Svadba Žilina leto 2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte baby no tak koľko nás tu je čo sa chystáme vydávať v Žiline a v roku 2011???
Odpovedať
Profilova fotka
@maybee Nad vyzdobou este stale rozmyslam, nieco kremove., zlata moze byt tiez velmi pekna, presne akurat do tej saly. Nam povedal tiez ze zaloha urcite az po novom roku, tipujem ze mozno aj teraz v januari sa ozve.Povedal ze to ma cas,ale ak sa neozve ,tak mu skusim napisat.
Odpovedať
Kocky a kolko budete mat vlastne ludi??
Odpovedať
ahojte kocky kukla som tu a chcela by som sa pripojit do debaty ja mam svadbu 4. juna a vsimla som si ze princess007 nema este odcepcovanie mne to ide robit jedna znama ak chces dam ti na nu kontakt pridu v krojoch je to pekne aj ja som si ju zajednala a chcem sa vas opytat nemate niekto cislo na nejakeho kameramana? lebo nemozem nikoho zohnat vsetci su uz obsadeni na môj termin
Odpovedať
@miriama176 mam pre teba perfektnu spravu. ak si svihnes, tak termin je tvoj :-) akurat som to pozerala. my mame Jozefa Rusnaka, velmi oblubeny kameraman, aj my ho mame. a v juni ma posledny termin volny a to je prave vas :-) tak mu hned volaj, je velmi ochotny, aj video vam pozicia aby ste si ho pozreli :-) a o tom odcepceni mi prosim napis viac. dakujeeeem. a to je nejaky folklorny subor :-)
Odpovedať
ahojky diky moc dala by si mi prosim ta na neho nejaky kontakt? a kolko stoji? a to odcepcenie chodia piati pridu v krojoch a vlasnte odcepcia nevestu a pritom sa spieva a tancuje a je to take ozaj pekne a oni beru pet eur za jedneho ak chces dam ti na nich kontakt oni ti povedia viac ja si ich idem davat to je vlastne zamestnankyna vo svokrovej firme a ona sa mi sama ponukla
Odpovedať
@miriama176 aj ja mam jozefa rusnaka, nam tocil pred par rokmi stuzkovu a boli sme veľmi spokojny. www.videojr.sk staci mu zavolat :-D
Odpovedať
@miriama176 ja som ti vlastne kontakt poslala cez ip,lebo neviem, ze ci sa to tu moze :-D asi to beru ako reklamu alebo co... a to odcepcenie mi veru posli cez IP.. a oni su zo ZA alebo ako? ja by som potrebovala vidiet nejake video, kde by som ich videla. aby som mala prestavu..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky nemate niektora kontakt na dobreho starejsieho?
Odpovedať
@kaciatko215 ahoj.. ja bohuzial kontakt nemam, nam ide robit starejsieho draheho ujo.. nemate v rodine niekoho sikovneho, ukecaneho, zabavneho? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@annia ahoj....a o akych salach v kysuci by si vedela??ja budem mat svadbicku az v octobry ale kedze zijem v rakusku uz pomali vybavujem..:))
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja127 V KNM byvaju svadby v kulturnom dome,dost velka sala.... v Lagune,to je bar s restauraciou a na poschodi byvaju svadby, je to tam docela pekne, aj dost ludi sa tam zmesti.....svadby robia aj v takom mensom hoteli Krivan-len to je tak do 40 ludi, skor na mensie svadby,a malicky priestor na tancovanie......potom este viem o restauracii U Bociana, tam je to velmi pekne, tiez sme o nom uvazovali,ale nakoniec sme sa rozhodli inak. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, pridávam sa do diskusie. Ja mám svadbu 14.5.2011 a mám zajednaného len fotografa, kostol, hudbu a predbežne rezervovanú sálu - Holiday Inn. Ale ešte stále nie sme na isto rozhodnutý. Veľmi sa nám páči Dubná Skala, ale tú sme žiaľ museli zamietnuť z dôvodu, že budeme mať cca. 70 ludí a tam by sme sa asi nezmestili..:(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@guedaluz Heli, si to ty? Ale podla info asi ano :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kocky tak uz aj DJ aj fotografa mame zajednaneho :-) juuuj tesim tesim
Odpovedať
Profilova fotka
@annia ...dakujem..:))...za info...:))ja rozmyslam nad tym bocianom... :-) ale neviem musim to ist omrknut..nemas od tial nahodou nejake foto z vnutra...na www.ubociana.sk....tam nie je vela fotiek.... :-( ....a ty to budes mat vo vadicove..??a tam to vyzeraa..??
