Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
mil ako myslis porobene? 8-) baby kde ste vsetky? =-) :-p :-S :-) hallooooooooooooooooo
Odpovedať
@ery prave sa chystam spat, lebo uz nevidim namonitor..a vsetko sa mi zlieva dojednej velkej čmuhy... 8-( 8-( 8-( @dannynka ja tak trocha dost aj ano..mam kopec roboty a behaciek... =-) 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeeeee... Ja mam toho teraz viac..aj v praci aj v sukromi...:-) A teraz ideme na 4 dni do Alp...tak tu zasa nebudem. Drzte sa babulky...
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, myslela som Lom, co sa tyka tych fotiek,chi... :-D :-D Ale mozno si aj tie nejake fotila.... No Danny, krati,krati a my nemame este ani menu rozmyslene... :-N :-N Ozaj, Lom a Danny ako male znasali polevacku, v poho? Yvett, krasny vylet, ci lyzovacku? Posli potom nejake photos... Kraaaasny den...
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, pardon, nie "tie" robila, ale "ty" robila, ups.... Som uz unavena... :-S
Odpovedať
@mill u nas polievacka vyzerala tak, ze sme polievacku nemali :-p ani sibacku...sedeli sme za zavretymi dverami...a nerobili nic...oddychovali, malovali vajcia a tak..a potom som frcala s ocami na pohotovost...a akurat vtedy prisli svokrovci a monika vraj vyskala akoby ju na noze brali...lebo dedko sibal...takze znasala to tych par minut velmi zle... fotecky? tie klobukove? som robila ja...aj klobuk som sila sama...alebo nie na tie si myslela? sompopletena.. frcim makat a o chvilku idem pre stuplika.. @ywett tak sa drzkaj...ak ides na dovolenku tak si to uzi, ak pracovne, tak si to tiez uzi podlam oznosti...
Odpovedať
mill-no s oblievacky nebolo nic moc chvalabohu...boli sme cely den u nasich...a akurat co ju stihol moj brat troska frknut vodickou do tvare a vonavkou ostriekat ale inak pohodicka ;-) lom...tak to neprehanaj moc s robotkou :-N :-N :-N yweet-tak si uzi lyzovacku ;-) a tesime sa na fottos ;-)
Odpovedať
@dannynka peniazky treba..a potom este nieco robim pre bracha... ale dnes som ako by ma prastili kladivom..potacam sa akoby som vypila pol suda piva... :-p 8-( :-S :-o
Odpovedať
caute caute baby pozerate miss???? no ja ano x-)
Odpovedať
Ahojte, kocky kde kupujete svadobne topanky? poradte mi nieco v okoli TN. Moja predstava je: smotanove, nizsi podpatok-urcite menej ako 9cm, otvorene prsty. Dakujeeem
Odpovedať
lomnicka ved to.....korunky treba... my sme teraz necakane museli investovat do auta....lebo sa nam tam cosi pokazilo to teda bola palka ]-( ]-( a to som si myslela ze daco nasporime a zase nic :-p marcelino...hmm ja netusim mozno Ti ostatne babulky poradia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky! Ery no jasne, mala som to uz rozkukane, ked nam vypadol komplet vysielac ]-( ]-( , ale moj typ bol 1 alebo 2. Kto nakoniec vyhral? Lom, myslela som tie fotecky, co si isla do zahrady robit;-) Dann, mi hovor, mne stacila suma za zakonnu poistku]-( Marcelino, skus obchodaky ako Max alebo Big Boy, je tam viac obuvi a siroky vyber;-) Krasny weekendik vsetkym
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ups, Big Boy by si dlho hladala, myslela som Big Box:-D:-D:-P
Odpovedať
@dannynka s autickom sme na tom podobne...nasa eleanor potrebuje tiez trocha prekontrolovat... @mill si predstav, ze som nacvakala pomedzi sadenia zemiakov super fotky stuplika...vyzerala ako rarašek s furikom a lopatkou na obrovskom kuse pooranej zeme..vytesena, ze nieco vyvesim som naklusala do baraku...poobede som vyliezla von, reku slnko je super teraz sa bude fotit a s hrozou som zistila, ze vo fotaku nemam kartu :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o =-) skoro ma šmarilo...ale pofotila som...kedze som robila experimenty, vyšmarila som polovicu fotiek...a potom som experimentovala s analogom...tak to uvidim, az ked vytiahnem film... @ery zabudla som na to a moj drahy uzasne prepinal, ale miss vzdy nejako preskocil..a kedze som sedela pri pc a pracovala az sa z klavesnice parilo, tak som pozabudla...videla som akurat vyhlasovanie...pre mna teda nic moc miss... @marcelino neviem poradit...nie som tn... 8-) dnes som s drahym pozerala velmi povrchne oscarovy film (nespomeniem si na nazov/...starinka z 50.tych rokov...uzasna ciernobiela...uzasne kostymy..marylin monroe sa tam mihla/drahy mi nechcel verit, ze to bola ona, ale smola, zas som mala pravdu/...chcela som tym povedat, ze sa opat vratim k ciernobielym...vzdy ma fascinovalo ciernobiele, nehovorim, ze farebnost je eeeee, ale ciernobiela je ciernobiela...
