Svadba Žilina leto 2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte baby no tak koľko nás tu je čo sa chystáme vydávať v Žiline a v roku 2011???
Odpovedať
@zuzuula Ahoj, my budeme mať hostinu v Diane, 6.8. Akurát som tam minulý týždeň posielala zálohu
Odpovedať
Profilova fotka
@vydrusa ahoj, no super, a kolko budete mat prosim ta ludi? a najskor ste si rezervovali salu alebo termin na sobas? ja to chcem zajtra zacat uz riesit... a este aku ste si davali prosim ta vyzdobu? dakujem pekne ;-)
Odpovedať
Ahoj, budeme mat priblizne 40 ludi. Najskor sme si rezervovali termin a presny cas obradu na fare a az potom salu. No a vyzdobu chcem smotanovu alebo zlatu alebo len bielu,nieco uplne jednoduche ale to sa napevno s nimi dohodnem az tak mesiac pred svadbou si myslim. Zive kvety na vyzdobu (ikebany a tak) si donesiem svoje, oni z hotela ti tam pripravia navleky, sviecky, servitky atp.
Odpovedať
Profilova fotka
@vydrusa tak uz aj my to tam mame rezervovane, vyzdobu sme si dali cervenu, odporucil nam ju majitel, vraj je pekna :-) my budeme mat 58 ludi tak som zvedava ake to tam bude. A hostinu ste si dali do tej restauracie alebo do toho salonika? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ja budem mat svadbu 11.6 v Rajeckych Tepliciach, chcela by som sa spytat. Viete odporucit nejaku dobru kadernicku a vizazistku niekde v Ziline? Uz dlho byvam v Blave, tak nemam velmi prehlad. Bola by som moc, moc vdacna...
Odpovedať
@januliah ahoj, ja som si dala zlaticu jamborovu...
Odpovedať
@zuzuula tak to je super, aspoň nejaká vec z krku, že :-) My budeme mať hostinu ked vojdeš napravo a naľavo sa bude tancovať, teda aspoň tak nám to povedala vtedy prevadzkarka. Ale aj tak predpokladám že napevno sa všetko dohodne tak mesiac pred svadbou, veď ešte ani neviem čo presne chceme ako hlavné jedlo, musíme tam zájsť niekedy s rodičmi na testovací obed. Červená farba je pekná, ja chcem mať červenú kyticu,aj vlasy mám červené tak som zase chcela nech je výzdoba neutrálna. A foto a hudbu už máte? My ešte nič, sa nám voľajako nechce vybavovať
Odpovedať
Profilova fotka
@vydrusa no s tym fotografom to nie je az taka sranda, ja som volala asi 3 a vsetci uz boli obsadeny, teraz som pisala jednej fotografke tak som zvedava co vybavim, DJ uz mame, my uz sme si aj menu vybrali, mozem odporucit panenske medailonky s mozarellou, vyborne ;-) vsak treba vyskusat, kazdemu chuti nieco ine.... ja uz by som to aj chcela mat za sebou, ked vidim kolko je s tym vybavovania ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojťe baby mi mama svadbu 27.8.2011.V tej Diane je velmi pekne aj ja som nad tým uvažovala ale mi mama na koniec 80ludi a to ba tam bol problem.Tak to mame na koniec v rodnej dedine Krasnanoch tam je tiež pekna sala a vizdobu si budem robiť sama.Už sa neviem toho dočkať nech už je august.To s tými fotografmi je tak mi mame našťastie kamarata ale zasa som mala problem už s kolačmy ked som volala cukrarke tak mi povedala že mam šťastie že už ma skoro cely august obsadeny. :-) tak aš som si tak vydýchla :-)
Odpovedať
@zuzuula Díky za tip, ešte daj nejaký aj na predjedlo :-) Hm, už musím teda konečne aj nejakému fotografovi napísať, je hrozné že to všetci vybavujú tak strašne dopredu. A ak sa smiem opýtať, budete ubytovávať hostí alebo im nejako zabezpečovať odvoz? Mne stále mama vykladá že to sa my musíme o to postarať, ale aby som všetkým zaplatila ubytko to je dosť drahé a autobus nemá zmysel lebo každý chce ísť domov inokedy. Tak neviem čo s tým... @anuci10 Z Krasnan by ste to mali do Diany kusok, nie? My chceme mať tak maximalne 45 ludi a už to mi hovorila že je to tak maximum, aj keď Zuzuula píše že bude mať 58. Cukrárku už našťastie máme, písala som jej ešte niekedy v oktobri, tak aspoň niečo
Odpovedať
Profilova fotka
@vydrusa no odvoz musis mat samozrejme zabezpeceny, alebo ubytovanie, my si ideme objednat autobus, na cestu tam, a tam budeme mat jedneho kamarata ktory nebude pit a bude vozit nasim autom, izbieb mame zatial rezervovanych 6, dali sme si take pravidlo ze kto byva viac ako 30 km tak tomu ubytovanie platime my, ostatny maju zabezpeceny odvoz. Ale ked budeme pozyvat tak sa budeme kazdeho pytat ze ak by tam chcel niekto ostat spat tak nie je problem - ale samozrejme na vlastne naklady ;-) a predjedlo sme si dali prosciutto so cherry paradajkami na zelenom salate
Odpovedať
Profilova fotka
@anuci10 a mozem sa opytat kde si si objednavala kolace? ja chcem od takej pani z Belej, zajtra by som tam mala ist, tak dufam ze mi nepovie ze mam smolu ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuzuula Ahoj aj ja mám koláče z Belej od pani Cabadajovej.a ti tieš?
