Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
@zuzkaapatrik videla som jeden album odtial nafotene a keby som nepoznala mobiliar kkaviarne hore, tak ani neviem, ze je to tam fotene... dolezite je, aku mas predstavu ofotografiach..ono na fotku velanetreba..hlavne vas dvoch.. rada by som ti inak poradila, ale v tn-e sa toho tolko zmenilo odkedy som odtial odisla, ze naozaj inak poradit neviem... skusila by som hrad...neviem, ci v tr.tepliciahc nenajdes nejaky pekny hotel, neviem, ci zeny napr.mozu ist do hamamu...viem, je to od trencina nejaky kilometer, aleskus podumat..pripadne, nie je v okoli nejaky kastioel, letohradok... @ery vies co, ze aj celkom dobre..je ich raz tolko v triede..lendnes rano isla s bruskom bolenim do skolky...neviem, ci je to nasledok hodov, alebo vecerneho tepleho mlieka, alebo neviem..jsom povedala ucitelke, ze ak by cosik sa to nezlepsovalo, tak ja prifrcim...o..a konecne som zistila odkial ma modrinu pod okom... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamka...vsetko vsetulinko naj k meninkam.... :-) pardooon...alebo uz neoslavujes v tento deň :-) :-) ;-) 8-) :-D
Odpovedať
babenky moje dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-) cez weekend? od piatku rana do nedele vecera som spala...takze nic moc...prsalo, bolo zima, nikde nikoho...no weekend romantikus ako sa patri :-p ja pridem cca 7.oktobra takze sa urcite stretneme 8-) 8-) 8-) a tesim sa na tyzden v Tatraaaaaaaaaach.....uz ratam dni... :-) :-) :-) **jja, preco by som UZ neoslavovala v tento den? praveze dnes mam prve meniny x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ja mam taky kalendar, kde nie su mena a do prirucneho minidiara sa akosik odleta nepozeram..takze vsetkooooo naj, vsetkyyym, ktori nieco mali a majuuu..
Odpovedať
to nevadiiiiiiiiiiiiii, dakujeeeeeeeeem.....ja tu sice slovensky kalendar mam, aj cesky...ale tak nejak....po mesiaci ho obcas aj aktualizujem ked treba nieco dolezite zapisat...ako dovolenku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte takze sa chysta dalsie stretko co? tak dufam ze tento krat sa uz stretneme miri ;-)
Odpovedať
ahojte vsetci noooo stretko by sa snad uz konecne mohlo podarit v hojnom pocte 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) miri a dani dajte nejaky vhodny termin aby sme sa vedeli zariadit, budete aj spolu naraz doma?
Odpovedať
vhodny, aby som aj ja mohlaaaa... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Od zajtra som v TN, tak skuste zorganizovat napr. v nedelu :-)
Odpovedať
ahoooooooooojte, tak dnes som vynimocne skor z prace doma a koho tu stretnem...yweeeeeeeeeett x-) x-) no vy si date stretko aj tento weekend ale danka pride az niekedy v strede oktobra a ja tiez...ale este neviem presne kedy lebo ideme na aute a podla pocasia budu aj zastavky... a navyse 18.oktobra som pozvana do TN na svadbu tak neviem teraz ako to vsetko skombinovat...ci ju vobec stiham... ;-(
Odpovedať
cauko cauko no ja tento vikend ee, uz mam plny aj pondelok ale miri ked budes vediet tak mi hned daj vediet alebo sem napis aby sme vedeli 8-) ywett a co tak v nedelu 11?
Odpovedať
;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
oki, dam vediet :) kraaaasny weeeeeeeeeeeeekendiiiiiiiiiiiiiiiiik x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahoj miri a kedy budes vediet kedy budes v TN? daj vediet aby sme to mohli nejako naplanovat lebo vies zo dna na den sa to neda, kazdy ma nejake plany 8-)
Odpovedať
neboj mojka, ja uz tento weekend by som mala vediet cca plan a navstevy ako tak rozvrhnut ale zas nebude to presne pretoze je toho vela a neviem kedy kde budem..mam len par zachytnych bodov....ale neboj, zo dna na den to nebude 8-)
Odpovedať
jeeeej miri tento vikednik mate v NM jarmocek x-) x-) x-) x-) kolotoce burciak pridiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 8-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute koceny tak, uz sa tesim na slovensko!!!! x-) x-) x-) x-) x-) za tri tyzdne letim 8-) 8-) 8-) . No a este pred mojim odletom doleti brat s dvomi kamaratmi, len aby si mohli trosku 'povyrazit' no a so mnou idu domov. Zakedy budem na slovensku, majo zostava tu v UK a aby mu nebolo smutno, pride za nim jeho mama s partnerom. Letenky su lacne, tak lietame kam daj - tam daj :-D :-D :-D No a uz som z toho az cela domotana - tie datumy a hore - dolu.... aby som to nedomotala... :-N :-N :-N no ale snad som nepoobjednavala opacne... :-N :-N :-N
Odpovedať
**kika, ja vieeeem :-( :-( sestra ma k tomu este narodky a este aj birmovku....vsetko tento weekend ;-( ** dani, no ty lietas ako sarkan, aby si si nepomylila tie datumy a hlavne gaty :-D :-D :-D
Odpovedať
caute babule x-) pocujte nechce sa mi to citat cele zase dozadu ale spytam sa rovno ci je teoreticko prakticky mozne aby ste sa vy dve Danka a Mirka stretli na SVK? hmmmmmmmmmmmmm? lebo uz som z tych vasich datumov mimo tak sa mi tu pls vyjadrite aby som to vedela zase posunut dalej a bolo by to super 8-) ;-) :-) BTW mame tu u nas Londyn ako vysity uz druhy tyzden prsi.... skaredo..... :-p :-p :-p :-p fuuuuj neznasam zimu.... ozik a ostatní kde ste kto??? hallooooo
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
kika, no nase datumy sa prelinaju cize moznost tam urcite je..ale ci to vyde..to je otaazne...lebo mam toho uz teraz vela a musela som aj pozvanie na svadbu odmietnut ;-( tak mate nase pocasicko? a ja, ze kde sa dned vytratilo...dnes je tu slniecko ale aj tak zima..... o tyzden mi pride sestra s frajerom tak sa tesim a ten dalsi weekend ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem takze tento weekend ak dovolite si uzijem papucovu kulturu...aj ked...neviem neviem..dnes je tu Cechomor... 8-) :-p x-)
Odpovedať
a uz zas nedela :-|
Odpovedať
@miri a nemozem ist na svadbu miesto teba? :-N @danka tak ked tu budes, tak sa cestou do tn-a, zastavte v tt-e..radi ta uvidime... no jooo...zase nedelaaa...
Odpovedať
**lom, no pokial ti dam V.I.P. vstupenku tak hej x-)
Odpovedať
ahojte baby :-) tak uz mame nas svadobny den za sebou, mali sme sa krasne, riadne sme si to uzili :-D mam uz prve fotky v albume tak si mozete pozriet ;-)
Odpovedať
jeeeeee, lil....veru aj som zabudla, ze dalsia ma svoj den D..uz to akosi nesledujem |-| idem kuk....
Odpovedať
tak lil, kraaaaaaaasne fotecky....co najskor pridaj dalsie.....saty si mala uuuuuuuuzasneeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) VSETKO NAJ v spolocnom zivote ;-)
Odpovedať
ahojte :-) miriamka dakujeeeeme ;-) x-)
Odpovedať
tak ste prezili krasny dnik, co? x-) x-)
Odpovedať
Juj bolo to nadherneee :-) a naozaj to velmi rychlo ubehlo,uzivali sme si kazdu chvilku x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?