Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ahoj daniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii x-) x-) x-) x-) x-) ako sa mavate? co nove????? dufam ze teraz ked prides tak uz dame stretko 8-) :-D ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, zatial neviem nic co a ako. Chceme dat totiz upravit pozemok za ten cas, co budem doma a oplotit to, ale este neviem presne, kde bude dom stat. Pozemok ma totiz 6800 m2 a cely ho zrovnavat neplanujeme :-N :-N No a osadit chalupu uz mali v auguste, ja ich furt otravujem, ale prd mi to pomaha... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale do tn mam vylet naplanovany - chcem ist poriadnemu gynekologovi, lebo mi tu v UK nasli cysty na vajecnikoch, tak to chcem dat vysetrit. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky moje, ako si nazivate? My sa mame fajn, uz sa nam rysuje nase hniezdocko do realnych crt, kupelna jedna uz je ready, druha caka, stierka hotova, sedacka nastahovana, nadhera :-) *Danuska ako moja sa mavas? Chcem odporucit dobru gynekologicku? Dam kontakt. Chcela som sa spytat, cez aku cestovku ste boli na Kube, bo aj my planujeme, tak vyberame... *Kikus, musim sa ti ozvat, v stredu uz nieco mas naplanovane? *Lom ako? uz si zdrava? Co stuplik? *Dannynka pridaj fotky uz rastuceho bruska :-) *Gustik, Baska, kde ste? *Lilly blahozelam, vsetko NAJ, nadherne fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
*Babula na Teba som nejak pozabudla, ako sa mavas? Co noveho? *Miriamka s Tebou som v kontakte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj ywett 8-) Ten kontakt mi mozes poslat na IP, budem rada. Vdaka. Inak, kamaratkin bratranec je doktor Chlapecka z TN a mam namierene k nemu. Uvidime. No a na Kubu sme isli cez anglicku cestovku Thomas Cook. Inak, vsetky dovolenky su odtialto lacnejsie, tak sa ti urcite aspon oplati mrknut sa na ich web, aj keby ste museli letiet najskor do Londyna. Raynair ma velmi lacne letenky aj z Blavy (ked objednavas popredu), tak tu dovolenku to nejako nepredrazi. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danka mas IP, idem hned pozriet tu cestovku ;-) dakujem
Odpovedať
dani mas IP x-) ywett ahooooooooooooooooooj streda plati nemam nic teda uz mam :-D :-D :-D :-D akurat sme sa dnes vratili z Prahy bolo uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) asi sa tam zase skoro vratime boli sme na dva dni ale uz som uchodena ako kono :-p :-p :-p :-p :-p ale bolo super PRAHA je kraaaaaaaaaaaaaaaasna
Odpovedať
ahojte kočky... ywett ahoj, mám sa celkom fajn, dávno som ťa tu nevidela, ale ani ja sa sem teraz často nedostanem , tak aspon tak v krátkosti. my sme boli v sobotu na svadbičke a bolo super aj chrípku som vypotila... :-D :-D :-D kika IP.. ;-)
Odpovedať
ahojte, ja len na skok.. tak stretko dnes v BA super...xi....zas vykepena IKEA, ze KIKA?? :-p :-D :-D ywett, mooooc dakujem, snad to zaberie :-D a daj si aj trochu pohov!!!!!! a kika, my sa este vidime piatok rano, zajtra drzim palceky x-) danka, drzim palceky aj tebe....ja sa tiez niecoho podobneho obavam....ak nie horsieho :-S :-( a neviem ci sa nam podari stretnut, ja uz sobotu asi odchadzam do tatier a MOZNO sa este zastavim po ceste nazad..ale to neslubujem......
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... no ja uz zarezavam v praci. mame toho vela noveho ..byvame od tohto vikendu v trencianskej teplej v dome u jedneho znameho. baska este nema pracu, lebo tu co mala mat tak ta padla. ale zatial ma nejake tie zaskakovacky vo svojej byvalej skole. tak sa pomalicky zabyvavame a vytesujeme ze sme zasa spolu, lebo baska bola teraz nejaku dobu v martine. ja pracujem v novej dubnici vo vyskumnom ustave ako konstrukter. praca je super zatial sa mi tam velmi paci. uz budem koncit treti tyzden...ako ten cas leti...
Odpovedať
Profilova fotka
miri a ty ako si alebo nie si na slovensku? uvidime ta este?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
asi sme ta minuli ze ? :( tento vikend sme mali taky hekticky lebo v sobotu som sa stahoval ja a v nedelu barborka so svojimi vecami z martina
Odpovedať
Profilova fotka
a vcera sa mi ani nedalo dostat sem na stranku neviem preco :-|
Odpovedať
ahoj gusti tak gratulujem ci k pracicke, ci k stahovaniu....vidim, ze vsetko ide tym spravnym smerom x-) ja este som na SK ale zajtra uz idem na tyzden do tatier a potom rovno krizom do Francie takze neviem ci nieco z toho bude... :-S a baska ako? stale tak spatne ci uz lepsie? drzte sa mi holubkovia x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baska je uz v pohode. ale teraz ju zasa dako bedrove klby pobolievaju. tak sa vecer vyhrieva pri krbe. vzdy si nalozime dreva a potom sedime a vegetime cely vecer. :)
Odpovedať
gusti tak sa pekne o nich staraj... ;-) x-)
Odpovedať
ahojte bludaaaaaari 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) kde ste vsetci kde sa tulate? babu IP x-) gustik a baska buduci tyzden v piatok nedame mini stretko? asi aj mirka bude moct :-D 8-) ;-) :-) co miri? x-) si za? prida sa este niekto?????
Odpovedať
cafteeeee tak sa baska drzkaj x-) kika, ci som za co =-)
Odpovedať
no za stretkoooooooooooooooooo predsa... x-) ako si dnes dopadla? zajtra mi povies? :-D
Odpovedať
aha...no a za ktore teraz...xi :-D :-D joooooj, no dopadla som tak, ze som tam bola hodinu a este aj mamina isla....aj sme si nieco zobrali a tiez mam toho dost... :-( :-( inak, akurat vstavame...teda iba ja a sestra, zostatok spi a tak ked sa to poprebudza, naranajkuje, este som si zabudla u mami v meste bundu tak ideme tam....cize skor ako o 11tej nas necakaj... :-D :-D ....teda snad tam budes :-D :-D
Odpovedať
a este kikus nezabudni tie postavicky prosiiiiiiim gustik, baska....nehnevajte sa, ze som sa ani neozvala ale neviem kde mi hlava stoji.... :-S drtivu vacsinu tych par....az 3dni som stravila po bankach, postach a doktoroch....a dnes uz vyrazam do Tatier...jedine, ze by ste okolo 11tej boli u Kiky v obchode... :-N :-N tak ja letim nieco robit
Odpovedať
halo haloooooo ako po vikende? kde ste kto? co mate nove baby a chlop? v piatok co robite? asi bude take mini stretko niekedy okolo druhej a tretej co vy na to kto pride??????? 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooooooooooooojte, uff, vikend bol narocny, vo Viedni sme pokupili doplnky do bytiku, tak sme radi. V sobotu sme boli na oslave a vratili sme sa az v nedelu domov, takze krasne unaveni. Ale v piatok to plati, len to dajte poobede 15-17,00 neviem ako bude zapcha odtialto.
Odpovedať
ahoooooooooooooojte babule, takze piatok to zatial vychadza, ze to stihnemee....tak cca o tretej...lebo max do tej piatej lebo ideme pre tortu..tu mam dohodnutu na piatu..ale tak max do siestej tam mozem prist..na nete uz nebudem takze dufam, ze sa vas tam nazbiera aspon par kuskov :-D :-D ..lebo potom az tak o rok opat :-N
Odpovedať
haloooooo kde stekto? ja sa po dvoch tyzdnoch dovolenky trosku aj nudim tak som tu nakukla a tu nikoho..... =-) tak zajtra uvidime ako to stihnem....vraj budu piatkove zapchy tak uvidime..asi teda vyrazime skor :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte ludkovia 8-) Tak, uz mame teda po dovolenke, ze miri... :-( No, moja bola teda riadne hekticka. Bola som aj na gynde a ziadne cysty mi nenasli. Mozno mi ich medzitym stihla vyplavit mrcha. No ale v skumani este dalej pokracujem a idem kuknut k dalsiemu dokymu. Inak, na slovensko som sla jedine kvoli zrovnavaniu pozemku a teda narobili sme tam riadnu paseku. Je to sila. Mame cul rovnu plochu velku snad ako ihrisko... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a ozaj, ospravedlnujem sa, ze som stretko vynechala, ale bola to fakt sila. Ved som si nenasla ani cas navstivit vlastnu babicku, ktora byva v tej istej dedine... :-S Chuda, ta hadam ani nevedela, ze som bola doma... :-|
Odpovedať
ahoj Dani, no veru, uz po dovolenke...dnes sme este vybavovali co sa dalo, vykupili pol Ikei zas a snad cez weekend dame dokopy nejak byt.. :-N cesta nazad bola riadna divocina..isli sme 18h nonstop na male pauzy na wcko a ledva sme stihli trajekt...o 15min bol odchod ked sme k nemu dorazili...takze fakt akoze DOVI DOPO :-D :-D :-D :-D dnes sme stihli este aj net zapojit takze super...neskor popisem viac...ale ako tak vidim tak asi ani nie je komu :-N dani, tak snad ste aj vsetko stihli....ja skoro vsetko....len som zabudla na to, ze mam dieru v zube a tak to budem musiet asi tu vyriesit niekedy... rano idem do prace dost skoro lebo este neviem ako sa z tejto strany Londyna dostanem tam tak neviem.... pekny den vam vsetkyyyyyyyyyym 8-)
Odpovedať
ahojte vsetci :-) postupne pridavam nove fotky od Katky tak mozete pozriet a dala som do albumu aj link na kratky klip zo svadobnych priprav a fotenia tak mozete kuknut :-) prajem pekny vecer :-) papaaa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?