Odpovedať
Profilova fotka
@anuci10 no ked ja ani neviem ako sa vola, my sme si u nej objednavali minuly rok na oslavu, a zajtra som sa za nou chcela zastavit, tak dufam ze ma este zoberie... ved ja ani neviem kolko sa to objednava ani nic... som sa chcela ist iba opytat ale tak uz to musim vazne riesit. A kolko si si objednavala tych prepraviek na kolko ludi? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula Vieščo ja som si obiednala za 450EUR pre 40ludi to mi moja svokra poradila ona už bude mať za sebou 4svadbu konečne aj poslednu tak ona už vie kolko treba.Spočítaj si približne kolko minieš na vyslušky lebo tam mineš najviac ale radšej viecej koláčov ako menej a povedz jej že kolko budeš mať vislužiek a ona ťi povie kolko ti treba do sály ona ťi poradi ja som to nehala na svokre.
Odpovedať
Profilova fotka
@anuci10 aha dakujem za radu a dala si si u nej aj tortu piect? alebo torty, neviem ako to je ci sa dava len jedna torta ci viac?
Odpovedať
Profilova fotka
@januliah Ahoj ťi poradím chod do Gbelian ona je super kaderníčka ona ťa učeše a vedla jej sestra ťa rovno aj namaluje ja len ku ním chodím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula Ano dala som u nej aj torty hned robíť mama nám dala potom svokra nam dala a moja krstná všetko u nej a kto nám bude chcieť ešťe doniesť tak nech si už daju u koho oni chcu.Nejdeš ku nej aš na koniec dediny a taka ružova chalupa to je výrobna tých zákuskou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anuci10 teraz som sa pytala priatela a ze je to na zaciatku Kamencov, v 2 alebo v 3 dome.... zajtra uvidim ;-) a to tych 450 euro mas cenu aj s tortou?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula Nie to su iba čisto koláče podla toho aku tortu chceš to su všeliake ceny ale okola 70EUR a nahor sa pohybuje tie torty.
Odpovedať
Profilova fotka
@anuci10 no uvidim zajtra co sa dohodneme, objednam urcite tie kolace, a tortu som si este ani nevybrala tak to by som potom aj dodatocne ;-) necakala som ze to treba vsetko tak dopredu premysliet, myslela som ze sa tym zacnem zaoberat az tak v juli... no asi som si zle myslela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula Kážda cukrarka by mala mať fotky z tort ani ja som nemala vybrate aš u nej som si vibrala :-) Tak to by si mala problém keby si to začala aš v juli neviem či by si niečo zohnala ja si poviem že radšej všetko do predu ako neskoro ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anuci10 no ved asi hej uz to potom budem mat za sebou, len ja som teraz v 7 mesiaci tak sa mi to ani nechce nejako riesit. ale mozno lepsie ked to uz budem mat vsetko za sebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula Jaj tak to ti verím tak to už budeťe mať na svadbe aj vašu ratolesť :-) to je pekné :-)
Odpovedať
@zuzuula No dobre, tak si ma v spojitosti s mojou mamou presvedčila :-D Ľudom čo bývajú dalej samozrejme uybtovanie zaplatíme, skor mi išlo o rodinu ktorá býva v okolí Žiliny alebo aj priamo v Žiline - tiež sa nikdy nestarali o to ako sa dostaneme zo svadby domov, rsp. počítali tým že niekto z nás nebude piť a nazad to odšoféruje. Tak ale vyriešime to tiež tak že na cestu tam si prenajmeme autobus a na cestu nazad len šoféra s normálnym autom, nechcem nútiť niektorého z kamarátov aby nepil, to by som im nemohla spraviť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vydrusa no mne to bolo tiez trosku luto niekoho s tym otravovat, ale priatel poziadal nejakeho kolegu v robote, tak som rada, lebo su to fakt vsetko starosti, viem ze niektory moji znamy to rieslili taxikmi a podobne, ale to si neviem predstavit ;-) @anuci10 no budeme mat uz mat aj nasu malu dcerku tak dufam ze to nejako zvladneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula Bude to sice ťaške ale je to pekne ked je dieťatko na svadbe svojich rodičou aj švagor to tak mal mali mal pol roka a mali krasne svadobne fotečky s nim ale vi budeťe mať ešťe malinke.Tak vám gratulujem .Dáš potom tu nejake foto po svadbe? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuula Chcem sa ťa spítať kde sa daju zohnať tie šaty čo maš ako popolnočne su krásne.Mna zaťial žiadne nezaujaly ale tieto su fakt dobré :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anuci10 ja si idem objednavat saty cez ebay, na mieru usite, aj svadobne aj popolnocne... ked najdem link poslem ti v IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, viete mi poradit nejakeho dobreho dj? termin mame 28.5.2011 a zacinam byt zufala,ze nemam este nikoho na hudbu. inak pre tie, ktore chcu mat vacsi pocet ludi, co je cca 90 -100 a viac, odporucam salu pod kostolom na Vlcincoch. Velmi malo ludi o nej vie, je to velka pekna sala. My to tam budeme mat. Mal to tam aj kamos a bol velmi spokojny. Kopec miesta na sedenie aj tancovanie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?