Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
babulky..tak tento vikend ol naozaj plodny...boli sme v bojniciach na rozpravkovom hrade...stuplik bol v siedmom nebi (nie v tej agenture, ale ako obrazne povedane pozn.pisatela :-D )... a ozaj...ked sme vyliezali von zo zamku, tak trubili auta o 106...reku nevesta..a naozaj...drahy na mna mava, ze pod sa pozriet...a tak samoska som frcala...a samoska, ze nevesta...taham masinku, aby som si ju zvecnila...taka bola krasna...lenze moja taska bola v nedohladne, bo drahy odbehol so stuplikom na zmrzku a tak nemam kontakt..skoda... :-( bola krasna..aj sa mi podarili fotecky... no a dnes sme boli v bratisalve u kamosky...este ze sme sli, bo by som asi skolabovala, keby sme sli na dovcu a ubytovali nas tam, kde sme si objednali...videla som totiz fotky...fuuu. tak som hned telefonovala...baby, aka som bola akcna..normalne sa nespoznavam..resp. spoznavam..tak toto som ja...a som spokojna sama so sebou, ze som sa konecne vratila do "normalu"...ale ono mi asi pomohla navsteva jednej firmy...5 minut mi stacilo..zajtra tam idem znovu..drzte palce...no a tak sme sa zastavili v ikea a ja v avione (same vypredaje-uz viem, kam zajtra pojdem), potom troska vozenia a sme doma..idem osprsit a idem na finale vo fucikukukat..uz som stihla umyt schody, riad, vecera uz je tiez za nami..no normalneplodny den...a tusim aj moj prispevok..tak odchadzam..prijemny vecer a zaciatok tyzdna... :-D 8-) :-)
Odpovedať
**lom, tak nemecky....fiiiiiiiha, no ja som sa ho ucila 8rokov ale neviem z neho nic :-N :-p to za rok co som tu viem lepsie po anglicky..ale robim teraz tyzden s jednou nemkou tak si robime srandu a obcas sa mi nieco prederie na povrch a jej zadrem nieco po nemecky :-D :-D :-D :-D :-D vidim, ze si mala opat bohaty weekend na zazitky... zajtra drzim palce, potom daj vediet 8-) 8-) 8-) ja mam tiez vsetko hotove....vsetko umyte, navarene, poprate..uz len to zehlenie :-p :-p :-p :-p ..ERY kde si.....ty tak rada zehlis :-D :-D :-D
Odpovedať
lom-drzime palceky aj my na zajtra... :-D :-D a vsetkym prajeme krasny zaciatok noveho tyzdna..xi xi x-) x-) x-)
Odpovedať
ahote dievcence..dakujem za podporu...sla som uplne zbytocne..posielaju ma od savla do pavla...nekompetentna osobka, ktorej som ledva rozumela, ze co mi hovori a pritom mi chodi za patami akoby som bola zlodejka ma poslala za uplne niekym inym ako ma mala poslat...odtial som sla zas za niekym uplne inym, kto skor len komunikoval s riaditelom...no...kominukacia bola taka, taka...no siroky usmev plny elanu a optimizmu...a vraj pridite v stredu..no..reku asi sa nasrdim a poriesime to telefonicky...nebudem lietat ako simpanz hore dolu... ]-( ]-( ]-( do kelu..zas jeden den uplne v prdelovciach... ]-( ]-( stve ma to... ]-( ]-( ]-( tak mi drzte palce v stredu...a to som kvoli tomu musela zrusit a poposuvat dalsie veci, pobalene na dovcu nemam...nojednoducho a skratka, dnes nie je moj den... :-( ale som rada, ze vas mam... :-) ;-) @miriama kolko reci vies, tolkokrat si clovekom... ;-) ach, keby som tak vedela este po anglicky, tak som čávo... aj ja rada žehlím..len aj ja mám teraz kopecisko kopcovate...asi uz fakt dnes vecer zacnem... @dannynka pozdravujem vas a dakujem...dam vediet ako som dopadla...