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja127Neviem presne ako riesia tie svadby u Bociana. Videla som jednu svadbu u Bociana na fotkach, tam su tri miestnosti-vtedy sa sedelo v takej mensej pri jednom dlhom stole...cca35 ludi, a v tej istej sa asi aj tancovalo. Najlepsie by asi bolo vidiet to osobne,popytat sa ako to riesia. My sme si vybrali Hajnice,lebo hotel aj prostredie je pekne, velka sala na tancovanie, v lete prepojene s terasou a spravili nam dobru cenu ;-) A kolko budes mat hosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@princess007 ahoj, tak ako dopadli branice? co je nove? som zvedava...ja budem ladit vyzdobu do zltej farby:-) a tiez si myslim, ze to tam netreba prehnat s vyzdobou, je to pekne same o sebe..kostol mam zajednany v techovej, velmi velmi velmi zlaty pan farar, uzasny clovek...vy kde budete mat obrad? inak som ta chcela poprosit ci nemas nahodou kontakt na zlaticu jamborovu? ak ano, budem velice rada:-) ja este nemam zajednane kolace a par drobnosti...nieco doriesim az ked pridem domeno.... pekny vikend:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@princess007 teraz som si vsimla, ze nebudes mat popolnocne saty, lebo ani ja nie:-) tiez sa mi to zda zbytocne:-)
Odpovedať
@kattkarinka ahojky :-) nooo tak zaloha je zaplatena, videla som aj masle na stolicky, ktore ponukaju, tak su vo farbe cervena, zlata a biela.. teda mne sa videla biela a nie smotanova ako pisu. mam ich aj nafotene, potom ti ich mozem poslat, lebo na stranke napr. tie zlate masle nemaju vobec nafotene. a su satenove, nie organzove. sala je perfektna, este sme si ju isli pozriet, dali nam menu, z ktoreho si mozeme vybrat, vsimla som si, ze svadobny apartman vyjde na 90 eur za noc - to som ani nevedela, ze tam take nieco je :-D a ostatne podrobnosti budeme uz riesit s pani majitelkou. ona to ma na starosti. ale ze to ma este cas. hlavne je, ze ta zaloha je uz zaplatena. inak da sa aj rezervovat, a to som ani nevedela, nielen sala ale aj terasa. to je vtedy 200 eur. ze ked je svadba v lete, tak si to davaju. ale tak my sme si to nedali, pride mi to zbytocne, ved sala je dost velka, a ked bude chciet niekto fajcit, tak vyjde predsa von, nie? ked som sa aj pytala na tu terasu, ze ci by sa nejako prizdobila, alebo ze co by tam bolo, tak sa vyjadrili, ze nic, ze to si davaju len tak, keby chceli sediet vonku.. takze fakt zbytocne pre nas.. tie popolnocky veru neriesim :-) mam vysnivane saty, a nevesta som len raz, takze fakt si ich chcem riadne uzit. za to, ze si ich vacsina dava, my nemusime, no nie? radsej peniazky, ktore by isli do siat, topanok, a zladenej kosele pre zenicha, invsetujem do svadobnej cesty alebo do obrucok.. to sa mi zda dolezitejsie. ved potom na plesoch sa budem vyzivat vo farebnych satach :-D ejha, nejako som sa rozpisala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mima01 Ano, ano mirka to som ja..inak teraz to dost vyzera na hotel Polom..boli sme tam kuknut, a aj ked je to tam omnoho gýčovejšie, ale baba s ktorou sme sa bavili o podmienkach bola naozaj mila a pristupna dohode..narozdiel od Holiday. Blizsie info ti napisem do mailiku;)
Odpovedať
@guedaluz Tesiiiiim...a som zvedava ;-)
Odpovedať
la.bella: no my ked sme zhanali salu a sme boli na Bobtach, tak nam manazer povedal,ze oni tam moc svadby nechcu robit a ze si vyberaju klientelu....ale podla coho si klienetlu vyberaju to neviem, nam ponukol priestor na svadbu,ale nepacil sa nam jeho pristup a ta poznamka o tom vybere uz vobec nie...tak sme sa orzhodli pre Branice kedze prostredie je aj tam krasne... :-) My sme mali 85-90 ludi a miesta tam bolo az az.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monikac uz sme sa na Bobotach boli spytat osobne, pristupom som bola prekvapena, prevadzkar bol prijemny. Maju tam akurat to obmedzenie, ze nerobia svadby pocas sezony. Inak z inych zdrojov som sa dozvedela, ze pred rokom sa vymenil skoro vsetok personal, tak hadam uz aj ten pristup tam bude lepsi. Restauracia aj prostredie sa mi velmi paci, je to tam zrekonstruovane, nic lepsie som pre vacsi pocet ludi v ZA ani v okoli nevidela, s ubytovanim a za rozumnu cenu uz vobec nie.
Odpovedať
Čawte baby.. Nie je tu náhodou niektorá, ktorá ma svadbu v slovakii zajednanú na 23.7.2011? vymenila by som za 30.7.2011
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, mám dva lístky na reprezentačný ples v Žiline na piatok večer. Žiaľ som sa ráno zobudila s horúčkou, takže nemožem ísť. Nechcel by ich niekto kúpiť?
Odpovedať
Profilova fotka
@annia ahoj..a mozes my napisat kolko vam to vyslo v tom vadicove na osobu..a co vsetko v tej cene mas..??dakujem..jana
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ja budem zhanať výzdobu tak ak o niečom vieš tak budem rad ked poradíš.diky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak aj ja sa pridavam k buducim nevestam, my by sme chceli august, zajtra musim ist zistit na urad ake terminy su volne... je tu nejaka nevesta ktora bude mat hostinu v hoteli Diana? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tu.....ja budem mat svadbu 5. augusta v Ziline - den mojich 27-ich narodenin :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@monikac Ahoj, monikac Pocuj, my mame svadbu na Branici v auguste tohto roku a tiez nam to vychadza na 90 ludi. Sala je prenadherna, pristup personalu skvely, ale mam trosku strach z priestoru. A chcem sa opytat kolko Vas to tam vyslo so vsetkym. navyse, ostali ste spinkat na hoteli alebo ste isli domov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?