Odpovedať
Profilova fotka
halloooo dievcence...coze sa s vami deje? uz sa ani neukazete....
Odpovedať
ahojky no v poslednej dobe to tu nejako viazne :-| :-S
Odpovedať
ahojte babulky... mam vela prace, beham po lekaroch, kazdy den som niekde...vcera cely den v blave...a vecer padam na nos... 8-( tak sem ledva kuknem... verim, ze sa mate fajn... kedy si mam urobit volno? kedy je to stretko, o ktorom sme tocili asi pred mesiacom?
Odpovedať
Profilova fotka
babule...v sobotu budem v TN...viete mi poradit nejaky svadobny salon, kde maju saty aj pre baculky? skocila by som pozriet (ospravedlnujem sa, urcite to tu niekde je, ale nestiham vsetko precitat)
Odpovedať
@gaia obycajne aspon vecer sem zavitaju babenky...ale posledne dni to tu akosik spi =-) :-N osobne ti neporadim, ostava len cakat... poradila by som ti napr. skusit napisat newyorkgirl...mozno poradi... @jja sa ukazujem... :-D @ery ahojcek...ako sa ti pacila miss? prisla som o vela?
Odpovedať
Profilova fotka
gaia...konkretne o satickach pre baculky nemam prehlada, ale skus pozriet salon Danica, Alia, Afrodita. urcite nieco najdes. Vsetky su na namesti...drzim palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: lomnicka a ty kedy zavitas do BA? to: jja dakujem moc...uz som volala do Danice - mam tam dohovorene stretko...aj ked teta do telefonu (po mojej otazke, ci maju aj na baculate) posobila velmi skleslo a znechutene
Odpovedať
ahojte babenky... prepacte, ze som sa dlho neozvala.... vela veci sa stalo a nebudem tu o tom pisat.... tym, ktorym som chcela som to napisala.... takze sa tu majte krasne a ak by vam nevadilo tak vas tu obcas pozdravim.. vela stastia.... miriam
Odpovedať
Profilova fotka
Zdraviiim aj JA....v Alpach bolo senzacne....uz sa nam to krati...o par dni sa stahujeme..neuveritelne sa tesime...preto casu nie je vela...
Odpovedať
jeee...ste boli v Alpach? aj sa mi zdalo,ze som to citala tu.... boli ste lyzovat?
Odpovedať
lom ;-) no missky boli hm....mne sa zdali vsetky rovnake, cize nuda :-p :-S :-| to nie ako kedysi ked museli mat volnu disciplinu to bola ina sranda :-D :-D :-D :-D teraz je to len take o nicom.... cize tak... ywett zdraviiiiim a teskam sa na kavicku ;-) :-) x-) miri drz sa.....
Odpovedať
Profilova fotka
gaia, nedaj sa odbit v danici. nevsimaj si ich tie ironicke pohlady.ja tiez nemam s nimi dobre skusenosti, ale sakra maju velmi pekne saticky. dokonca som sa zaprisahavala, ze k nim uz nevkrocim, ale zase mam pre dcerku na prijimanie sacko od nich ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: jja si ma navnadila...ved uvidime :-D ...a nevies nahodou o nejakom kvetinarstve v centre? ja sa v TN orientujem akurat tak stanica, hrad a vodnikova fontana :-D ...zajtra totizto ideme do TN a tam sa budeme stretavat s nasimi - predstavit draheho...pri tej prilezitosti by ma chcel uz aj "vypytat", lenze z BA odchadzame o 7.47 hod. rano a to ziadne kvetinarstvo otvorene nebude...a dnesna kytica by mi do zajtra poobedia uvadla...
Odpovedať
Profilova fotka
gaia, dobre kvetinarstvo ti mozem odporucit na namesti - Naomi. je hned vedla vodnika , oproti Prioru. to by ste mali najst ;-) Drzim Vam zajtra palceky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: jja vodnika najdem a ak ma Naomi nadpis, tak to najdem tiez :-D ...su otvoreni aj v sobotu, dufam...diky moc za tip a za podporu...bude to zatazkavacia skuska pre nas oboch
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babeny, ako zvladate letne horucavy? :-D :-p Yvett, kedy budu fotos z Alp? Som zvedava na nadherne Alpy ;-) Lom, co je to analog?? =-) =-) , aj ukazes malu, ako si ju fotila s lopatkou?? :-D :-D ;-) Jja, Danny, ako sa maju dcerky? Ery, ako teda dopadla miss, stale neviem, kto vyhral... :-N :-N Gaia, nic si z toho nerob, ja zijem v TN 25 rokov skoro a tiez sa tu nevyznam... :-D :-D Miri, to vies, ze sem zavitas, ved si jedna z najstarsich clenov 8-) 8-) Vstetkym krasny weekendik.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?