Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
@zabka88 natoľko šikovná som nebola, našťastie zlomený nárt nemám. Iba dvojnásobného objemu a krásne fialový - doktor mi na to dal nejaký zvláštný obväz a vraj by mi mala noha splasňúť. Neschovám, mám krátke šaty a otvorené lodičky. Drahá polovička už navrhla, aby som si aj na nohu dala make-up - že vraj by ho inak mohli odviesť od oltára v klepetách :-D
Odpovedať
@minina u mě taky běžný stav. A těch letáčků o azylových domech, co jsem dostala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@demian :-D :-D Ale asi se s tím nedá nic nělat co? Budem se muset s tou nešikovností a nekoordinovaností prostě smířit:)
Odpovedať
baby ja som už kvôli tomu nebola dva týždne na bike, hneď som sa videla v sádre.. niežeby sa nedalo doráňať aj doma pri upratovaní... to by bolo vtipné len čo by ostalo z môjho vysneného účesu to by už vtipné nebolo ;-)
Odpovedať
@zabka88 při športe sa dokáže zraniť každý amatér, prizabiť sa cestou z obchodu to už je vyššia nešikovnostná :-D ale zase by si sa ukázala ako majster improvizácie a predviedla by si, že rozpustené vlasy sú aj tak najkrajšie ;-)
Odpovedať
@demian nič si z toho nerob, ja sa dokážem potknúť aj na rovnej zemi, ani tam nič nemusí trčať.. to už je priam na medailu ;-) jasné,tvárila by som sa že presne tak som to plánovala a tak to malo byť :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...az teraz som si vsimla tuto temu...zdielam s vami rovnaky datum...a teda nervicky pracuju na plne obratky...uuuurcite nam to vsetkym super dopadne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Ja jsem rada, ze budeme jednou v klidu doma, rano si udelame vajicka a snidani a bude nam dobre :) @zabka88 a ted si vem fotky v podzimem zbarvenem lese :) @demian no to bude u me jestli se nevyspinkam, polednice jak z lednice :)
Odpovedať
@gretkav jasné že to super dopadne:-) a čo nevyjde úplne na 100 % to si tu prídeme popísať o 9, 10 dní a zabavíme sa na tom..
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d No my si uděláme klidný tento víkend:) Umyju okna a půjdem někam na prcházku a na véču:) @gretkav ahoj:) Já myslím že všechno bude fajn. Počasí nám přeje, tak co by se mohlo pokazit:)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 vsak bez nejakych trapasov by to ani nebolo ono :)...
Odpovedať
@cacenka_d jj, aj my budeme fotiť v lese, to sú krásne farby.. preto som sa bála dažďa že si doblatím šaty.. ( hm, ešte tak s gumákmi..) nooo, mne sa kaderníčka vyhráža že v sobotu o piatej ma začína česať, moja únava sa bude dať krájať..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@minina to pocasie ma tesi..uz si pripadam zavisla na webovych strankach o pocasi :D
Odpovedať
@minina nerozmyslíš si to s tým umývaním okien? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Vážně v 5?? my začínáme líčit a česat v půl 8 a svědkyně je z toho španá, že musí vstávat moc brzy:) @gretkav Jj, každý den kontroluju nejméň trje webovky s předpovědí počasí:) @zabka88 nerozmyslím, teď jsem se na to psychycky připravila a přítel se sám nominoval, že za tu dobu, co já budu mít okna vytře byt a uklidou koupelnu :-D
Odpovedať
@minina vážně jsi si jistá oknama? při naší šikovnosti? doufám, že aspoň bydlíš v přízemí :-D jsem docela ráda, že máme obřad až od 2. V 5 by mně nikdo z postele nedostal =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina no mna tiez caka este domace upratovanie ale okienka su uz umyte :)...od stredy mam dovolenku tak sa mozeme do toho pustit.... @zabka88 tak to mas poriadne skoro naplanovane cesanie...a mne pripadalo skoro aj to moje o osmej :) ale uz vidim ze tak ci tak nebudem spat uz od tej piatej takze je to v podstate jedno :)
Odpovedať
@minina jj, tri hodiny na účes , pol hodina na makeup a presun domov tam čosi zjesť a obliecť sa a o 11.00 sa už začíname fotiť .. je tam aj rezerva ale len taká symbolická aj my tak nejako fungujeme, ale teraz pred svadbou ide upratovanie nejako bokom..
Odpovedať
Profilova fotka
@demian jejda, to mě nenapadlo, ale fakt bydlíme v přízemí :-D :-D V nejhorším spadnu do zahrádky mezi kytky :-D My máme obřad v půl 2,, to jsou takové rozumné časy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 3 hodiny účes? Co sis tam vymyslela za složitost? Já jsem si myslela, že za hoďku sfoukneme obojí a nakonec máme 2 a mám obavu, že nebude co dělat apůjdu se ještě fotit na zahradu na zaplácnutí času:)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Tak to muz jel na vikend na paintball ja tu mam kamarady, takze si odpocineme az po svatbe :) @zabka88 To bych nevstala :) Uvidime my final uces rozhodneme ve stredu s kadernici, ted si cisti hlavu v recku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d já už účes mám vymyšlený a táta mi čekl, že vypadám jako Božena Němcová :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja este stale nemam uces vymysleny...mam ist v stredu na skusku a stale sa neviem rozhodnut :(
Odpovedať
Profilova fotka
@minina To je blazinek
Odpovedať
noo, je pravda že som si vymyslela taký dosť zložitý účes, ale komplikuje to fakt, že nebude len z mojich vlasov ale aj z príčesku.. ale ešte idem v piatok na "rýchlu" skúšku tak možno zistíme že by to šlo aj skôr.. @minina náhodou Božena Nemcová bola docela kočka :-D @cacenka_d to vieš že vstanem, motivácia je silná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 no jo, ale zrovna moderní děvče to není :-D
Odpovedať
@minina chlapov sa v zásade nepýtaj na také veci, lebo ti zahlodia podobné pripovnania ;-) ja som sa raz tatina pýtala aké mám nohy v krátkej sukni a on len pozrel a povedal že vcelku rovné :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 taky dobré :-D :-D Je to s nima boj občas :-)
Odpovedať
@minina ale zas čo by sme si bez nich počali.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?