Odpovedať
lom-tak drzime palceky na stredu nech uz to dopadne na 100 percent ;-)
Odpovedať
este som zabudla dopisat ze na 100-percent v tvoj prospech ;-)
Odpovedať
lom tak ako si teda dopadla?napis sme zvedave x-)
Odpovedať
@dannynka dopadla som nie tak, ako som si predstavovala...tvrde jednanie, co sa dalo ocakavat...vyzera to tak, ze aj tak dosiahnu, co chcu...ak dnes nebudem vediet jednu z dolezitychveci, tak to bude viac nez zle...a ak budem musiet dnes opat lewtiet do blavy, tak uz teda sa fakt velmi nasrdim... :-( :-| :-S ;-( takze ani netusim, ci mam, alebo nemam balit veci... |-| som, ani neviem, ako to napisat, lebo nahnevana, tak to nie, lebo to pomaly uz ani neviem, co je, ale taka skor rozcarovana, sklamana...jednoduchosa mi stale viac a viac potvrdzuje jedna vec, ale to az potom, ked budem vediet, ako som dopadla...
Odpovedať
lom-budeme na teba mysliet aj s Gabikou :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz len 8 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz len 7 :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenyyy, hlasim stastlivy prichod z dovci! Bolo kraasne a tak okolo 30st, prijemne. Ale co je novinka, konecne komplet svadobne fotkyyyy! Aj DVD uz mame, je to perfekt zostrihane, tych 80 minut bohato staci, mame aj surove video, takze pohodicka. Paradne tam je, ze si kameraman postupne pocas svadby volal kazdeho hosta (o com sme my nevedeli) a kazdy nam mal nieco do zivota popriat a z toho su spravene take prestrihy, je to fakt dobre, klobuk dolu! A 1600 fotiek na DVD, uf! Cele poobedie sme to vcera kukali.. Vecer teda konecne pridam komplet 50 fotiek konecne..:-P:-P
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uz len 6 :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz len 6 :-) :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Gustikovci....cakame s vami:))))) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz mam foteckyyyyyy, Gustik, uz sa Vam to s Barbor krati, dzkajte sa a ziadne stresy ;-)
Odpovedať
**DANKAmajo x-) VSETKO NAJ K 1.VYROCIU x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) kam si nam usla?? =-)
Odpovedať
**gustikovci, normalne mi z vas husia koza naskakuje......sa tesim s Vami a zaroven mi je luto, ze tam nebudem.. :-( ...ako sa citite??? **mill, tak vitaj nazad na slovensku..ake ste mali zazitky? kde vsade ste boli? a fotecky su super 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) len neviem ci ich tam mas vsetkych 50.. :-N
Odpovedať
...a zdravim aj ostatne babulky....ja som bola na weekend prec a nemam moc casu tak tu moc nechodim..ale vidim, ze nie som sama... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, s baskou sa mame celkom dobre... teda na to v akom stadiu priprav sme :-S ... dnes som mal promocie a potom sme boli s rodinou na chate. mame to teraz dost zlozite lebo vela ludi, s ktorymi sme pocitali, nam na poslednu chvilu povedali nie a je tazke ich nahradit... no vazne za posledny tyzden sa nam odhlasili hadam vseci soferi co mali rozvazat hosti, moj kamarat harmonikar, na ktoreho sme sa tesili nam dnes napisal, ze odchadza prec. dj (dalsi kamarat) este stale nie je isty... takze mame to vesele. ale teraz vecer sme boli vonku s dalsimi 2 nasimi kamaratmi, ktori nam slubili, ze nam pomozu ako sa bude dat... tak nam to troska zlepsilo naladu, lebo uz toho zacinalo byt vela... chvilami sme mali pocit, ze sa na nas vseci dohodli :-( ale aby som sa len nestazoval tak mame aj zlatych ludi ako napr. kiku a iwett, ktore nam tiez velmi pomohli a dufam, ze teda aj este pomozu...teda ak si to nerozmyslia :-N :-N :-N ...ale nie na svadbe sa mi strasne paci jedna vec...ak sa chces s niekym na niecom dohodnut mesiac dopredu, tak sa mu to zda moc skoro a este ti nevie povedat, co vtedy bude robit... a ked za nim prides tyzden do predu, tak uz je neskoro lebo pred mesiacom si dohodol nieco ine ]-( no nic to idem sa ja asi na to vyspat, lebo dnes uz bolo toho fakt dost papapaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
aha este som zabudol uz len 4 :-) :-) :-) :-) (5 som nestihol lebo uz je po polnoci :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Tak caute holubatka x-) x-) x-) Dakujem vam, koceny, za blahozelanie x-) x-) x-) Tak veru, uz je to rok 8-) 8-) 8-) a zda sa ako by to bolo vcera... :-N :-N :-N S muzickom sme to oslavili aj pracou, aj vecerou. Sme sli do cinskej restauracie. Bola naramna sranda, ked sme bojovali s cinskymi palickami... :-D :-D :-D :-D :-D Jedlo lietalo po celom stole :-N :-N :-N Esteze mali k dispozicii aj vidlicky, lebo by sme odtial odchadzali hladni... :-S :-S :-S No a urcite ste zvedave na darceky... Tak ja som dostala kyticu ruzi (takych bleduckych zltkastych - vraj cervene dostavam stale :-N :-N :-N - neviem kedy...:-D :-D :-D :-D :-D ) no a drahy platil aj veceru (aj ked to islo zo spolocneho uctu, ale penazenku niesol drahy :-D :-D :-D). No a ja som milacikovi dala urobit fotku na kanvas. A vybrala som tu zo svadobnej cesty, co mam poslednu v svadobnom albume. Muzicek musi este pribit na stenu kliniec, aby sa to mohlo zavesit :-) Dufam, ze sa dockam :-S No a barborienke a augustovi prajem, aby uz nenarazili na ziadne podobne problemy. Vela stasticka ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme ;-) aj vam vela statia, teda neviem si zatial predstavit kde budeme na nase prve vyrocie ale podla toho co pises tak to bola riadna zabava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz len triiiiiiiiiiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
hej, hej... bola sranda... :-) :-) :-) No ale vacsiu som zazila v robote (rovno na vyrocie)... :-S :-S Totiz v praci musime vsetci chodit v rovnosate, ktoru od zamestnavatela vyfasuje kazdy. No ja som tricka a mikiny dostala hned v prvy den, ale na nohavice cakam tri mesiace. Medzitym nosim normalne rifle, ktore sa mi najlepsie nosia. A su to take s nizsim pasom. No a obcas mi spoza nich vykukne spodne pradlo (co povazujem za uplne normalnu vec)... No predstavte si, ze mna kvoli tomu zavolali 'na kobercek'. Vraj si mam vyberat nohavice, co obliekam do prace, dokladnejsie, lebo nechcu kvoli bezbecnosti chlapov, aby mi pri predklone nevykuklo, co netreba... Vraj sa mozu pri tom civeni na moje pozadie potknut... :-N :-N :-N :-N :-N Ja som normalne nevedela, ci sa mam smiat, alebo plakat... =-) =-) =-) Je toho cela fabrika, vsetci sa len klepu na celo, ktory debil to siel bonznut na personalne... :-S :-S :-S Hlavne, ze taki pubertaci (chalani) tam chodia s pasom od nohavic v polovici zadkov a trencle im kukaju skoro cele.. ]-( ]-( ]-( ]-( Ale mna budu buzerovat, ze sa mi vytrci trosku, ked sa zohnem... :-N :-N :-N No sorry, ale musela som to zo seba dostat... :-D :-D :-D
Odpovedať
dankamajo-dobre- :-D :-p
Odpovedať
**dani, no sranda :-D :-D :-D som sa pobavila aj ked veru neviem co by som v tu chvilu robila na "koberceku"..asi by som bola cervena ako paprika.. :-D :-D :-D :-D **gustikovci, uz len 3 :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dani no vitaaaaaaaaaaaj uz si tu teda dlho nebola 8-) ako sa mate? miri ahoooooooooooooooooooj zijes? co nove? kedy prides?
Odpovedať
Profilova fotka
miri, mne tiez nebolo vsetko jedno, ale co uz... To len svedci o tom, ake super vztahy su medzi kolegovcami. Kazdy na kazdeho len bonzuje a pred tebou sa tvaria, ze nic... ]-( ]-( ]-( ery, ja viem, zanedbavam vas, mrzi ma to |-| |-| |-| |-| . Ale ved sa snad trosku polepsim ;-)
Odpovedať
dani x-) no akoze mam dost ako to vsetko rychlo uteka =-) a ze rok po svadbe :-D :-D :-D :-D ako keby to vcera bolo 8-) a Ty kedy prides na svk?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?