Svadba v Trnave - rok 2014

Zobraz úvodný príspevok
nech mozeme kecat o vsetkom co nas zaujima, my mame v septembri 2014 ale zatial okrem terminu nic ine. poradme si vzajomne tipy na kadernicku, kozmetikcku, salu, DJ, atd atd
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@basenka7677 prosim ta napisala by si mi kolko tam stoji pozicanie? dikes
Odpovedať
ahojte! chystate sa niektora na svadobny veltrh? :-)
Odpovedať
my máme rezervovanú sálu v reštaurácii olympia, veľká presvetlená miestnosť, terasa pre fajčiarov k dispozícii, ozdobu robia sami a chválim milý prístup personálu, veľká ochota, tak uvidíme :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@gabu_lienka akeho dj si nakoniec zohnala? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lulu0902 @zuzicka27 my budeme mat sobas aj hostinu tiez vonku, na planinke (medzi dechticami a dobrou vodou). kto nepozna, byvaju tam detske tabory a skoly v prirode, je tam stary kastiel, trosku zanedbany, urcite to nie je ziadny tomasov alebo mierovo :) ale mne to prave vyhovuje. aj nad bohunicami aj nad esom sme uvazovali, bohunice ani neviem uz, co mi vadilo, eso by sa mi velmi pacilo, je tam krasne prostredie vonku, ale ked mi povedal cenu, skoro ma prekotilo
Odpovedať
@marfushik na planinke mala jedna znama svadbu - velmi pekne,len na ten obrad vonku -by som radila nejake navleky aby to bolo zjednotene,inac super :) co som fotky pozerala. no aj bohunice nie su uplne renovovane,ale nam sa prostredie pacilo-aj ine vyhody to malo pre nas-rodina z okolia :) Z esa mi nikdy nikto ani na mail neodpisal :DDD takze nic
Odpovedať
@lulu0902 mame zajednaneho M.Kuklu
Odpovedať
@gabu_lienka aaaha,aj tomu sme volali ale bol obsadeny uz v oktobri ,mala som 4 vybranych,3 obsadeni,tak mi zostal stvrty :DDD
Odpovedať
Profilova fotka
@basenka7677 aj my budeme mat v Cube a tiez mam saty od Zoya :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata kde v TT a okoli sa pojdete fotit? My mame aj konika objednaneho :) a chcela by som nieco aby tam bola voda(jazieerko) nejaka zrucanina ,kastiel, mostik, pekna trava.. prsote vsetko :) pocula som o Dolnje krupej, budmericiach, dolany, smolenice... kde je to najkrajsie a so vsetkym?? Dakujem
Odpovedať
ahojte, my budeme mat svadbu v septembri a az dnes som si bola vyberat saty, ale vybrala som na prvykrat, co som spokojna ... Kikinka1988, ja som tiez rozmyslala, kam sa fotit a asi to vyhra Cerveny Kamen, pretoze v Smoleniciiach mam pocit sa foti kazdy a preto to nechcem .. Inak ten kastiel v Krupej je vraj velmi pekny a aj v Budmericiach ..Ono najlepsie asi sa ist popozerat a vybrat a hlavne sa spytat, ci to bude v dany termin mozne :))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my mame 4.10,2014 v ruzondole
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte nevesticky,planujete alebo mali ste svadbu na Kolibe v TT? Dakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?