Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • Jej, ahojky Monatko, uz mate meno vybrate???? 😉

• ahoj, ywett, zatial este nepadlo rozhodne slovo, ale pravda je, ze okruh sa zuzil 😬

• Ahooj! Krasne prezitie Velkonocnych sviatkov, vela smiechu, slz malo a aby sa co najviac kraslic rozdalo!
    My ideme KONECNE po 3 rokoch do spolocnosti a to konkretne zajtra na country bal do Topolcian, sa tesim ako mala, budeme 18-clenna parta..
    Dufam, ze Radovana donutim aj na parket, milujem country!
    Vy sa baby niekde chystate? Papa vsetkym a Miri, este posli nejake tie "zviratkovske"😃😃

• Sponzor fóra
  • My sme boli vcere v Trencianskych Tepliciach, hrala ziva cimbalova muzika, co aj hrala nam na svadbe 😃 😃 😃 😃 , tak som bola soferom celej party 😬 😬 😬

• ywett ake pecky???? 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 😎

• dievcata poradte mi dobreho kameramana na svadbu v TN

dakujem

• Ahojte... 😉

• Kikus myslela som "baby", u nas sa tomu hovori "pečka" 😬 😬 😬

Cigaretka, ja rozhodne neodporucam toho nasho REPROS Studio-Pavlik...teraz sme si to davali tzv. prestrihat p. Harumovi, ten je profik. A je z BA...

• Yvett, to muselo byt super so zivou hudbou cimbalovkou, aj ste tancili?
    No nas bolo nakoniec tri velke stoly, peeeerfekt partia, drahy nemal chybu, bol najvacsi parketovy lev a showman( a nepil, bol sofer! 😕 ), som ho vobec nespoznavala...Uvazovala som, ci nefrci na mariske alebo co 😃 😃
    Po polnoci som zase chytila dych ja a nechala som sa vykrucat inymi, zatial co drahy stonal, ze ho klbiky bolia, chudacik stary... 😃 😃
    Aco vy babeny, aj ste dali nejakym chlapakom po vajci? 😃 😃 😛
    Pekny dnik vsetkym... 😉

• ywett jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj no ved ano jasne podarili sa vdaka sestricke 😎 😎 😎 😎 😎 vsetko sa zjedlo, vecer prisli florbalisti tak padli dva plechy 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

• ahojte babenky...

@ywet
    jaaj, cimbalovka...to muselo byt super...

@mill
    niekedy sa chlapi nezdaju...

@ery
    florbalisti...

teda, co vsetko baby, stihate...ja som rada, ze som...svoj cas delim medzi rodinu, pracu a lekarov...aj teraz o chvilu pofrcim a zajtra tiez (stav sa nezlepsuje), potom so stuplom, vcera na ocnej pohotovosti...a ze volny cas? to je, co? 😒 😞 🤔 😬 🙂
    ale my sme boli navstivit moju byvalu kolegynu...a ked sme sli, tak som draheho ukecala, nech ideme cez trencin...s hrouzou a otvorenymi ustami som zistila, ze ja trencin, prosim pekne, uz nepoznam..by som normalne netrafila tam, kde som byvala... 😮 uf, uf...
    idem..papa

• lom jo jo florbalisti 😉 🙂 😵 teda skoro cely team 😉

• Ery, ty hras floorball??? 😕 😕

• nie ja, ale manzelik 😉 🙂 😎 😵

• Lom a kde si presne byvala a od kedy si v BA?

• Sponzor fóra
  • @mill
    mas ip

babenky, pridala som do albumu slubeny vlastnorucne vyrobeny klobuk pre druzicku...

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1264712&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1265421&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

pekny vecer...zajtra a pozajtra mam narocny den..dnes som cakala na vysetrenie rekordnych 7 hodin, uhackovala som 7 vlociekna vianocny stromcek, po 4 hodinach ma to prestalo bavit, v ambulancii som bola vsehovsudy 3 minuty, od hladu a smadu a unavy mi bolo zle, ze som uz odpadavala... 😠 😠 😠 😠 kupodivu som bola kludna...zato moj drahy je nervny ako nevesta pred vydajom... 😃 😬

