Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • ahojte babule 🙂
    lom-dakujem za fotto 😵 a čo sa tyka GAbiky tak bude mat v oktobri 2-rocky,takze super ze uz plienocku len na spanie..sama sa mi pyta a krasne sa vycika aj vonku do travicky co predtym nechcela,musela som zo sebou mali serblik nosit takze som mooooooooooooooooooooooooooooooooc rada 😵 😵 😵 😵
    inak dobry recept na strudlu...mnaaaam si mi chute narobilA 😬

• Dievcence dievcence ahooojte 😉 dakujeme za vsetky mile slova, ste zlatunke... 😵 😵 😵

Jjka nasa, vsetko vsetko najlepsie k tvojim meninkaaaaaaam 😉 🙂 😉 😵 😃 😵

• caute cauteeeeee

ako sa mate po vikende? ja supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer boli sme v Tatrach teda az v Cervenom Klastore na Pieninach 😎 😎 😎 😎 v Slovenskom Raji a na Spisi uuuuuuuuuuuuuuuzasne bolo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 veru by som neverila ze aj u nas je tak pekne no a aj sme sa na pltiach vozili cize mozem odporucit 😎 😎 😎 😎 😎

jja oneskorene ale aj odo mna vsetko naj super k meninkam 😎 😉 🙂

baska ahooooooooooooj kedy budu fotecky? 😵 😵 😵 pozdrav manzelika 😎 😎 😎

lom diky za receptik asi zase coskoro nieco napeciem z Tvojich rad 😵 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • @ery
    😃

babulky a gustik, dnes sa ma potom s vaznym hlaosm opytal: "Mama, a ja kedy budem mat takyto fotoaparat?"
    skoro som odpadla...uz vlani pred vianocami sme sa s drahym dohodli, ze jej kupime na tieto vianoce fotak...a aj napriek tomuto faktu ma otazka velmi milo prekvapila... 🙂 o vianocny darcek mame postarane... 🙂

• lom-aspon mas o jednu starost s krku 😃 😃 😃

• @dannynka
    som velice spokojna..len este musime napisat jeziskovi, ze si toto prosi... 🙂

• lom tak to je super ze uz taky drobec javi zaujem 😉 😵 len tak dalej treba to podporit 😎 😵

• @ery
    potešilo ma to...ale som smutná z toho, že už sa nechce fotiť...strúha na objektív grimasy a vrtí sa a ksichtíky hádže a tak...herečka jedna... 🙂 a otŕča mi nohy...ale keď má chíľku, tak je úžasná.. je teraz na prázdninách u svojich starých rodičov...

• lom-no veru na to nesmiete zabudnut 😵 😵 😵 😵
    inak babulky ako sa mate?ako si uzivate tieto slnecnec dniky 🙂

• @dannynka
    lietam po uradoch a to sme chceli dat do poriadku izbicku detsku a premiestnit vecicky po slecne dalej do rodiny a tak...no neda sa..teraz som dofrcala z calunictva, kde som si bola vybrat potah na sedacku...nevybrala som si, lebo nemali kompletny vzorkovnik, tak aby ma neukratili..dali mi cislo a pockaju na mna dnes...tak asi tak..take ze k vode, alebo podobne nehrozi..

• ahojte baby 😎 je tu niekto?

uz od dnes sa zvikendieva 😵 😵 😵 😵 😵 😵

co mate nove?

• Helou Kikus...
    no veru..ja mam v piatok free, takze zajtra mam uz posledny pracovny den, aj ked velmi dlhy 😞
    Cez weekend budem na rodnej pode 🙂...
    Prisiel ti mailik?

• ywett ahooooooooooooooooooooooooooj jasne jasne prisiel a uz mas listky? no ja by som aj isla 😎 😵 no tento vikend budem aj ja v TN mozeme dat kafe v nedelu po 11 hm? 😵 v sobotu vecer ideme na hrad ma tam byt koniec slavnosti 😉 😉 😉 asi sa tam stretneme 😵 😉 🙂 kedy budes mat volno?

• Napisem IP 😉

• Kikus IPcko mas...musim ist..ozvi sa mi, ked tak na mail..pa

• Sponzor fóra
  • oki mas IP 😎

• a moja IP? 🤔

• ery-napis nieco blizsie o tom hrade...o kolkej ,presne miesto a pod..mozno by sme aj my isli kuk 😉

• danny VSETKO NAJ SUPER K NARODENINKAM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• no a co sa hradu tyka tak je to kazdy den ale neviem kedy ja idem sem tam po praci a robim do piatej a vzdy sa tam nieco deje aj zajtra bude nieco a potom hlavny program je v sobotu vecer tam sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim tam to byva super, akcie pre deti ohnova show je vecer a ohnostroj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kukni na www.trencin.sk tam je toho viac, dnes sme boli s malou na namesti a isiel sprievod no ta ani nedychala 😃 😃 😃 😃 😃 😃 koniky, sermiari, sokoliari, to bol taky dobovy sprievod ale bolo to super + milion ludi sme postretali 😵 😵 😵 😵 😵 super bolo ja mozem taketo akcie 😎 😎 😎 😎 😎 😎

• ery dakujem 🙂

no veru budem musiet kuknut...to by asi Gabiku zaujimalo 😃 😃 😃

• caute zeny 🙂 som sem zavital po dlhsej dobe 😎 ako sa mavate? my celkom dobre... baska je teraz doma v martine tak som sam 😐 ale nic to teraz idem na vikend na zelenu vodu bude tam openjazzfest. tak uz sa tesim

• gusti, na zelenu?? no ty sa maaaaaaaaaaaaaas....... 😵 😵

• gustik, takto si vyhadzujes z kopytka?? ccc 😃 😃

dany vsetko naj! aj ja sa pripajam k blahozelaniam k narodkam 😉

my sme mali cez vikend krstiny na donovaloch a sme si predlzili volno az do utorka. oddychnuta som aspon trochu

• bella-dakujem 🙂

• inak krasny víkendik vsetkym prajem 😵 😵 😵 😵 😵

• ahoj danny? aka bola oslava? 😵 😵 😵

a co zajtra idete na hrad? 😵 😵 😵 😵 😵

• @danny
    aj ja vsetkonaj k narodkam..aj ked netusim, ci tvojim, alebo mala dcerka 😬 ale vsetko najlepsie obom... 🙂

s tiez zelam prijemny vikend...akurat upratujem vecicky - saty dcerkine...ked to tak drzim v ruke, tak sa mi ani verit nechce, ze bola taka malinka...ono to tak rychlo uslo...ach jo... 😞 😢 je mi dnes cely den smutno... 😴 idem upratovat...papa

• kto..tu..kde...? vsetko naj 😎 😎 😎 😎

krasny weekend 😵

• ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee

tak ja som zase v praci 😎 bola som uz na rade, kedze sa v poslednej dobe len tulam tak uz by sa patrilo raz za cas aj v sobotu 😛

krasny vikend vsetkym 😵 😵 😵 😵

dnes chystame opekacku a kupanie u kmotrovcov a vecer na hrad jupiiiii tesim sa 😵 😵 😵 😵 😵

bella pozerala som fotky maly je uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasnyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 asi by som nemala ale podoba sa na Peta 😵 😵 😵 😵 😵

miri ahooooooooooooooooooooooooooj ako sa mas? co nove? na skype este chodis? kedy prides na svk? zeby sme nejake to stretko zbuchali 😃 😎 😉 🙂

lom veru to mi hovor ja to vidim na neterke rastie ako z vody nevidim ju par dni a je uplne zmenena 😵 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov