Svadba Žilina leto 2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte baby no tak koľko nás tu je čo sa chystáme vydávať v Žiline a v roku 2011???
Odpovedať
Profilova fotka
@vydrusa ahojky ja som bola v Lucenci si vybrat saty.Je to internetovy obchod ale saticky sa daju len kupit / nie je to pozicovna /.Som si ich tam vyskusala a do 2 mesiacov mi pridu a cena sa pohybuje okolo 350 euro.Bola som aj v Ziline este koncom roka skusat saty ale teda pravdu ti poviem nic ma neoslovilo a za tu cenu pozicovneho mam saty ktore potom predam.Poslem Ti link na ten svadobny salon v Lucenci pekny dnik Ti prajem pa
Odpovedať
@kaciatko215 Ahoj, variantu usitia siat som uz zvazovala, najskor skusim dat sancu salonom v Ziline :-) Skoda ze ziadny z tych obchodov co siju saty nema salon blizsie pri Ziline, to by som do toho usitia isla hned.
Odpovedať
Ahoj kaciatko215, bola si pozerat svadobne saty aj v Polsku? Lebo sa tam chystam tento vikend, tak ma zaujima, ci mate nejake skusenosti...
Odpovedať
Profilova fotka
@kaciatko215 ja som asi pred mesiacom obehala par salonov v ziline a tiez ma velmi nic neoslovilo,ale od 1.3. je otvoreny novy salon a tam maju uplne iny styl siat ako inde. neviem,aku mas predstavu,ale isto tam zajdi. poslem ti nazov do IP. tento tyzden maju dokonca na zajednane saty dost velku zlavu...
Odpovedať
Profilova fotka
@luckad1 ahojky v Polsku som nebola ale vybrala som si saty v Lucenci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kote1509 dakujem za info ale saticky uz mam vybrate :-)
Odpovedať
@kaciatko215 ahoj, prosím ťa, kde ste kúpili látku na vestičku? zháňame nejakú peknú, ale nie bielu. najlepšie striebornú, alebo ivory. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@princess007 ahoj ja som kupila v Amazonke na bulvari smotanovy brokat ale neviem Ti povedat ze ci maju aj strieborny skus sa opytat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. :) my máme svadbu v auguste 2011.. šaty som bola práve dnes rezervnúť šaty v salóne GABRIELLE.. tá cena je asi najlepšia v ZA a majú naozaj krásne šaty a to tam ešte nemajú všetky.. aj prístup je fajn :)
Odpovedať
@kaciatko215 a kolko to cca vyjde za meter?
Odpovedať
Profilova fotka
@princess007 myslim ze to bolo 10 eciek za meter :-)
Odpovedať
ahoj kotel1509, prosim Ta, mohla by si poslat do IP nazov toho salona aj mne? Momentalne riesim saty a Zilinu som uz pobehala, ale o novom salone neviem. dakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@luckad1 2 prispevky nad tebou ten nazov spomenula 111luc,daj do google a hned ti to vyhodi stranky
Odpovedať
Profilova fotka
@luckad1 mas to v IP
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kote1509 dakujem, uz som si to kukla na nete a zistila som, ze boli aj na svadobnom veltrhu v BA.
Odpovedať
Profilova fotka
@luckad1 mne sa ich styl velmi paci, myslim,ze je to take ozivenie v Ziline :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@kote1509 zajtra sa tam pojdem pozriet... uz sa tesim :-D
Odpovedať
Baby, nepoznate nahodou niektora Juliusa Kozaka? Je z Bytce a mal by robit hudbu a mozno aj starejsieho, to neviem urcite. Nemozem na neho najst ziadne referencie. Diky
Odpovedať
vcera som si zajednala satocky:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky dnes som si zajednala svadobne topanocky a aj balerinky na prezutie :-)
Odpovedať
@kaciatko215 ahoj :-) a ake si si zajednala a kde?
Odpovedať
Profilova fotka
@princess007 na tejto stranke www.elegantsteps.co.uk fotecky topanok dam do albumu :-)
Odpovedať
ahojte dievčatá.. my sme si to rozmysleli trochu neskôr, že by sme to chceli stihnúť ešte túto jeseň a tak len začíname.. poraďte, čo všetko, kde začať... navyše sme ešte obaja mimo SR, tak to bude viac menej cez telefón na riešenie.. poradíte mi sály tak pre 100 ľudí?
Odpovedať
@miipii ahoj sala tak pre 100 ludi je asi len Slovakia, El Toro, a Hotel Branica - co nie je priamo v ZA,ale v Belej. Ine neviem, bohuzial.
Odpovedať
Profilova fotka
@miipii ahoj asi treba zacat s matrikou alebo kostolom podla toho kde to chcete mat.Potom zajednat salu,fotograf,kameraman,kolace,saticky pre teba,oblek pre draheho a vsetky drobnosti ktore budete potrebovat na svadbu.My sme s drahym tiez mimo SR a vybavili sme si to vsetko cez telefon okrem matriky kde musis ist osobne.A k tej sale tak to by si mohla est skusit Holiday Inn ale nam sa tam nepacili podmienky tak nakoniec to budeme mat v Hoteli Slovakia
Odpovedať
@kaciatko215 ahoj.. prosim prosim, aj mne posli link na ten lucenecky salon...
Odpovedať
@princess007 dakujem kaciatko a princess!! a ten hotel Branica v Terchovej poznate niekto??
Odpovedať
@miipii ano :-D my tam budeme mat svadbu :-) kedy chcete mat vy svadbu? lebo je dost vychyteny.... ja som ho rezervovala takto pred rokom.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?