Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • ahojte babule 🙂
    lom-dakujem za fotto 😵 a čo sa tyka GAbiky tak bude mat v oktobri 2-rocky,takze super ze uz plienocku len na spanie..sama sa mi pyta a krasne sa vycika aj vonku do travicky co predtym nechcela,musela som zo sebou mali serblik nosit takze som mooooooooooooooooooooooooooooooooc rada 😵 😵 😵 😵
    inak dobry recept na strudlu...mnaaaam si mi chute narobilA 😬

• Dievcence dievcence ahooojte 😉 dakujeme za vsetky mile slova, ste zlatunke... 😵 😵 😵

Jjka nasa, vsetko vsetko najlepsie k tvojim meninkaaaaaaam 😉 🙂 😉 😵 😃 😵

• caute cauteeeeee

ako sa mate po vikende? ja supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer boli sme v Tatrach teda az v Cervenom Klastore na Pieninach 😎 😎 😎 😎 v Slovenskom Raji a na Spisi uuuuuuuuuuuuuuuzasne bolo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 veru by som neverila ze aj u nas je tak pekne no a aj sme sa na pltiach vozili cize mozem odporucit 😎 😎 😎 😎 😎

jja oneskorene ale aj odo mna vsetko naj super k meninkam 😎 😉 🙂

baska ahooooooooooooj kedy budu fotecky? 😵 😵 😵 pozdrav manzelika 😎 😎 😎

lom diky za receptik asi zase coskoro nieco napeciem z Tvojich rad 😵 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • @ery
     😃

babulky a gustik, dnes sa ma potom s vaznym hlaosm opytal: "Mama, a ja kedy budem mat takyto fotoaparat?"
    skoro som odpadla...uz vlani pred vianocami sme sa s drahym dohodli, ze jej kupime na tieto vianoce fotak...a aj napriek tomuto faktu ma otazka velmi milo prekvapila... 🙂 o vianocny darcek mame postarane... 🙂

• lom-aspon mas o jednu starost s krku 😃 😃 😃

• @dannynka
    som velice spokojna..len este musime napisat jeziskovi, ze si toto prosi... 🙂

• lom tak to je super ze uz taky drobec javi zaujem 😉 😵 len tak dalej treba to podporit 😎 😵

• @ery
    potešilo ma to...ale som smutná z toho, že už sa nechce fotiť...strúha na objektív grimasy a vrtí sa a ksichtíky hádže a tak...herečka jedna... 🙂 a otŕča mi nohy...ale keď má chíľku, tak je úžasná.. je teraz na prázdninách u svojich starých rodičov...

• lom-no veru na to nesmiete zabudnut 😵 😵 😵 😵
    inak babulky ako sa mate?ako si uzivate tieto slnecnec dniky 🙂

• @dannynka
    lietam po uradoch a to sme chceli dat do poriadku izbicku detsku a premiestnit vecicky po slecne dalej do rodiny a tak...no neda sa..teraz som dofrcala z calunictva, kde som si bola vybrat potah na sedacku...nevybrala som si, lebo nemali kompletny vzorkovnik, tak aby ma neukratili..dali mi cislo a pockaju na mna dnes...tak asi tak..take ze k vode, alebo podobne nehrozi..

• ahojte baby 😎 je tu niekto?

uz od dnes sa zvikendieva 😵 😵 😵 😵 😵 😵

co mate nove?

• Helou Kikus...
    no veru..ja mam v piatok free, takze zajtra mam uz posledny pracovny den, aj ked velmi dlhy 😞
    Cez weekend budem na rodnej pode 🙂...
    Prisiel ti mailik?

• ywett ahooooooooooooooooooooooooooj jasne jasne prisiel a uz mas listky? no ja by som aj isla 😎 😵 no tento vikend budem aj ja v TN mozeme dat kafe v nedelu po 11 hm? 😵 v sobotu vecer ideme na hrad ma tam byt koniec slavnosti 😉 😉 😉 asi sa tam stretneme 😵 😉 🙂 kedy budes mat volno?

• Napisem IP 😉

• Kikus IPcko mas...musim ist..ozvi sa mi, ked tak na mail..pa

• Sponzor fóra
  • oki mas IP 😎

• a moja IP? 🤔

• ery-napis nieco blizsie o tom hrade...o kolkej ,presne miesto a pod..mozno by sme aj my isli kuk 😉

• danny VSETKO NAJ SUPER K NARODENINKAM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• no a co sa hradu tyka tak je to kazdy den ale neviem kedy ja idem sem tam po praci a robim do piatej a vzdy sa tam nieco deje aj zajtra bude nieco a potom hlavny program je v sobotu vecer tam sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim tam to byva super, akcie pre deti ohnova show je vecer a ohnostroj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kukni na www.trencin.sk tam je toho viac, dnes sme boli s malou na namesti a isiel sprievod no ta ani nedychala 😃 😃 😃 😃 😃 😃 koniky, sermiari, sokoliari, to bol taky dobovy sprievod ale bolo to super + milion ludi sme postretali 😵 😵 😵 😵 😵 super bolo ja mozem taketo akcie 😎 😎 😎 😎 😎 😎

• ery dakujem 🙂

no veru budem musiet kuknut...to by asi Gabiku zaujimalo 😃 😃 😃

• caute zeny 🙂 som sem zavital po dlhsej dobe 😎 ako sa mavate? my celkom dobre... baska je teraz doma v martine tak som sam 😐 ale nic to teraz idem na vikend na zelenu vodu bude tam openjazzfest. tak uz sa tesim

• gusti, na zelenu?? no ty sa maaaaaaaaaaaaaas....... 😵 😵

• gustik, takto si vyhadzujes z kopytka?? ccc 😃 😃

dany vsetko naj! aj ja sa pripajam k blahozelaniam k narodkam 😉

my sme mali cez vikend krstiny na donovaloch a sme si predlzili volno az do utorka. oddychnuta som aspon trochu

• bella-dakujem 🙂

• inak krasny víkendik vsetkym prajem 😵 😵 😵 😵 😵

• ahoj danny? aka bola oslava? 😵 😵 😵

a co zajtra idete na hrad? 😵 😵 😵 😵 😵

• @danny
    aj ja vsetkonaj k narodkam..aj ked netusim, ci tvojim, alebo mala dcerka 😬 ale vsetko najlepsie obom... 🙂

s tiez zelam prijemny vikend...akurat upratujem vecicky - saty dcerkine...ked to tak drzim v ruke, tak sa mi ani verit nechce, ze bola taka malinka...ono to tak rychlo uslo...ach jo... 😞 😢 je mi dnes cely den smutno... 😴 idem upratovat...papa

• kto..tu..kde...? vsetko naj 😎 😎 😎 😎

krasny weekend 😵

• ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee

tak ja som zase v praci 😎 bola som uz na rade, kedze sa v poslednej dobe len tulam tak uz by sa patrilo raz za cas aj v sobotu 😛

krasny vikend vsetkym 😵 😵 😵 😵

dnes chystame opekacku a kupanie u kmotrovcov a vecer na hrad jupiiiii tesim sa 😵 😵 😵 😵 😵

bella pozerala som fotky maly je uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasnyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 asi by som nemala ale podoba sa na Peta 😵 😵 😵 😵 😵

miri ahooooooooooooooooooooooooooj ako sa mas? co nove? na skype este chodis? kedy prides na svk? zeby sme nejake to stretko zbuchali 😃 😎 😉 🙂

lom veru to mi hovor ja to vidim na neterke rastie ako z vody nevidim ju par dni a je uplne zmenena 😵 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov