Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d No já do hotelové postýlky :-) A dvojčástka bych taky brala, tek třeba se ti to povede :-D :-D A holky, vám se zdá 20 málo? Já jsem z toho nadšená po tom hnusném létě....
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 No tak mame v brisku jedno, tak prihodime :) Neboj az to bude mit prit prijde to samo i u vas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina No dvojcatka se mi ted urcite fakt nepovedou :) Nejde do briska pridavat :) My meli puvodne zamluveny hotel, ale chceme spat v klidku doma a proc jet na hotel 15 minut pesky od baraku :) Me tech 20 stupnu vyhovuje, brisko zahalime do pledu a bude teplo i mimcu
Odpovedať
@cacenka_d jáááj tááák, teraz mi to došlo :-D jasné že áno, teda dúfam a modlím sa, radi by sme čím skôr .. @minina nooo, nie je to práve horúčava, ešte v chladnom kostole, ale myslím že v ten deň ma len tak nič nerozhádže :-) :-) ako prežívate tieto posledné dni baby? si to uvedomujete nejako, lebo ja ani moc nie a potom sa chytí stres že čo ešte všetko potrebujeme ...
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Uvidite, nam to sice trosku narusilo plany na svatbu, ale dalo se to skloubit, udelali jsme par kompromisu, aby jsme svatbu neodkladaji a zaroven mrnouskovi nebylo nedobre
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Jj, já vím, proto ty smajlíci:) Mě přijde právě kolem těch 20 naprostej ideál, nebude vedro a zároveň nezmrzneme:) A jestli bude svÍtit sluníčko, tak úplně super:)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina U nas asi chladno bude - preci jen les a goticky hrad, ale to zvladneme v pohode, alespon nam nebude vedro :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 No v kostele to bdue horší... My to máme na zámku. Hlvaně aby nepršelo a jinak se přežije skoro všechno. Rodiče mají navíc naplánováno předvatební pohostění na zahradě, tak pršet nesmí :-D
Odpovedať
@cacenka_d neviem si predstaviť krajšie "narušenie" plánov :-) a kedy očakávate príchod mrnouska na svet? určite ste to dobre vyriešili, tiež by som nechcela prekladať svadbu.. my budeme spať tiež na mieste svadby, teda ak vôbec spať budeme...
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Vy to budete mít strašně romantické, ten hrad je krásný...
Odpovedať
@zabka88 mne príde 20°C ako veľmi pozitívne. Ten vyššie určite vie, že mám zahradnú párty :-D prekvapivo som v kľude a to sa pritom, až teraz ukazuje, čo všetko sme nevymysleli. Oslavu si robíme svojpomocou a pre 70 ľudí. Vražobná kombinácia :-N Trochu ma zlostí kvetinárka, pretože mi nereaguje na maily a neviem, čo ne-bude s mojou kyticou. Prinajhoršom vletím v piatok do prvého kvetinárstva, niečo tam objednám a mašle na kostolné lavice nebudú. Svet sa kvoli tomu nezrúti
Odpovedať
Profilova fotka
@minina No my bydlime 5 minut taxikem od hostiny, navic ja ted nepiju, muzeme dojet i samotni :) Mrnouska cekame na konci unora, zimni clovek jako maminka a zaroven uz skoro jarni jako tatinek :) @minina Romanticke by byli spis i resene liblice :) Tohle je proste priroda a kokorinsko a to je nase :) My se tam ted uz i stehujeme z mesta :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@minina pršať určite nebude, cacenkyn tatino vybavil ;-) nemám nič proči daždu, ale predsa len fotočky aj nálada je hneď lepšia keď svieti slniečko.. ale určite by sme si nenechali pokaziť ani pár kvapkami,nie?začiatkom tohto týždňa som mala malú dušičku, v BA bolo také hnusné počasie, dážď a silný vietor, som si predstavila také počasie na svadbe , no nič moc..
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d No mě se právě Kokořín strašně líbí, je to tam krásné. My bychom taky mohli dojet dom, ale máme novomanželské apartmá od hotelu jako svatební dar:) a Já minuju spaní v hotelech a hotelové snídaně :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 No já jsem si taky počasí objednala :-D Mě se hodně líbí takové ty fotky, když jsou mraky, daleko víc než když je modromodré nebe, ale zas lepší než déš´t a modré nebe už v září nebývá:)
Odpovedať
@demian uff, mne stačí našich 40 ľudí a tiež si vybavujeme všetko svojpomocne a je okolo toho toľko vecí.. ale ako vravíš, keď všetko nevyjde podľa predstáv svet sa nezrúti, hlavne že manželstvo výjde :-) :-)
Odpovedať
@minina keď je dobrý fotograf a má dobrú techniku urobí "zázraky" v akomkoľvek počasí, ale načo mu sťažovať prácu, nie? ;-) ja si tiež objednávam slnečno..
Odpovedať
@zabka88 keď nič iné, budeme mať zábavné vzpomienky na svatbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Já vím, my máme fotografa super, toho se fakt nebojíma pak mám ejště jednoho záložního poloprofi:) Hlavně se nehrbit a netvářit se jak retardovaný číňan :-D
Odpovedať
@demian však zas na také spomienky sa ani nikdy nezabudne!!! ;-)
Odpovedať
@minina :-D :-D :-D a neupravovať si neustále vlasy a nekukať do kamery, videla som také videá a pôsobilo to riadne rušivo..
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 tak s vlasama to naštěstí nepůjde, protože budu mít hladkej drdol s kytičkou a žádně nalakovaný, takže do toho sáhnout nepůjde:)
Odpovedať
@zabka88 to hej, niekto dojato, iný so smiechom. Ale určite to budú iba pozitívne emócie ;-) Krásný návod ste sem dievčatá dali, ale ja budem skor pripomínať Polednicu od Erbena : Malá, hnědá, tváři divé pod plachetkou osoba; o berličce, hnáty křivé, hlas — vichřice podoba! V pondelok idem na chirurgiu a uvidíme, či aj na svatbe budem mať zafačovanú nohu
Odpovedať
Profilova fotka
@demian jejda, copak se ti povedlo s nohou?
Odpovedať
@minina zkoušela jsem lítat...akorát ne v oblacích, ale ze schodů :-D
Odpovedať
@demian uff, čo si robila? to ma mrzí, i keď sadru schováš pod šaty a zvyšok bude určite krásny :-D
Odpovedať
@demian a dopadla si do tvrdej reality..
Odpovedať
@minina hm, ja budem mať príčesok, bol by to riadny trapas že mi to zostane v ruke. takže žiadne šiahanie do účesu!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@demian Tak snad to bude dobré... Já nedávno narazila do kříně, nějak jsem ji přehlédla, ale to se mi stává běžně, a taky mě napadlo, že co kdybych si zlomila ruku a měla jí na svatbu v sádře?)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 To by zas bylo vtipné video:) Do nějakého neváhej a toč :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?