Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
mill-uz len 8- ;-)
Odpovedať
caute baby ako vikendujete? 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) ja v praci :-p idete dnes na den klaunou? x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danny, ani nehovor, a my sa teraz trapime len s malovanim ]-( ]-( Ery, den klaunov? To je kde? Ja by som isla na ten super kolotoc s tym kladivom :-D :-p , neboli ste tam baby? Vcera som sa divala na tych ludi jak jacia ked su dole hlavou, brrrr :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... no ja som dnes stihla den klaunov a prave stahujeme a uz sme v BA a drahy na ceste medzi BA-SJ :-)))))))) Som total busy...ale stiham aj net ;-) Milluska, tak to si fakt dobre obisla, esteze ti ho nedali zaplatit cely a to v akom salone? Oznamka = pozvanky na narodeninovu oslavu som vyrabala :-N krasneeeeeeeeeeee sa mi to podarilo (teda aspon myslim..) Very live je live..aj zajtra sa chystame, bo mozno uz Katka s Vajdom vypadnu :-S , je to tam super a Veresovu asi vyhrat nenechaju...mozno Zitny aj ked sa mi Veronika nepaci, ale on je dobry...Rado je tiez zivel... Miriamka co noveho? Kikuska a u vas co new? Dannynka ako? Lom u Vas vsetk OK??
Odpovedať
ery-my sme boli ma nenapadlo stavit sa za tebou :-N mill-dnes uz len 7 :-D inak na to kladivo sme sa kukali minule aj s mangelom a stuplikom a bolo nam zle uz len pri pohlade ako tí ludia boli dole hlavami.... :-N :-p ywett-pohodicka a ty?
Odpovedať
ywett-som si akurat teraz vsimla ze mame v pase rovnake motta :-D :-D :-D ,nahodicka ze :-D :-D :-D
Odpovedať
ale uz som ho zmenila na aktualnejsie :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) baby mam super novinku x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) bellablonde ma chlapceka x-) x-) x-) x-) x-) x-) vola sa Petrik a vazi 3700 g a meria 53 cm jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tesime sa a zelame vsetko najsuper nech su zdravuckí 8-) ;-) :-) x-)
Odpovedať
az mi zimomriavky nabehli.... :-N :-N :-N :-N chlapceka... x-) x-) x-) x-) x-) x-) supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a tesim sa s nimi x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
mill-dnes uz len 6 ;-) bellablonde-gratulujeme....a prajeme vela zdravicka obom :-) ;-)
Odpovedať
mill-dnes uz len 5 :-D :-D :-D
Odpovedať
mill, kde siiiiiiiii???????????????????????????????????????????? 8-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tu soooom
Odpovedať
a ako sa maaaaaaaaaaaaaas????? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, prave som vlozila foto zo skusky make upu, co hovoriiite, baby? Booozeuz len tak malo dni a ja uz fakt stresujem... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
No, ked neberem do uvahy, co sa blizi, tak by som povedala, ze v pohode... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, Danny, gratulujem za pocitanie, aj ked cim pises mensie cislo, tym sa mi to horsie cita... ]-( A Bell, gratulujeeeeeem, nech sa im vsetkym trom dari a maly nech je hlavne zdravy ;-)
Odpovedať
mill, no vypadas uuuuuuuuplne inak....ti to sekne x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, dik teda a kukam, ze ty mas dobre foto na pase :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A Anny, za to pocitanie dakujem trosku som si pomylila slovicka, ups.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Milluska, drzim palce v sobotu, aby vsetko vyslo podla vasich predstav. :-) bakina
Odpovedať
Profilova fotka
bry vecer...som dostal dneska sprda ze sem uz nechodim tak som to prisiel napravit. tak vas vsetkych zdravim 8-)
Odpovedať
**mill, dakujem :-D :-D **gusti, no veru. ]-( ....ze si aj zavital...teda ta prava sa tu rozculuje :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ako vies kto ma sprdol?
Odpovedať
no urcite tusim :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a ja som to myslela tak, ze ja som ta prava...co tu uz nema aj tak co robit...vobec na tejto stranke :-N
Odpovedať
Profilova fotka
netrep
Odpovedať
no ty si dnes zhovorcivy =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej :) :-)
Odpovedať
ahojte... :-) mill-make up super,inak skoda ze nemame auticko inak by som ta mozno dosla aj kuk...rada by som ta spoznala osobne ;-)
Odpovedať
no to vidim :-D :-D :-D ahoj dany
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?