• avojte... 😉
    nehnevajte sa ze vas trosku zanedbavam ale to moje sidlo mi dava zabrat 😬
    a tiez pomalinky rozmyslam nad darcekom pre Gabikinu krsnu ktora sa 10,maja vydava....poradte 😐 😬

lom-cooo 7-hodin?ved by som sa zjancila..... 😠 😛 🤔 😬

• cauko zeny kde ste vsetky??????? 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔

co Vas zmohla jarna unava? 😛 😃 😛 😃 😦 😦 😦 😦

• Baby, sa s Vami musim podelit o mily zazitok...
    ...vcera som cakala na RTG a prihovorila sa mi kocka, ktora ma spoznala z tejto stranky, zlatee, ze? Hned sme sa dali do reci 🙂 😃

...jarna uvana??? Skor jarne upratovanie 😃 😬

• ywett jeeej to vazne? 😎 😉 🙂 😵 to je super ako sa mavate? a co nove?

• Nooo....mame sa fajn..prave nam doviezli nabytocek 😃

• Ahojtee, veru nejak je tu mrtvn po tej Velkej Noci 😕 😕
    Yvett, vidis, aka si popularna😃 😃
    My sme boli vcera v Polsku a veru oplatilo sa! Oblek, popolnocne saty, topanky a vselico! Uz som aj povkladala do albumiku, najme si vsimnite draheho v obleku 😃 😃
    Krasny start do noveho tyzdna, papa

• mill-krasne fotto,tie popolnocne su uzasne....ja bordove mozem,akurat teraz nieco take poobne zhanam na svadbu naktoru ideme,ale zatial som len modre skusala....ak stihnem vlozim tiez fotto len sa nezlaknite 😬 😛
    a aj ta fotto tvojho draheho v obleku nema chybu,ta hlava toho herca... 😃 😃 😃 😃 😃 😃

no poslednu dobu vas moc nestiham lebo Gabika dava zabrat,posledne dni nevie cez den zaspat v postielke pyta sa k nam do velke a to si ja potom nic nepoprobim ked si lahnem s nou 😛

pekny zaciatok vykendiku aj ja zelam a idem skusit vlozit tu fotto 😉

• @danny
    pekna farba...
    aj nas stuplik byva vecer culy a potom rano sa tazko vstava...a tuto noc som bola od polnoci do tretej hore, lebo som tlmila zachvaty kasla...tak som stuplika odhlasila zo skolky a teraz este spi...sak sme v noci toho vela nepospali...

@mill
    pekne satocky...super material na vyzdobu...vam je hej, ked to mate co by kamenom dohodil za hranice...🙂ooo a drahy..no to je iny fesak...

@ery
    jarna unava? prave ze nie...konecne je slnko..idem na zahradku aj s fotacikom...

@ywett
    to musi byt zaujimavy pocit, ak ta niekto takto oslovi..a rtg v poriadku? a nabytok sluzi?

• ahojte....ja vas len pozdravim, aby ste nemysleli, ze som na vas zabudla...

posledne dni tu vobec nechodim 😞 😞 😞
    mam velmi zle obdobie, vsetko sa ruti, od stredy horlivo stahujeme, musim robotu novu hladat...vela veci vybavit...
    drzte palce, dakujem....

ozvem sa ked bude uz pokoj a klud 😞

• lom-dakujem 😉
    a to s tym kaslom tiez dobre poznam....aj ja som mala take obdobie a tiez sme boli dlho v noci hore,debo tiez sa mi nedalo spat a kaslom som budila Gabiku 😛 .Prajem ti aby ti to cim skvor preslo 😉
    pekny lnecny dnik prajem 😉

• Danny, dakujem, aj tvoje satecky su nadherne, elegantna farba, takze mala ta riadne zamestnava..
    Lom kuk do IP😉
    Ery, tak fotecky porobene?
    Aj ja sa vyhrievam na lavicke pred barakom🙂
    Miri, no ako? Ozvi sa, ako si dopadla, ICQ funguje, drzime palceky!

• ahojte babulky,to tu nejako poslednou dobou viazne....normalne sa divim ze sem chodim raz za cas...a stiham vas citat 😬 😬 😬 😬 😬
    mill-dakujem...ozaj uz sa Ti to pomali krati ze 😃 😃 😃 😃 😃

• babulky kde ste kto?v poslednej dobe to tu nejako zanedbavate.... 😬 😬 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov