Svadba Žilina leto 2011

26. aug 20113330
  • @vydrusa  ahojky ja som bola v Lucenci si vybrat saty.Je to internetovy obchod ale saticky sa daju len kupit / nie je to pozicovna /.Som si ich tam vyskusala a do 2 mesiacov mi pridu a cena sa pohybuje okolo 350 euro.Bola som aj v Ziline este koncom roka skusat saty ale teda pravdu ti poviem nic ma neoslovilo a za tu cenu pozicovneho mam saty ktore potom predam.Poslem Ti link na ten svadobny salon v Lucenci pekny dnik Ti prajem pa

• @kaciatko215  Ahoj, variantu usitia siat som uz zvazovala, najskor skusim dat sancu salonom v Ziline 🙂 Skoda ze ziadny z tych obchodov co siju saty nema salon blizsie pri Ziline, to by som do toho usitia isla hned.

• Ahoj kaciatko215, bola si pozerat svadobne saty aj v Polsku? Lebo sa tam chystam tento vikend, tak ma zaujima, ci mate nejake skusenosti...

• Sponzor fóra
  • @kaciatko215  ja som asi pred mesiacom obehala par salonov v ziline a tiez ma velmi nic neoslovilo,ale od 1.3. je otvoreny novy salon a tam maju uplne iny styl siat ako inde. neviem,aku mas predstavu,ale isto tam zajdi. poslem ti nazov do IP. tento tyzden maju dokonca na zajednane saty dost velku zlavu...

• @luckad1  ahojky v Polsku som nebola ale vybrala som si saty v Lucenci 🙂

• @kote1509  dakujem za info ale saticky uz mam vybrate 🙂

• @kaciatko215  ahoj, prosím ťa, kde ste kúpili látku na vestičku? zháňame nejakú peknú, ale nie bielu. najlepšie striebornú, alebo ivory. Ďakujem 🙂

• @princess007  ahoj ja som kupila v Amazonke na bulvari smotanovy brokat ale neviem Ti povedat ze ci maju aj strieborny skus sa opytat 🙂

• ahojte.. 🙂 my máme svadbu v auguste 2011..
    šaty som bola práve dnes rezervnúť šaty v salóne GABRIELLE.. tá cena je asi najlepšia v ZA a majú naozaj krásne šaty a to tam ešte nemajú všetky.. aj prístup je fajn 🙂

• @kaciatko215  a kolko to cca vyjde za meter?

• @princess007  myslim ze to bolo 10 eciek za meter 🙂

• ahoj kotel1509, prosim Ta, mohla by si poslat do IP nazov toho salona aj mne? Momentalne riesim saty a Zilinu som uz pobehala, ale o novom salone neviem. dakujem 🙂

• @luckad1  2 prispevky nad tebou ten nazov spomenula 111luc,daj do google a hned ti to vyhodi stranky

• @luckad1  mas to v IP

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • kote1509 dakujem, uz som si to kukla na nete a zistila som, ze boli aj na svadobnom veltrhu v BA.

• @luckad1  mne sa ich styl velmi paci, myslim,ze je to take ozivenie v Ziline 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @kote1509  zajtra sa tam pojdem pozriet... uz sa tesim 😃

• Baby, nepoznate nahodou niektora Juliusa Kozaka? Je z Bytce a mal by robit hudbu a mozno aj starejsieho, to neviem urcite. Nemozem na neho najst ziadne referencie. Diky

• vcera som si zajednala satocky🙂

• ahojte kocky dnes som si zajednala svadobne topanocky a aj balerinky na prezutie 🙂

• @kaciatko215  ahoj 🙂 a ake si si zajednala a kde?

• @princess007  na tejto stranke www.elegantsteps.co.uk fotecky topanok dam do albumu 🙂

• ahojte dievčatá.. my sme si to rozmysleli trochu neskôr, že by sme to chceli stihnúť ešte túto jeseň a tak len začíname.. poraďte, čo všetko, kde začať... navyše sme ešte obaja mimo SR, tak to bude viac menej cez telefón na riešenie.. poradíte mi sály tak pre 100 ľudí?

• @miipii  ahoj sala tak pre 100 ludi je asi len Slovakia, El Toro, a Hotel Branica - co nie je priamo v ZA,ale v Belej. Ine neviem, bohuzial.

• @miipii  ahoj asi treba zacat s matrikou alebo kostolom podla toho kde to chcete mat.Potom zajednat salu,fotograf,kameraman,kolace,saticky pre teba,oblek pre draheho a vsetky drobnosti ktore budete potrebovat na svadbu.My sme s drahym tiez mimo SR a vybavili sme si to vsetko cez telefon okrem matriky kde musis ist osobne.A k tej sale tak to by si mohla est skusit Holiday Inn ale nam sa tam nepacili podmienky tak nakoniec to budeme mat v Hoteli Slovakia

• @kaciatko215  
    ahoj.. prosim prosim, aj mne posli link na ten lucenecky salon...

• @princess007  
    dakujem kaciatko a princess!! a ten hotel Branica v Terchovej poznate niekto??

• @miipii  ano 😃 my tam budeme mat svadbu 🙂 kedy chcete mat vy svadbu? lebo je dost vychyteny.... ja som ho rezervovala takto pred rokom.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov