Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • erytrea je to svadba online

• fiiiha...coze sa tu deje???? nestihla som si precitat o co ide tej osobe, ale z lomnickinych odpovedi som vycitila ze niekto nieje spokojny s mestom, ci co??? ani ja niesom velmi zvyknuta na trencin a strasne pomaly si nan zvykam....ale baby tu na fore neurazam...mam ich vsetky velmi rada....

ery..dnes sa zastavim🙂) neujdi mi 😉
     14.6. mam skusku, ale potom to mozme oslavit🙂)) dufam ze bude co oslavovat🙂))

zdravim vsetky dievcence....ywett, miriamku, lomnicku, bellu, obe danky, babulu, milusku,...... 😎

• Ahojteeeeee, Ery, pridavam sa na datum 14.6, to uz sa pridam ako ako pani Holla 😃 😃 Aj bude nejaka tabulecka???
    Lom, Danny, no vidite ako sme to vyriesili, vezmite ich a budu este vdacne, ze si nasli nove kamaratky...
    Yvett, veru, krati krati a my stale nemame definitivny pocet hosti, dalsia sesterka zrusila ucast, tak nahaname nahrady, to vies, ked je nas postupne 19, 18...to uz nie je ono... 😐
    Dnes sa mi podarilo nasich spolocnych znamych nahovorit, tak som rada, je nas 21!!!!
    Miri, ako? uz je ti lepsie? A tebe sa neda prist na SR? Tak rada by som sa s tebou konecne stretla... 😢
    Mary, dobra stranka, idem studovat... 😉

• Sponzor fóra
  • jja oki v pohode som tu dnes cely den 😎

no super dnes je ale pocasie 😠 😒 otras kedy uz bude teplucko??????

mill a kde mate hostinu? 😉

• milluska aj mne sa to zda ako dobra stranka aj vo fore uz som pridala temu trencin takze mozme pisat aj tam

• Mary a ktoreto je, ta tema? Ja sa nejak v tom neviem zorientovat. sa trapim nad tym zasadacim poriadkom prave 😃 😛
    Ery, byvali Diamant - oproti tebe....Mozes dojst kuknut 😃

• mill myslis urbana?

• milluska je to v hlavnom fore tema svadba trencin

• Ano, svaty Urban, poznas majitela? Fajny ujo a perfis vari... 😉
    Mary, mne to nejak nechce frcat, aj ten zasadaci poriadok mi mrzne 😠 😠

• to je divne... uplne hore si klikni na forum a potom si daj hlavna tema a tam je nasa trencianska

• ahojte tak to je ale pocasie ze.... 😠 😠 😠

no s tym datumom stretka suhlasim len treba dat vediet aj cas aby som mohla na 100pro povedat ci prodem,teda bude to zavysiet hlavne aj podla mojho stuplika.... 😉

mill-uz sa ti to veru krati..uz to mas za par 😃 😃

jja-aj my teba pozdravujeme 😉

lom-tak to sa ti teda doma podarila "havaria".dufam ze uz to mas vsetko oki,a vonavucke 😉

• baby podte k nam na svadba online ja a mill uz sme vo fore svadba trencin 😉

• mary ale kdeze my nikam nejdeme nam sa tu paci mame tu uz svoje korene hlboko zapustene 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

ze baby? 😎

• jasneeeeeeeeeeeeeeeeeee, my sme tu stare partacky...ja nikam nejdem 😦 😦

xixi....ale vela stastia na novom pokeci, pojdem tam nakuk 😉

KIKA, vcera som na teba myslela...na Vas.....zelam vsetko NAJ k 1.vyrociu 😵 😵

• ok miriama pridi aspon na kuk 🙂

• Sponzor fóra
  • akurat som sa tam vysomarila a nasla tu vasu temu...sa mi to tam zda riadny chaoooooooooooozzzzzzzzzzzzz 😛

• to asi pre kazdeho je chaos ked je na novej stranke ale snad sa tam bude dat zorientovat v tom nasom fore

• caute koceny, este ste tu? 🤔

• ja som tu dankamajo 🙂

• Ahojky, a ty tiez z TN? Mirka nam tusim zdrhla.. 😢

• ja som z IL takze skoro trencin... nechces ist na stranku svadba online? lebo ja som prihlasena castejsie tam... aj teraz

• Skus mi cez IP poslat link, mozem sa tam mrknut 😎 Ale, ako vidis, ja som uz len obcasny navstevnik... akosi vas tu vsetky nechtiac zanedbavam... 😞

• uz som ti poslala link..

• ok, diki, zrovna som sa zaregistrovala a cakam na aktivacny email a popritom kukam na tu stranku a tiez sa tam akosi nemozem vyznat... hadam sa to zmeni...

• ok ja som tam daj si hlavne forum a tam je tema svadba trencin

• stale cakam na aktivacny email... 😞 No ale musim uz utekat umyt riad... Tak snad niekedy na seba opat narazime... 😉

• ok papa

• ...ozaj, cice, este som zabudla... Pred tromi tyzdnami sme boli na svadbe tu v UK, tak ak chcete, prave som vytvorila novy albumcek. Tak sa zatial opatrujte 😵 😵 😵 😵

• ahoooooooooooooj danuska...uz si mi usla?? 🤔 😢 😢 😢

idem kuk....

• ahojte babulky,
    tak aj ja som bola nakuknut na svadba online ale aj tak radsej ostanem tu,sa mi tu viac paci 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov