Svadobný termín jún 2011

Zobraz úvodný príspevok
Milé nevesty. Hádam sa nas tu nazbiea zopar za ten rôčik aj niečo.....kym si konecne budeme moct obliect princeznovské saty a byt tie naj princezny v nas najkrajši den v živote....dufam ze tu spolu vyresime vela svadbnych dilem a problemov a posunieme si aj vela napadov a inspirácii
Odpovedať
Profilova fotka
No zuzka veľa záleží od toho aké máš nároky na dodávateľov, ale ak človek chcel to najlepšie čo na SR je tak trebalo rezervovať skoro. jediné čo mi vôbec nemáme je miesto na hostinu, ale to ešte len budeme rozmýšľať
Odpovedať
Viem ale my nie sme velmi narocni, ani tych penazi nemame velmi na rozhadzovanie, jedine na com sme sa zhodli ze chceme dobreho fotografa a kameramana, a tych som uz kontaktovala, a su volni, tak verim ze buduci tyzden uz zacneme s vybavovanim... aj ked moj muz mi stale na vsetko odpovie ze ved to ma este cas ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a mozem vediet koho chces?
Odpovedať
na foto Fera Kollara, a na kameru asi Orbana
Odpovedať
Profilova fotka
dobra volba s tym foto, s tym videom neviem posudit
Odpovedať
Hej mne sa velmi pacia jeho foto, a vraj aj ako clovek je prijemny... a video je draheho robota, ale celkom sa mi ukazky pacili :)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby aj ked k vam nepatrim uz lebo som "majovka" tak fiiii ste sikovne my mame fotografa a napisala som mail dj-ovi co aj starejsieho robi tak som zvedava a kedze moj drahy ma narodky tak so objednala krizik s datumom nasej svadby a nasimi menami :-) salu ciastocne mame,pani co ju ma na starosti mi len povedala ze este obsadena este nie je ale musime dat zalohu a povedala ze v novembri staci ... a na vianoce sme sa dohodli ze si kupime obrucky a ziadne prkotinky :) a od januara zacneme ostatne "drobnosti vybavovat,ako oblek,saty,topanky a tak ale zase v lete ideme do polska takze popolnocky si asi kupim lebo moja segra bude mat promocie a tak nech tie satinky vyuzijem 2 x :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Aj ja by som velmi chcela svadbu 11.6.2011, tak sa pridam ak mozem ;-) Zatial sme sa s priatelom len zasnubili a termin este nie je isty ale dufam, ze to coskoro prejedname, uz som mu tento den navrhla. Zaial teda este nevybavujem nic, len som cez vikend kupila ozdobne papierove obrusky, lebo mi nahodou padli do oka a presne s takou farou pocitam a pacil sa mi aj vzor, tak som sa potesila, ze prva vec co mam :-D No a fotografa by som tiez velmi chcela nejakeho dobreho, ale ked som videla tie ceny, uf...neviem. Tak som sa radsej predbezne dohodla s mojim ziakom, ktory ma velky talent a tiez robi podla mna krasne fotky, len zatial nefoti profesionalne...postupne vsak dokupuje a vylepsuje vybavenie, tak si myslim, ze o ten rok sa este lepsie vypracuje...no a hlavne to bude za rozumnejsiu cenu ;-) Nie ze by som chcela setrit na svadbe :-p len radsej tie peniazky miniem na nieco ine svadobne - napr.cestu. No akosi som sa rozpisala, idem vas trosku pocitat, leo som este nestihla...
Odpovedať
Profilova fotka
aknedz neviem ci na ten datum este bude daco dobre volne,pretoze na moje pocudovanie sa my mame svadbu na dedine v KD a aj ten je uz obsadeny na tento datum a samozrejme ze aj vsetky dobre skupiny,dj-ovia a pod.tak sa poponahlajte a radsej si najdi aspon zopar kameramanov a tak a oslov ich :-) my tiez tak postupne za rok dokupime a nemienim minat zbytocne na veci,ktore mat nemusim,napr.cokoladova fontana je podla mna cista zbytocnost za vela penazi ved sladkeho bude dost :-) ale kto to chce nech to ma,kazdy mame to svoje predsa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, veru mas pravdu, ja si tiez myslim, ze to bude vychyteny datum - tak ako tento rok napr. 2.10.2010, co som povodne chcela :-) Len musim spracovat draheho - aby sa vyjadril ;-) No a s tou skupinou veru budem musiet pouvazovat, ta je tusim najdolezitejsia - lebo ked je dobra skupina, tak sa hostia zaavia kdekolvek....sama to poznam - chodim spievat s kapelou na svadby do okolia, aj teraz ideme v sobotu... Inak s tou cokoladovou fontanou s tebou uuuuplne suhlasim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj mne konecne doslo, ze preco vas tolko ma datum 11.6.2011 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sinov :-) no celkom pekne tie jednotky ;-) ci na nieco ine si prisla?
Odpovedať
Článok sa načítava...
My sme tiez rozmyslali nad 11.6.2011, ale nakoniec sme sa rozhodli pre 18.6., aj kvoli tomu ze v ten den bude urcite vela svadieb a velmi rychlo by bolo treba zhanat veci a natahovat sa s inymi nevestami ... tak budeme mat 18 a v pohodicke si vsetko vybavime, aj ludi, ktorych chceme na foto... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aknedz hej tie jednotky. nejak mi to doteraz unikalo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuziq tak to mame rovnaky datum :-D
Odpovedať
hej ved pozeram :-D a co uz mate zarezervovane a tak?? lebo nam to ide velmi pomaly :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuziq mame rezervovany hotel a fotografku. dj-a nam vybavi hotel, takze toto trapenie odpada a kameramana nechceme. to je zatial vsetko. :-)
Odpovedať
My sa neviem dohodnut ci kameru ci foto, zatial mame oboch rezervovanych, ale ja preferujem foto a drahy kameru, tak uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj to bude tazka volba. my moc nie sme na kukanie dvd a takych veci, takze rozhodnutie bolo jednoducho. vlastne moje dvd z promocie sme zatial nevideli ani raz. a toho mam uz skoro 2 roky :-D
Odpovedať
Ved to si myslim i ja ze dvd ostane zapadnute prachom, radsej nech mame pekne fotky... :) ale drahy ma stale presviedca ze fotit budu nasi znamy a nech mame kameramana, tak uvidime kto vyhra :-D
Odpovedať
Ahojte, no ako vidím, tak by sme mali začať aj my vybavovať..termín máme 25.6...všetci hovoria že je ešte priskoro, že stačí v septembri, no teraz mám už potvrdené..že bude v septembri asi neskoro:)...najlepší je priateľ ten mi povedal,že čo stresujem, že to je o rok:)).. zuziq11 aj my chceme len pekné fotky..a kameru možno, len z rodiny niekto natočí..bo je to dosť peňazí
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame fotografa urcite,pretoze ja som taky fotografko rodinny :-) a tiez ked k nam pride navsteva co este nevidela fotky nasej dcerky tak hned album obrovskyyy davam ;-) a kamera?no chceli by sme aj dvd ale uvidime pretoze fakt akoze pytaju hromadu penazi takze najma podla financii uvidime a kameram ked uz aj bude tak odtial z ich dedinky ma fajn pracu a nema az tolko zajednaneho tak v lete mu az dame vediet :-) no my sme ani tak pre tie jednicky nechceli ten datum ale drahy ma narodky 13.6. tak sme chceli dat co najblizsi datum a vyslo nam to na 11.6.2011 ale kedze je to zajednane a kazdy mi vravi ze 18.6.bude uz moc horuco tak sme dali 21.5.2011 ale vsetci (dj aj fotograf) mi povedali ze do augusta mozme este kludne zmenit datum ... a podla mna radsej horuco nez zima,dazd a tak ;-)
Odpovedať
No my chceme termín 25.6 kvôli mojim promóciám, aby sme vybavili rodinu naraz..dúfam, že nebude až veľmi horúco
Odpovedať
Nemyslim ze v juni by az tak horuco bolo, my sme povodne v auguste chceli, ale potom sme to aj prave kvoli teplu zmenili na jun... :-) 18.6. preto ze 8.6. sme sa spoznali... ;-) zuzik42 moj priatel to iste, stale vravi ze ved to ma cas, ze az buduci rok sa berieme, no ale v kosiciach ked rok a niektore veci aj viac dopredu nezarezervujes, tak nemas sancu potom,.. :-)
Odpovedať
Ja som z Nitry, ale asi to fakt začneme riešiť skôr..len ako ho o tom presvedčiť? že bude potom už neskoro na všetko...nechcem si to nechvať na poslednú chvíľu, bo o rok sa budem musieť učiť na štátnice aj stavať dom budeme medzitým a aj do roboty chodiť
Odpovedať
No my sme sa tak dohodli, ze ja vybavim stretnutia a vsetko okolo toho a on tam len dojde so mnou, lebo inak by sme nic asi nevybavili.... 8-)
Odpovedať
no takto to asi urobime aj my :)
Odpovedať
Je to asi najlepsie riesenie, pri tych nasich chlapoch :-)
Odpovedať
Tak tak..myslia si, že všetci čakajú len na nás :)
Odpovedať
Presne to som vravela tomu mojmu, on mi vzdy povie, neboj sa, ved urcite bude este volne toto a tamto, a ked som mu povedala nech sa spyta uz zenatych kamaratov, tak sa cudoval ze kolko dopredu treba rezervovat vsetko... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?