Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
bella ahoooooooooooooooooooooojky ako sa mavate? a co drobec? som videla fotecky je nadherny taky maly cloviecik x-) :-) niekedy Ta musim prist kuken kedy mas tak viac volno v tyzdni alebo cez vikend? miri vitaaaaaaaaaaaaaaj 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) uha fotecky? no idem aj ja pozriet :-D :-D :-D :-D ako keby som ich nevidela na zivo juuuuuuuuuuuuj a na rofove fotecky sa tesikujte su uuuuzasneeeee x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahoooooooooooooj kikus x-)
Odpovedať
ahoj miriiiiiiiiiiiiiiiiiii som kukala foteckyyyyy od gustikovcov su super ale pockaj na tie profi tie budu spickove x-) x-) x-) x-) ako sa mavas? nespis este?
Odpovedať
no to nepochybujem, ze buduuuuu x-) nespim este, akosi sa mi neda...pocuvam music, zamotana pod perinami po usi...a tak si tu lezim a kukam..xi.. a ty co takto neskoro, ha?
Odpovedať
ja som varila segedinsky a piekla tvarohovu strudlu, boli u nas kmotrovci aj s malou tak sme sa napapali pokecali, zpratala som kuchynu a tiez len tak vegetim konecne :-p :-p :-p :-p :-p prsi tu skaredo je....od zajtra je pohoda :-p :-p :-p ten festival
Odpovedať
aj stretko mame take mini x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
no ty sa maaaas..ja som si navarila vcera tak som dnes este dojedala cinu fajnovu :) tu tiez prsi, takze nic extra a na taku pohodu by som islaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...aj na stretko.... :-(
Odpovedať
kukni sem x-) x-) x-) x-) x-) http://www.modrykonik.sk/album/album.... pridala som new foto
Odpovedať
idem mrk x-)
Odpovedať
je prekraaaaaaaaaaasna...ako taka babika x-) x-) kamoske v irsku sa predvcerom narodili dvojcatka....Patricia a Hubert... a kamosom vcera Marianka.... x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
bu nocku :-o :-o :-o :-o :-o krasny piatok a aj weekend x-)
Odpovedať
ahojki :-) kika, vasa timeika je naaadherne dievcatko x-) x-) x-) ako z katalogu. tak vam to spolu pristane x-) aj marekovi ;-) idete na pohodu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj bella no veru je to taky nas trenazer 8-) :-) ;-) tak sa z nej vytesujeme x-) x-) x-) x-) uz by sme veru aj my take prijali 8-) :-) x-) x-) x-) na pohodu zatial nejdeme ale u nas sa to tak meni za 5 min 12 cize zatial este nerobim zaver, ozik kedy budes v Tepliciach? by som dobehla Ta pozriet 8-)
Odpovedať
hi :-D ze trenazer :-D najblizsie sa nam to crta az dakedy v pol auguste :-) z akej terasy su tie fotky s timeikou? ozik a este som chcela, ze si veeeelmi dobre paparazzovala :-D 8-) ;-)
Odpovedať
tak si uzite pohodu bud doma alebo na pohode 8-) x-)
Odpovedať
bella boli sme na baracke tam oproti tenis.kurtom a potom sme sa boli vozit na lodkach no paraaaada :-D 8-) :-) x-) oki tak ked tu budes daj vediet dame mini stretko x-) x-) x-) x-) jo? a paparazzovanie ma celkom bavilo asi by som sa tym aj zivit mohla :-D :-D :-D :-D :-D miri no tento rok na pohodu asi ee len pocuvat budem vecer ked budu buchat siroko daleko :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
no tak ale pohoda sa da urobit aj inde 8-)
Odpovedať
ahojte babulky...tak sme sa stastne vratili na sk...bolo fajn... aj som si vcera pocitala, co stepopisali, ale akosik mi to vyfucalo z hlavy...lebo sak som sedela pri tom o tretej rano..mam akosik iny rezim...a vcera som prala a tak...zas ma caka zehlenie... @barborienka a augusto gratulujem..boli ste paradni..tesim na fotecky dalsie... @mill pekny albumcek...len pri tej striekacke mi naskocila husia koza...br... @ery ty si robila sofeeera gustikovcom? @bell ako sa vam dari?
Odpovedať
ahoj lom x-) co ste boli prazdninovat mimo? ... alebo pracovat?? som precitala zopar tvojich prispevkov, ze robis biznis v ba? my sa mame celkom fajn. vcera som bola uz uplne KO. malicky nespal cely den, mrzuty, plackal, kazdu hodinku pytal jest a vecer od 8 do 9 som plakala s nim, lebo mliecko doslo |-|
Odpovedať
@bell aaale, to je na dlho..ziadny biznis...v pondelok ma caka narocna debata...presviedcam sa, aze musim pozitivne mysliet, aby to dobre dopadlo...a potom uvidim..lebo tu v trnave pracu, tazko tazko tazko zozeniem...v pracovnych agenturach mi povedali, ze tu skapal pes...no povedz, kde okrem ba-y, neskapal pes...vsade...ale dochadzat neviem kvoli stuplikovi..to jednoducho nejde...a dve auta ani neuzivime a ani nezvladnem soferovanie...moja noa od vlanajska nie je ok...to sa nemienim zabit preto na dialnici... mliekco doslo v tvojom mliecnom bufete? pijes vela? a cajiky na posilnenie produkcie ml-a pijes? som si pred tym, nez som zacala dojcit vzdy umyla prsia horucou vodou...ono sa mi potom ml-o pustilo lepsie...a ty nesmies plakat...ved ty si velka mamina, ktora zvladne vsetko... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
jojo, zasanovala som situaciu mrazenym a potom som sa opat dala dokopy. naliala som do seba vsetko mozne aj nemozne + homeopatika a je vseko okej... ale taka situacia dokaze vo mne narobit poriadne psycho :-| vies a mangel vcera v robote do 10-takze ani moralna podpora z jeho strany nebola apropo praca v blave...my sme tu len kvoli tomu, ze pre nas inde neni sanca dostat normalny job :-N chudaci psy - ti su na vyhyne na celom slovensku zrejme... :-D :-D
Odpovedať
@bell mne z ba-y stacilo... :-N ale nikdy nehovorim nikdy...ved uvidime...ale zatial eee... aj ja som davala do mrazaku..ale len na par dni...drzkajte sa...ak by si nieco potrebovala, to je jedno,moralnu podporu, ci ine, zavolaj...len neviem, ci mas moje cisielko...
Odpovedať
Profilova fotka
babulky babulky dakujeeeeeem ste take mile x-) x-) x-) som velmi rada ze sa vam pacilo .. dakujeme vsetkym za pomoc pri planovani, za pohodu v ramci priprav za super rady, perfektne stretka .. bolo to pre nas velmi vzacne ;-) :-) ;-)
Odpovedať
@barborienka nebyt toho, ze som mimo sr, tak prideme so stuplikom bublinkovat...kedze sme nebublinkovali u vas, tak sme bublinkovali dnes...komplet parkety v obyvke su lepkave...ale to jedna mokra handra a moje ruky zvladnu... mrzi ma, ze som vynechala aj stretka...snad to vari hadam raz dozeniem... pekny vecer... :-)
Odpovedať
pekny pohodovy pondelok zelaaaaaaaaaaaaaaam 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 100 chuti ale ani jedna do roboty ale to asi nie som sama ze? :-p
Odpovedať
caute :-) ja sa idem dnes vrhnut na umyvanie okien, ale veru chut na to nemaaam :-D :-D a inak co robite? barbor, bude aj sladky honeymoon? x-)
Odpovedať
ahoj bella x-) no ked budes uz taka rozbehnuta tak mozes prist aj k nam ja ich sice nemam vela ale vobec sa mi do toho nechce.... a to som cely vikend bola prec tak si to na mna pekne pocka, teda pockalo :-p :-p :-p malicky sa ma ako? x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
jeeeeej a este odkaz pre GUSTIKA: diky za napad s heslom mal si Ty veru pravdu 8-) x-) x-) x-) x-) x-) paraaaaaad super diky diky este raz 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) (tak toto chape iba gusto) :-p )
Odpovedať
eri, no to si uhaaadla ze pridem 8-) ale na strudlu a kafe! mam dost svojich okien :-D :-D :-D a ked sa dnes vecer prizenie nejaka vydatna burka, zas to bude vyzerat katastrofalne 8-( :-D :-D :-D malicky je dnes uplny anjelik, skerime sa na seba cely den x-) x-) x-)
Odpovedať
@bell dnes nebude pršať..či už pršalo? @ery štrúdla? aj ja by som šla...o chvíľu začne štrúdľové obdobie...to môžem...vraj pečiem úžasné štrúdle...neviem, či úžasné, ale mne chutia... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?