Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • mill-uz len 8- 😉

• caute baby

ako vikendujete?

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

ja v praci 😛

idete dnes na den klaunou? 😵 😵 😵 😵

• Danny, ani nehovor, a my sa teraz trapime len s malovanim 😠 😠
    Ery, den klaunov? To je kde? Ja by som isla na ten super kolotoc s tym kladivom 😃 😛 , neboli ste tam baby? Vcera som sa divala na tych ludi jak jacia ked su dole hlavou, brrrr 😬

• Sponzor fóra
  • Ahojte...

no ja som dnes stihla den klaunov a prave stahujeme a uz sme v BA a drahy na ceste medzi BA-SJ 🙂)))))))
    Som total busy...ale stiham aj net 😉

Milluska, tak to si fakt dobre obisla, esteze ti ho nedali zaplatit cely a to v akom salone? Oznamka = pozvanky na narodeninovu oslavu som vyrabala 😬 krasneeeeeeeeeeee sa mi to podarilo (teda aspon myslim..)
    Very live je live..aj zajtra sa chystame, bo mozno uz Katka s Vajdom vypadnu 😒 , je to tam super a Veresovu asi vyhrat nenechaju...mozno Zitny aj ked sa mi Veronika nepaci, ale on je dobry...Rado je tiez zivel...

Miriamka co noveho?

Kikuska a u vas co new?

Dannynka ako?

Lom u Vas vsetk OK??

• ery-my sme boli ma nenapadlo stavit sa za tebou 😬

mill-dnes uz len 7 😃
    inak na to kladivo sme sa kukali minule aj s mangelom a stuplikom a bolo nam zle uz len pri pohlade ako tí ludia boli dole hlavami.... 😬 😛
    ywett-pohodicka a ty?

• ywett-som si akurat teraz vsimla ze mame v pase rovnake motta 😃 😃 😃 ,nahodicka ze 😃 😃 😃

• ale uz som ho zmenila na aktualnejsie 😃 😃 😃 😉

• ahojteeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

baby mam super novinku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bellablonde ma chlapceka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vola sa Petrik a vazi 3700 g a meria 53 cm jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

tesime sa a zelame vsetko najsuper nech su zdravuckí 😎 😉 🙂 😵

• az mi zimomriavky nabehli.... 😬 😬 😬 😬 chlapceka... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
    supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer,
    gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a tesim sa s nimi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• mill-dnes uz len 6 😉

bellablonde-gratulujeme....a prajeme vela zdravicka obom 🙂 😉

• mill-dnes uz len 5 😃 😃 😃

• mill, kde siiiiiiiii???????????????????????????????????????????? 😎 😎

• Tu soooom

• a ako sa maaaaaaaaaaaaaas?????
     😵

• Miri, prave som vlozila foto zo skusky make upu, co hovoriiite, baby?
    Booozeuz len tak malo dni a ja uz fakt stresujem... 😠

• Sponzor fóra
  • No, ked neberem do uvahy, co sa blizi, tak by som povedala, ze v pohode... 😦

• Ozaj, Danny, gratulujem za pocitanie, aj ked cim pises mensie cislo, tym sa mi to horsie cita... 😠
    A Bell, gratulujeeeeeem, nech sa im vsetkym trom dari a maly nech je hlavne zdravy 😉

• mill, no vypadas uuuuuuuuplne inak....ti to sekne 😵 😵 😵

• No, dik teda a kukam, ze ty mas dobre foto na pase 😃 😃

• A Anny, za to pocitanie dakujem trosku som si pomylila slovicka, ups.. 😃 😃

• Milluska, drzim palce v sobotu, aby vsetko vyslo podla vasich predstav. 🙂 bakina

• bry vecer...som dostal dneska sprda ze sem uz nechodim tak som to prisiel napravit. tak vas vsetkych zdravim 😎

• **mill, dakujem 😃 😃

**gusti, no veru. 😠 ....ze si aj zavital...teda ta prava sa tu rozculuje 😬 😬 😬 😬

• ako vies kto ma sprdol?

• no urcite tusim 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

a ja som to myslela tak, ze ja som ta prava...co tu uz nema aj tak co robit...vobec na tejto stranke 😬

• netrep

• no ty si dnes zhovorcivy 🤔 🤔 🤔

• to hej 🙂 🙂

• ahojte... 🙂

mill-make up super,inak skoda ze nemame auticko inak by som ta mozno dosla aj kuk...rada by som ta spoznala osobne 😉

• no to vidim 😃 😃 😃

ahoj dany

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.