Termín svadby august 2012

21. júl 2012302
  • @adrianka22  ja by som chcela asi biele ruže s niečim fialovým. ale to je ešte iba taký prvý nápad

• @zuzana0612  Ja by som chcela niečo do bordovej farby a hlavne ak bude teplo aby mi to vydržalo lebo by som chcela aj kvietky do vlasov

• @adrianka22  tiež mám obavy z tepla.... ako vydrží kytica. budeš dávať kvet aj družičkám? lebo ja uvažujem že nie.

• Sponzor fóra
  • @zuzana0612  asi nie bolo by to zbytočne možno jednu malu kytičku malej družičke ved tej by to nevydržalo ani keby bola zima 🙂

• @adrianka22  tiež mám ten názor, ak bude teplo, tak to nevydrží a aj tak to každý iba hodí do váze a koniec.

• @kaktusik   Aj ja sa už neviem dočkat

• @adrianka22  
    @rucinka  baby, ako pokračujete? ja už druhý týždeň riešim foto a video a už ma to nebavííííí

• baby poradte 😞 ked je takato kytica - http://www.mojasvadba-pro.sk/katalog/firma/kasolina/blog-album/svadobne-kytice-by-kasolina/ , aky kvet mam dat zenichovi??? jemu sa to pierko robi take mensie, takze tam dam len jednu farbu z tych vsetkych a neviem ktoru 😢

• @zuzana0612  jaj fotofragku sme vybavili medzi prvými to nam bolo jasne chceme Katku Žitnansku, mi riešime oznamenia, boli sme sa dať fotiť na oznamenie jednemu v meste zajtra mame foto tak som zvedava či dačo vyberieme alebo pojdeme ešte niekomu inemu a hladam kde si dam spraviť svadobnu kyticu

• @kika85  nejde to zobraziť 😐

• @adrianka22  kyticu mám poriešenú. to som ani nerozmýšľala, to mi bolo jasné, kde si ju dám spraviť. každý máme asi "problém" s niečim iným. Oznámenia mám poriešené tiež. len si obrázok vyberiem.

• @adrianka22  tak som si to stiahla 🙂) takato..

• @kika85  krasna kyticka. asi treba zvazit ako bude zenich obleceny. farba kravaty, kosela...

• @cecill  môj ženích sa oblečie podľa toho, akú si vyberiem farbu ja.... 😃

• Sponzor fóra
  • @kika85  krásna kytica. ja by som chcela biele ruže a niečo tmavo fialové do toho. teda aspoň zatiaľ mám takú predstavu. a tiež taký tvar ako si si ty našla

• no vsak to keby sme my vedeli co si zenich oblecie...

• @zuzana0612  tak to mate vymyslene najlepsie 🙂))) a vyzdobu budete mat rovnaku ako kyticu ci inu??

• @kika85  ked to mate teraz tolko možností len najsť tu spravnu inšpiraciu mrkni sem http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/cherybelka/album/farebne-vesele/

• @cecill  ano, v takej farebnej kombinácii by som chcela aj kyticu

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahojte nevestičky 🙂 aj my sme si vybrali termín svadby 18.08.2012 a v októbri 2011 sme sa boli pýtať na sály v okolí NR, Piešťan a Topoľčian a polovica už bola zajednaná..ja som len pozerala, že tak dlhá doba do augusta a už rezervované strašné niečo...

• ahojte, viete mi odporucit kameramanov z BB, ZV a okolia? a aj priblizne ceny, ak viete...

• Ahojte augustove nevesty. Vsetky urcite ocakavame pekne pocasie a teplo ale ja si zacinam robit starosti z toho ze co ak bude zima a ja mam saty po kolena . mate niekto take starosti:? 😬

• @dione  Ahoj, ja si skôr robím starosti, že bude príliš teplo 🙂 Nie je dobré ani príliš teplo, ani zima, najlepšie by bolo, keby bolo tak akurát 🙂 Do augusta ďaleko, tak snáď nám to vyjde ako má ...

• Náš deň D je 18. augusta 🙂 pomaličky začínam zháňať veci aby potom toho nebolo všetko na poslednú chvíľu 😃

• Baby co mam napisat na oznamko ku koncu ze srdecne vas pozyvame ci ako? 😃

• zalezi ako to mas naformulovane, my sme nic take nepisali, a tym co sme ich pozyvali na hostinu sme do obalky vlozili este jednu malu karticku, ze zaroven vas pozyvame k svadobnemu stolu (na svadobnu hostinu, ktora bude od ...tam a tam...)

• no mne to zacina klasicky : V najkrajsiej chvíli nášho života Vám oznamujeme že dna... o... kde... A neviem ci to tym miestom mam ukoncit, pride mi to take nekompletne.

• ahojte 🙂 no ako ste tom? u nas sa finisuje oznamko, zaciatkom juna bz sme chceli pozyvat 🙂 Ved zaciatok augusta je hop sup 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov