Svatba 1.10.2011

26. feb 20138740
  • @zabka88  uz ho mame na poste 🙂

• @cacenka_d   to je rýchlosť 😃 my ho budeme mať do dvoch týždňov, a máme si prísť osobne.. ozaj ako u vás obrad? maličké v brušku to znášalo oki?

• @zabka88  My ho máme taky na poště🙂 taky u nás byli rychlí🙂

• Sponzor fóra
  • no baby, som zvedavá z čoho ho vyrábajú nám, keď si dávajú takto načas 😉

• @zabka88  Obrad v pohode, muz se klepal, ale oba jsme se smali. Svagr zapomel zapnout zvuk na kamere pri obradu 😃 srandy kopec. Mimco to s nami zvladlo az do brzkych rannich hodin. Jen jak to ze me pak vsechno opadlo a byl klid tak to padlo vsechno a lezim s chripkou 😞
    Znamy to meli jeste rychleji dostali ho jeste pri obradu, az sem koukala 🙂 Ono jde i o to kde to mas, my spadli pod matriku kde toho moc neni.

• @zabka88  My měli svatbu v kostele a oddací list jsme si vyzvedli hned v ponděli ráno na úřadě 🙂

• ups, to budem musieť preveriť, či by to nemohli aj nám poslať poštou.. dva týždne a odber osobne sa mi zdá dosť prísne.. najmä keď bývame na druhom konci štátu 🙂
    @cacenka_d   júúúj, tak to prajem skoré uzdravenie a mimco je statočné treba uznať 😉 inak na mňa to už tiež doľahlo, nielen únava ale už aj kašlať začínam.. teraz vidno aký stres je tá svadba na organizmus, človek funguje na adrenalín a keď ten opadne...

• ahoj novomanželky, tak všem ze srdce gratuluji. Máte pravdu, počasí jsme měli nádherné. Také jsme při obřadu pobavili ostatní. Nějak jsme zapomněli na novomanželský polibek a svědci museli napovídat 🙂

• Dievčatá ja si až teraz uvedomujem aké sme mali obrovské šťastie na počasie - to mu sa hovorí ukážkové bez obláčika. Je mi strašne ľúto dievčat ktoré sa dnes pozerajú z okna a nevedia ako bude zajtra. Držím im palce aby aspoň nepršalo. Ja som si želala to isté nech je zamračeté alebo hocako len nech nepršííííííí 😒

• to sme teda mali.. dnes u nás leje ako z krhly, mať takéto počasie na svadbe tak to veci riade skomplikuje..

• To počasí je opravdu už podzimní... sdílím názor @kiwinetta  a zítřejším nevěstám přeju den aspoň bez deště... 😉 i když i v dešti se dá, jen je to asi fakt komplikovanější...
    Jinak není možné, jak to letí, před týdnem už jsme pili nato, aby vše klaplo... 😃 My už dnes zadali nové OP... Tak pak ještě s novou OP zařídit nový řidičák a postupně nahlásit všude změnu...

• bré ránko novomanželky, tak aký bol prvý "manželský" víkend? 😉

• @zabka88  Ahoj🙂 Propršený víkend 🙂 A pro mě pracovní. Ale ze 14 dní jedeme na svatebku, tak už se těším do teplých krajin. Tady už to lepší nebude, už jsem vytáhla kozačky 😠 Jinak stále nemám žádné fotky - jen asi 20 od kamarádů. A to já fotky miluju, tak tím dost trpím 😞

• @minina   uff, ja zas mám nejaké fotočky z rôznych zdrojov (mám fotuchtivých kamošov 😉 ) zato nemám stále sobášny list! 🙂 ale už sme sa snimi dohodli, že môžu prísť po ňho aj rodičia, že netrvajú na osobnom prevzatí.. hurááá!!
    a kam idete na svadobnú cestu? tíško závidím, u nás sa to preložilo do nového roka.. náš víkend bol úžastný typický novomanželský 😃 a chvalabohu sme aj dospali spánkový deficit.. počasie bolo úplne irelevatné 😃 😃 😃

• @zabka88  Tak my už oddací list máme, tak oběhávám úřady. pěkná nespravedlnost - chlapi mění jen občanku 😠
    My razíme do Keni na 16 dní, takže si odpočineme dosytosti 🙂
    A u nás všichni běhali s fo´tákama, ale teď nikdo fotky nemá.

• Sponzor fóra
  • @minina  Jednoduchy, mas mu zmenit az ted trvale bydliste a musi i obcanku a zbytek 🙂

• Tak jak se máte, paničky? 😃 Už jste si zvykly na nová příjmení, podpisy, oslovení, atd.? A už máte všechno vyřízeno? My se pomaloučku začínáme chystat na líbánky, tak snad ještě vydrží počasí a nebude nám pršet!

• @marefa  Ahoj, u mě je to docela vtipné - od doby, co jsem se vdala, mě všichni oslovují "slečno"😃
    Fotky už mám skoro všechny, k fotoknize jsem se zatím nedopracovala. Oddací list jsme museli reklamovat, špatně napsali jméno mé maminky. Jinak jsem si moc zvykat nemusela, nechala jsem si vlastní příjmení.
    Kam razíte a na jak dlouho?

• @demian  vyrážíme do Paříže, dostali jsme darem... 😉 To máš dobrý, mě zůstaly aspoň stejné iniciály... 🙂 Profi fotek máme zatím jen těch pár, co jsou v albu, fotoknihu pak taky možná spáchám... Určitě budu dělat klasické album, s tištěnýma fotkama, ale fotokniha je lepší na takové to přenášení, atd.

• @marefa  to je nádherný dar, doufám, že si to tam skvěle užijete. Navíc, co si tak matně vybavuji, jsou první pátek v měsíci všechna muzea otevřena zdarma😉
    Nepopírám, že mi tohle rozhodnutí vyhovuje. Naštěstí, s mým příjmením neměl muž problém🙂
    Koukala jsem na Tvé fotky a nejen, že máme stejné datum, ale i stejný nápad. Mě vozila drahá polovička ve vozíku před Penny, podle všeho mě získal ve slevě😃
    My plánujeme dát fotoknihu jako dar rodičům, přijde mi praktičtější, než nechat tisknout fotky jednotlivě.

• @marefa  Doklady se mi vyřizují (teda o pas budu žádat až později, zatím se nechystáme nikam mimo Evropu), fotky přebraný, objednaný, fotoknihy objednaný, věci ze svatby v bazaru, takže tím pomalu končím kapitolu svatba 😃 Teď už jen takovéto ohlašování nového příjmení příležitostně - u doktorů, atd. 🙂

• Tak jsme zpět z Paříže! Užili jsme si to parádně, vyšlo počasí a snad se tam někdy zase vrátíme... a bolí mě nožičkyyy! 😃 @demian  Jinak volné vstupy jsou první neděli a všichni do 25 let... My měli kartu na všechny vstupy, takže taky pohoda. A vození v košíku - náš nápad to nebyl, už jsem to na fotkách i viděla, my to v plánu vůbec neměli, jen jsme si nevzali s sebou na focení žádné pití a bylo vedro, tak jsme se u obchodu zastavili po cestě... a než kamoš nakoupil, tak to Zuzka zorganizovala a bylo to... 😉 🙂

• @zabka88  ahoj tak mám už konečne foto mrkni ty už máš idem sa pozrieť 😃 som veľmi spokojná 😃

• Tak, už i já jsem se donutila a hodila jsem sem pár fotek. Dámy, měly jsme všechny evidentně nádhernou svatbu a věřím, že to magické datum je třešničkou na dortu našich šťastných životů🙂 Mějte se krásně, přeju Vám všem, ať se i u Vás doma po každé bouřce vyčasí😉

• baby, čo tak oživiť túto tému? čo je s vami? ako si užívate manželský život? 🙂
    @slalucka  
    @kiwinetta  
    @marefa  
    @terunka88  
    @demian  
    @minina  
    @cacenka_d  
    @mata1

• @zabka88  Tak nejak normalne, u nas se nic nezmenilo. Krome toho, ze mame Lucinku, takze a porad spoustu prace a co vy?

• @cacenka_d   jéééj gratulujem 🙂 my zatím nič.. bývame kde sme bývali, žijeme viacmenej rovnakým spôsobom života, ale predsa cítim akúsi zmenu , ale skôr je to v psychike 🙂

• @zabka88  tak u nas byla uz na svatbe, jen pri planech jeste nebyla 🙂 Nakonec se jeste k tomu narodila o mesic drive, takze jsme ji dostali k 4. mesicnimu vyroci 🙂 Takze ji ted byl rok.

• @zabka88  Ahoj po dlouhé době🙂
    @cacenka_d   Prý že nic nového, jen Lucinka, to mi přijde nové až dost teda 🙂
    Jejda holky, to tak šíleně letí 🙂
    U nás nového ani nic moc, vrhla jsem se na práci a hrozně mě to baví 🙂
    @zabka88   A co u tebe?

• @minina  Ja bych se radsi od prace odvrhla 🙂 Ale mam alespon kus na doma a do prace se asi pak moc s malou vratit nebudu moct nebo mohla bych, hlidani by bylo, ale abych ji jen budila a davala ji spat, to nechci.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov