Svadobný termín jún 2011

5. apr 20112850
  • aaaaaaaaaaa trdielkooo! teraz si ma precenila 😃 ja riesim totalne vsetko cez net... ale teda su obchodiky, ktore sice funguju cez net, ale potom mozes prist aj do ich mini kamenneho kuknut na to 😉 ja som takto kupila take gelove gulicky do vazy a kvietky na stol atd atd v ambientes, aj tu maju ponuku v bazare 🙂 velmi mila pani, ma taky kamrlik ako predajnicku v dome, ale teda tam si mozes vsetko kuknut, pochytat 😃
    ale navleky tiez len poziciavaju a teda nemaju ich najlacnejsie.. 😞 ja som videla zatial najlacnejsie presne za to 1 euro co pises aj s maslou, ale samozrejme je to len prenajom..
    a preco nechces takto prenajat? ja to tak urobim, co by som robila s kupenymi 😃 a teda kupit stoja tusim okolo 10-15eur za kus + masle! to sa fakt neoplati jedine, ze by si chcela potom dalej poziciavat - podnikat 😎
    ale organzu v tom ambientes obchodiku maju urcite aj na predaj - teda mozes ist pokukat 😉

• usacek aj tak velice pekne dakujem ... no navleky asi predsa len poziciam a v tom ambientes kupim ostatne "haraburdy" 😃 idem uz zase zavislacim 😬

• 😃 jasne, ja mam dnes volno, takze si tu asi budem ficat 😉 hlavne, uz nech zazvoni kurieeeer! papa pekny dnik a nemas zac 😉

• Sponzor fóra
  • Ahojte babenky, tiez sa pridavam k junovym nevestam 🙂 tie najhlavnejsie veci ako salu, kamera, fotograf, kuchar, stary svat mam, uz len doriesit ci kostol alebo urad, vybrat saty, kozmeticku, kadernicku... a riesim uz vyzdobu, najmä teda po neta a zistujem, ze niekde sa tie veci velmi cenovo lisia :S

• ahoj cicussa mame tu aj temu priamo na 11. jun 2011 kedze vidim v tvojom pase tento datum svadby 😉
    ja som tu v labume videla uuzasnu vec samovyroba venceka na dvere a srdiecka na auticko takze bude samovyroba 😉 co sa tyka tych navlekov a vecicike podobnych informovala som sa na nejakych sweb strankach a odpisala som no ale akcie rozne co tam su len ak to zajednam do konca roka a to sa mi zda pol roka do svadby este dost takze to neriesime a basta najskor sa musime aj tak ist spytat do KD kde mame svadbu ohladne podmienok a blabla ... usacek ty si si davala sit saty u zima vsak?ja som mu poslala mailika rozhodla som sa ze on mi usije saty ze idem do toho "risku" a hotovo mam vysnene satky pojdem si ich niekedy vyskusat a ak sa mi budu hodit dam si ich u neho usit jedna baba tu predavala prenadherne satky ktore mi hned "padli do oka" a on mi ich usije za polovicnu sumu ... noo chcela som sa ta spytat mas saty take ake si si predstavovala?musela si si ist po ne na colnicu v BA?kolko si platila poplatky?napis IP ak nechces tu verejne dakujéééém

• trdielko - nie, neviem kto je zimo...
    ja som si ich davala sit nie cez ebay atd, ale cez normalnu stranku, maju vlastnu..
    ale napisem ti do IP 🙂

• @usacek79  ahojky prosim posles aj mne ten kontakt, kde ti sili saty???vdaka,

• ahojte nevesty....trosku odbocim od tem a spytam sa nieco ohladom svadboneho oznamenia...a teda...urcite ste uz vsetky videli "dodatok" (neviem ako to nazvat) k svadobnemu oznameniu, ohladom toho, ze si ako svadobny dar prajete peniaze🙂 zacina sa to nejako tak, ze "ak by si niekto lamal hlavu s tym, co nam dat, .... atd..." mna teda zaujima, ze ci sa to dava spolu so svadobnym oznamenim v obalke alebo ako??? s tym, ze na konci toho dodatkuk, je potom ze p.s. zaroven vas pozyvame k svadobnemu stolu🙂 mne sa to velmi paci, tento dodatok....tak jednoducho mozme naznacit, ze co si prajeme ako svadobny dar.... 😉
    dakujem za vase nazory🙂

• @ja1985  dava sa to ludom , ktorych pozyvas na svadobnu hostinu, a robievaju to holky tak ze na jednej strane karticky je napisane srdecne vas pozyvame k svad.stolu a na druhej strane je tento text, co si napisala....ja osobne to robit nebudem, budem mat len 25 ludi na svadbe..a vsetci sa ma uz na rovinu spytali...ci nam dat peniaze, a nenosit dary, kedze ..uz mame samostatne byvanie a komplet sme zariadeni.....
    je to asi individualne u kazdeho....

• boze baby .. ja nic nestiham .. nic nic nic .. nemame oblek, ani vyzdobu, ani topanky, ani pozvanky, ani nic .. a k tomu drahy je mimo, ja mam novu pracu a nestiham .. a nema mi kto pomoct, vsetko musim sama .. ja sa asi zblaznim!

• Ahoj my budeme mat svadbicku 11.jun...mame zavezpecene miesto, hudbu.. dnes som objednala saty...riesim fialovo bielu vyzdobu..a ako kukam 93 dni prejde..a je to tu....😃 🙂 🙂

• @ponozkazt  neboj...ja tiez nemam...topanocky...ani pozvanky..ale mi stihame 🙂 😉

• @usacek79  jej.. a ja som si objednala.. presne tieto saticky.. ako mas v albume..no su krasneeeeee 🙂

• @usacek79   a prosim.. s tymi poplatkami na colnici ako to je...prosim posles mi meno predajcu od koho si objednavala..na IP

• Ahojte, tiež sa k vám pridávam. 04.06. 2011 je náš deň D.
    Ako ste na tom s prípravami? My sme vyriešili akurát oblek pre budúceho ženícha, šaty sú objednané, hádam dovtedy prídu, kytica by sa mala už riešiť a oznámenia sa dajú urobiť tento týždeň. Mám stále pocit, že to nestihneme..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov