Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 uz ho mame na poste :)
Odpovedať
@cacenka_d to je rýchlosť :-D my ho budeme mať do dvoch týždňov, a máme si prísť osobne.. ozaj ako u vás obrad? maličké v brušku to znášalo oki?
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 My ho máme taky na poště:) taky u nás byli rychlí:)
Odpovedať
no baby, som zvedavá z čoho ho vyrábajú nám, keď si dávajú takto načas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Obrad v pohode, muz se klepal, ale oba jsme se smali. Svagr zapomel zapnout zvuk na kamere pri obradu :-D srandy kopec. Mimco to s nami zvladlo az do brzkych rannich hodin. Jen jak to ze me pak vsechno opadlo a byl klid tak to padlo vsechno a lezim s chripkou :( Znamy to meli jeste rychleji dostali ho jeste pri obradu, az sem koukala :) Ono jde i o to kde to mas, my spadli pod matriku kde toho moc neni.
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 My měli svatbu v kostele a oddací list jsme si vyzvedli hned v ponděli ráno na úřadě :-)
Odpovedať
ups, to budem musieť preveriť, či by to nemohli aj nám poslať poštou.. dva týždne a odber osobne sa mi zdá dosť prísne.. najmä keď bývame na druhom konci štátu :-) @cacenka_d júúúj, tak to prajem skoré uzdravenie a mimco je statočné treba uznať ;-) inak na mňa to už tiež doľahlo, nielen únava ale už aj kašlať začínam.. teraz vidno aký stres je tá svadba na organizmus, človek funguje na adrenalín a keď ten opadne...
Odpovedať
ahoj novomanželky, tak všem ze srdce gratuluji. Máte pravdu, počasí jsme měli nádherné. Také jsme při obřadu pobavili ostatní. Nějak jsme zapomněli na novomanželský polibek a svědci museli napovídat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá ja si až teraz uvedomujem aké sme mali obrovské šťastie na počasie - to mu sa hovorí ukážkové bez obláčika. Je mi strašne ľúto dievčat ktoré sa dnes pozerajú z okna a nevedia ako bude zajtra. Držím im palce aby aspoň nepršalo. Ja som si želala to isté nech je zamračeté alebo hocako len nech nepršííííííí :-S
Odpovedať
to sme teda mali.. dnes u nás leje ako z krhly, mať takéto počasie na svadbe tak to veci riade skomplikuje..
Odpovedať
Profilova fotka
To počasí je opravdu už podzimní... sdílím názor @kiwinetta a zítřejším nevěstám přeju den aspoň bez deště... ;-) i když i v dešti se dá, jen je to asi fakt komplikovanější... Jinak není možné, jak to letí, před týdnem už jsme pili nato, aby vše klaplo... :-D My už dnes zadali nové OP... Tak pak ještě s novou OP zařídit nový řidičák a postupně nahlásit všude změnu...
Odpovedať
bré ránko novomanželky, tak aký bol prvý "manželský" víkend? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zabka88 Ahoj:) Propršený víkend :-) A pro mě pracovní. Ale ze 14 dní jedeme na svatebku, tak už se těším do teplých krajin. Tady už to lepší nebude, už jsem vytáhla kozačky ]-( Jinak stále nemám žádné fotky - jen asi 20 od kamarádů. A to já fotky miluju, tak tím dost trpím :-(
Odpovedať
@minina uff, ja zas mám nejaké fotočky z rôznych zdrojov (mám fotuchtivých kamošov ;-) ) zato nemám stále sobášny list! :-) ale už sme sa snimi dohodli, že môžu prísť po ňho aj rodičia, že netrvajú na osobnom prevzatí.. hurááá!! a kam idete na svadobnú cestu? tíško závidím, u nás sa to preložilo do nového roka.. náš víkend bol úžastný typický novomanželský :-D a chvalabohu sme aj dospali spánkový deficit.. počasie bolo úplne irelevatné :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Tak my už oddací list máme, tak oběhávám úřady. pěkná nespravedlnost - chlapi mění jen občanku ]-( My razíme do Keni na 16 dní, takže si odpočineme dosytosti :-) A u nás všichni běhali s fo´tákama, ale teď nikdo fotky nemá.
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Jednoduchy, mas mu zmenit az ted trvale bydliste a musi i obcanku a zbytek :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jak se máte, paničky? :-D Už jste si zvykly na nová příjmení, podpisy, oslovení, atd.? A už máte všechno vyřízeno? My se pomaloučku začínáme chystat na líbánky, tak snad ještě vydrží počasí a nebude nám pršet!
Odpovedať
@marefa Ahoj, u mě je to docela vtipné - od doby, co jsem se vdala, mě všichni oslovují "slečno":D Fotky už mám skoro všechny, k fotoknize jsem se zatím nedopracovala. Oddací list jsme museli reklamovat, špatně napsali jméno mé maminky. Jinak jsem si moc zvykat nemusela, nechala jsem si vlastní příjmení. Kam razíte a na jak dlouho?
Odpovedať
Profilova fotka
@demian vyrážíme do Paříže, dostali jsme darem... ;-) To máš dobrý, mě zůstaly aspoň stejné iniciály... :-) Profi fotek máme zatím jen těch pár, co jsou v albu, fotoknihu pak taky možná spáchám... Určitě budu dělat klasické album, s tištěnýma fotkama, ale fotokniha je lepší na takové to přenášení, atd.
Odpovedať
@marefa to je nádherný dar, doufám, že si to tam skvěle užijete. Navíc, co si tak matně vybavuji, jsou první pátek v měsíci všechna muzea otevřena zdarma;) Nepopírám, že mi tohle rozhodnutí vyhovuje. Naštěstí, s mým příjmením neměl muž problém:) Koukala jsem na Tvé fotky a nejen, že máme stejné datum, ale i stejný nápad. Mě vozila drahá polovička ve vozíku před Penny, podle všeho mě získal ve slevě:D My plánujeme dát fotoknihu jako dar rodičům, přijde mi praktičtější, než nechat tisknout fotky jednotlivě.
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Doklady se mi vyřizují (teda o pas budu žádat až později, zatím se nechystáme nikam mimo Evropu), fotky přebraný, objednaný, fotoknihy objednaný, věci ze svatby v bazaru, takže tím pomalu končím kapitolu svatba :-D Teď už jen takovéto ohlašování nového příjmení příležitostně - u doktorů, atd. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsme zpět z Paříže! Užili jsme si to parádně, vyšlo počasí a snad se tam někdy zase vrátíme... a bolí mě nožičkyyy! :-D @demian Jinak volné vstupy jsou první neděli a všichni do 25 let... My měli kartu na všechny vstupy, takže taky pohoda. A vození v košíku - náš nápad to nebyl, už jsem to na fotkách i viděla, my to v plánu vůbec neměli, jen jsme si nevzali s sebou na focení žádné pití a bylo vedro, tak jsme se u obchodu zastavili po cestě... a než kamoš nakoupil, tak to Zuzka zorganizovala a bylo to... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 ahoj tak mám už konečne foto mrkni ty už máš idem sa pozrieť :-D som veľmi spokojná :-D
Odpovedať
Tak, už i já jsem se donutila a hodila jsem sem pár fotek. Dámy, měly jsme všechny evidentně nádhernou svatbu a věřím, že to magické datum je třešničkou na dortu našich šťastných životů:-) Mějte se krásně, přeju Vám všem, ať se i u Vás doma po každé bouřce vyčasí;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
baby, čo tak oživiť túto tému? čo je s vami? ako si užívate manželský život? :-) @slalucka @kiwinetta @marefa @terunka88 @demian @minina @cacenka_d @mata1
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Tak nejak normalne, u nas se nic nezmenilo. Krome toho, ze mame Lucinku, takze a porad spoustu prace a co vy?
Odpovedať
@cacenka_d jéééj gratulujem :-) my zatím nič.. bývame kde sme bývali, žijeme viacmenej rovnakým spôsobom života, ale predsa cítim akúsi zmenu , ale skôr je to v psychike :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 tak u nas byla uz na svatbe, jen pri planech jeste nebyla :) Nakonec se jeste k tomu narodila o mesic drive, takze jsme ji dostali k 4. mesicnimu vyroci :) Takze ji ted byl rok.
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Ahoj po dlouhé době:) @cacenka_d Prý že nic nového, jen Lucinka, to mi přijde nové až dost teda :-) Jejda holky, to tak šíleně letí :-) U nás nového ani nic moc, vrhla jsem se na práci a hrozně mě to baví :-) @zabka88 A co u tebe?
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Ja bych se radsi od prace odvrhla :) Ale mam alespon kus na doma a do prace se asi pak moc s malou vratit nebudu moct nebo mohla bych, hlidani by bylo, ale abych ji jen budila a davala ji spat, to nechci.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?