Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
1
29
30
Profilova fotka
@cacenka_d To mě asi jednou čeká, omezím pak jednání, ale pracovat budu muset stejně pořád. Prakticky dělám i o víkendech, ale nějak mi to nepřijde, spíš o těch víkendech to je lepší, že neběhám po jednáních a můžu dělat v kuse :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Prave, driv jsem nadavala, ze to nejde nonstop, ze se mala nenaji, ted zase mene spi, ale zakaznikovi nic nevysvetlis :) Vikend lepsi jelikoz si ji vezme alespon na chvili manzel :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás se svatbou nic nezměnilo a vše klape stále stejně dobře... Za chvilku nás ale bude víc...! :-) Takže zařizujeme, plánujeme, nakupujeme a tak. :-D Je to v podstatě jako plány a zařizování před svatbou jen v jiném duchu a teda ten výsledek bude hmotný, vsadím se, že tentokrát změna bude patrná... :-N :-D @cacenka_d Gratuluji k Lucince!
Odpovedať
@minina ahoooj :-)
Odpovedať
@zabka88 Ahoj, k nám pribudol "iba" Jáchym a za chvíľku bude mať pol roku. Tiež som zistila, prečo sa nemá partnerská kríza riešiť bábätkom - už tak som si muža skoro prizabila v tehotenstve a ešte chvíľkami mám tieto tendencie, keď sa dohadujeme o výchove :-D Po materskej som sa vrátila na čiastočný úväzok do práce, podľa supermatiek som určite krkavčia matka, ale mne doma s malým už naozaj hrabalo. Síce aj v práci sa občas kušem do jazyka, aby som nebola ironická. Okolie má pocit, že sa so mnou povinne musí baviť iba o malom a na pravidelnú otázku : "čo vie nového", už začínam byť alergická :-N
Odpovedať
@demian verím :-) blahoželám k malému Jýchymovi :-) podľa mňa si spravila dobre že si šla do práce, keď si mala možnosť.. my by sme tiež pomaly chceli bábo, len sa mu akosi nechce.. zatial to po lekároch neriešime, dávame tomu čas..
Odpovedať
Ďakujem :-) 88 na konci nicku je Tvoj rok narodenia? Veď si ešte mladučká, určite sa bábo prihlási. Mám kamarátky, ktoré toto riešia a že vraj by pár mal ísť na prvú konzultáciu po min. roku snaženia. Ja som zas počítala s tým, že sa skor než o pol roku nepodarí a zatiaľ budeme rekonštruovať. Vyšlo nám to ihneď a ja som v 4.mesiaci bývala chvíľu u našich, pretože sme mali rozbitú kúpeľku :-D Ak chceš Boha pobaviť, povedz mu svoje plány ;-) A k práci - som rada za túto možnosť, zvlášť v dnešnej dobe, ale nič nie je také ružové. O podpore pracujúcich matiek sa vedú iba debaty a "skutek utek". Za to, že možem robiť z domu a iba na pár hodín dochádzať, som išla dosť s peniazmi dole. Nemyslím si, že by to inde bolo iné. V tomto je západ a hlavne sever Európy ďaleko pred nami.
Odpovedať
Profilova fotka
@demian Ja pracuju z domova a hrabe mi jeste vic :) Na ranni otazku uz chodi? Ma zub.... grrrr :)
Odpovedať
@cacenka_d taky jsem chvíli pracovala jen z domova, ale za ten jeden den v práci jsem vděčná. Nikdy bych neřekla, že se tam někdy budu tááák těšit :-) No jasně, doba se zrychluje, tak proč by se na bříško nepřetočil v měsíci, když to obvykle umí v 6. Ve dvou by mohly umět sedět, ve třech chodit a v roce nastoupit do první třídy :-D Mám zpomalené, rozuměj normální, dítě a jsem za to vděčná :-)
Odpovedať
1
29
30
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?