Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 pravdepodobne by sme sa o tyzden nevydavali :-D
Odpovedať
ach jááj, keď počujem ten "týždeň"... stále mám pocit že ešte mám kopu času.. bežím baby, krásny víkend si užite, neublížte si, užite si svoj program jak sa vraví hlavu hore a nohy v teple!!!
Odpovedať
@zabka88 hej, hej...a vo štvrtok sa nebudeme stačiť diviť:D krásný víkend aj Tebe:)
Odpovedať
@minina mě taky kadeřnice řekla 2 hoďky a to chci jen francouzský banán. Prý pro jistotu...no nevím, už jsem se nechávala takhle česat a do půl hoďky jsem byla vždy pryč. Můžu si udělat krásnou procházku, od města do vísky, kde je obřad, je to 5 kiláků:D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Ja jsem ted jak medved a vstat jak brzo sice neni problem, ale pak potrebuju jit vcas spat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Čau holky,tak se nám to blíží :-N .Ne že bych nebyla nervozní :-D .Jak jste na tom vy?Posledních 14 dní bylo hodně hektických,ještě se musí pár(mě přijde že hodně) věcí doladit.Dnes jedu kupovat prádlo,zítra přijede kadeřnice mě obarvit a ženicha ostříhat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak aby bylo veselo, tak jsem nemocná :-| Snad bude do svatby OK, protože o fotky s červeným nosem teda fakt nestojím :-D @sissi85 Já jsem se obarvila sama o víkendu a úspěšně jsem si obarvila uši. Nikdy dřív se mi to nestalo...Mám vymyšlený účes stažený dozadu a tak mi tu barvu odrbal přítel houbičkou na nádobí :-D :-D
Odpovedať
caute baby @minina júúúj, tak sa dopuj vitamínmy nech si čím skôr zdravá.. ja inak tiež kašlem o dušu, tak len dúfam že i v kostole na "neprekašlem" do manželstva ... ;-) @sissi85 "hodne hektických" je už príliš veľa dní na mňa, začínam sa dostávať do nejakého "útlmu" .. už ma aj nervozita prešla.. tak som zvedavá, kedy sa objaví zas.. @cacenka_d však práve, aj ja.. som zvedavá, ako zvládnem 24 hodín na nohách a ešte sa tváriť milo na všetkých..
Odpovedať
Profilova fotka
Takze dneska jsem konecne dostala do ruky prstynky!!!! juchu jsou krasny a nadherny... velka radost
Odpovedať
Profilova fotka
Takže dnes byl velmi akční den... svědkyně mi onemocněla a nemůže mluvit. Cukrářce odvezli dceru do nemocnice,takže sme narychlo sháněli někoho jiného, naštěstí našli.. No a na kadeřnici jsem čekala půl hodiny, na první zkoušení účesu, ale nakonec paráda.. vše se vyřešilo,tak snad už nebudou žádné jobovky.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Dneska to bylo veselý :-S .Pro prádýlko jsem se nedostala,chci jet s mamkou a bolela ji hlava.A ta teď rozbolela mě.Tak jsem ji nenutila,lepší když je v pohodě.Ona je nejlepší kritik.A téměřmanžel-hrůza s ním nakupovat.K tomu řešení stěhování do bytu.Nemohla jsem se kadeřnici dovolat od soboty,zázrakem jsem na ní sehnala číslo.Ztratila mobil a nemohla se se mnou domluvit,vyřizovala vzkaz že dorazí po mým svědkovi který na to zapomněl :-D .Dorazily šatičky pro družičku,jsou úžasný.Nejhorší byl teď večer,zavolat samozvaným hostům že nemám veřejnou párty.A neteře a synovci taky nemocný...takže bacily útočí,taky nejsem zrovna fresh.
Odpovedať
začínám se bát, co na nás kamarádi vymysí.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@terezka_c Neboj :) Muj vtipalek si zkousel prstynek na pravy, takze pak rekl blbe cislo, takze do patku mu ho zmensuji o 2,5 cisla, kadernice ma odlozeny let v recku a doufa, ze dnes prileti, tchan s tchyni maji priletet ve ctvrtek vecer z egypta, tak tem se snad povede taky priletet vcas... A do toho ja chripka pocinajici :(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dneska sem toho stihla víc než sem chtěla :-) Organzu na auta, mašle, přísavky. Taky sem nakoupila bublifuky, tak uvidíme,jestli je využijem ;-) No a taky jsem zkoušela poprvé čočky, sice jsem nedostala ty, které jsem měla objednané (na míru),ale za to jsem je dostala zadarmo :-D Ale do pátku by měly přijít i ty na míru, tak mám aspoň zatím na čem testovat...Poslední směna a pak už jen samé zařizování a pořizování posledních drobností, tak snad se už nic nezvrtne..
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Jejda..S těma prstýnkama teda nezávidím. A jinak držím pěsti, ať všichni doletí tak jak mají ;-) A počínající chřipku mosíš zavčasu poléčit, ať je tě pak na obřadu slyšet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c To je mi jedno co hlasivky, spis prcek aby byl v pohode :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Tak to přeju rychlé uzdravení a držím pěsti, ať je vše v pohodě ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c Dekujeme :)
Odpovedať
uf, uz se to blizi..zacinam byt pekne nervozni...jesteze mam toho bajecneho partnera, ktery primhouri ocicko... ;-)
Odpovedať
Jdu na svatbu kamarádce. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak všechno hotové, teď už jen nehty, kadeřnice, připravit výslužky a vyzvedávat a vyzvedávat.. :-D
Odpovedať
@terunka88 na nehtech jsem byla včera, v pátek vyzvednu šaty a v sobotu kadeřnice ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mata1 Hezký :-) Já už mám šaty doma, protože zítra se přesouváme těch 200 km k našim a ke kadeřnici jdu zítra na melíry a na zkoušku..No a pak ještě naši vyzvedávaj nějaký cukroví atd, v pátek potom jedeme vyzvednout dort, připravit věci v kostele, dát na svatební stůl jmenovky..no nudit se nebudem, ale vše zásadní je zajištěno, takže pohoda :-)
Odpovedať
Z"dá se, že budete mít super počasí. :-)
Odpovedať
mě by nenapadlo, že 1.10 bude letní počasí
Odpovedať
baby moje, takže dnes vyrážame na cestu na východ, do soboty sa už asi nepripojím, takže držme si v sobotu palčeky, dobre sme sa modlili počasie je nádherné a snaď aj bude, tak už je to len na nás!!! papa a teším budúci týždeň napíšeme podrobnosti.. nech je na čo spomínať :-D !
Odpovedať
ahoj holky,preju nam vsem at to zitra (posledni doladovani) a hlavne v sobotu vse klapne. ja dnes malem prisla o doklady,nastesti jeste existuji slusni lidi.kteri me nevahali najit a penezenku i doklady vratit. nasli me cislo pres svatebni salon :)
Odpovedať
ja take..at je vse na pohodu..a nenechat se vytocit malickostmi...pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky gratulace všem mladým paním:) A jak bylo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Uzasne :) Taky vsem gratulace pani :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?