Termín svadby august 2012

21. júl 2012302
  • @adrianka22  ja by som chcela asi biele ruže s niečim fialovým. ale to je ešte iba taký prvý nápad

• @zuzana0612  Ja by som chcela niečo do bordovej farby a hlavne ak bude teplo aby mi to vydržalo lebo by som chcela aj kvietky do vlasov

• @adrianka22  tiež mám obavy z tepla.... ako vydrží kytica. budeš dávať kvet aj družičkám? lebo ja uvažujem že nie.

• Sponzor fóra
  • @zuzana0612  asi nie bolo by to zbytočne možno jednu malu kytičku malej družičke ved tej by to nevydržalo ani keby bola zima 🙂

• @adrianka22  tiež mám ten názor, ak bude teplo, tak to nevydrží a aj tak to každý iba hodí do váze a koniec.

• @kaktusik   Aj ja sa už neviem dočkat

• @adrianka22  
    @rucinka  baby, ako pokračujete? ja už druhý týždeň riešim foto a video a už ma to nebavííííí

• baby poradte 😞 ked je takato kytica - http://www.mojasvadba-pro.sk/katalog/firma/kasolina/blog-album/svadobne-kytice-by-kasolina/ , aky kvet mam dat zenichovi??? jemu sa to pierko robi take mensie, takze tam dam len jednu farbu z tych vsetkych a neviem ktoru 😢

• @zuzana0612  jaj fotofragku sme vybavili medzi prvými to nam bolo jasne chceme Katku Žitnansku, mi riešime oznamenia, boli sme sa dať fotiť na oznamenie jednemu v meste zajtra mame foto tak som zvedava či dačo vyberieme alebo pojdeme ešte niekomu inemu a hladam kde si dam spraviť svadobnu kyticu

• @kika85  nejde to zobraziť 😐

• @adrianka22  kyticu mám poriešenú. to som ani nerozmýšľala, to mi bolo jasné, kde si ju dám spraviť. každý máme asi "problém" s niečim iným. Oznámenia mám poriešené tiež. len si obrázok vyberiem.

• @adrianka22  tak som si to stiahla 🙂) takato..

• @kika85  krasna kyticka. asi treba zvazit ako bude zenich obleceny. farba kravaty, kosela...

• @cecill  môj ženích sa oblečie podľa toho, akú si vyberiem farbu ja.... 😃

• Sponzor fóra
  • @kika85  krásna kytica. ja by som chcela biele ruže a niečo tmavo fialové do toho. teda aspoň zatiaľ mám takú predstavu. a tiež taký tvar ako si si ty našla

• no vsak to keby sme my vedeli co si zenich oblecie...

• @zuzana0612  tak to mate vymyslene najlepsie 🙂))) a vyzdobu budete mat rovnaku ako kyticu ci inu??

• @kika85  ked to mate teraz tolko možností len najsť tu spravnu inšpiraciu mrkni sem http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/cherybelka/album/farebne-vesele/

• @cecill  ano, v takej farebnej kombinácii by som chcela aj kyticu

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahojte nevestičky 🙂 aj my sme si vybrali termín svadby 18.08.2012 a v októbri 2011 sme sa boli pýtať na sály v okolí NR, Piešťan a Topoľčian a polovica už bola zajednaná..ja som len pozerala, že tak dlhá doba do augusta a už rezervované strašné niečo...

• ahojte, viete mi odporucit kameramanov z BB, ZV a okolia? a aj priblizne ceny, ak viete...

• Ahojte augustove nevesty. Vsetky urcite ocakavame pekne pocasie a teplo ale ja si zacinam robit starosti z toho ze co ak bude zima a ja mam saty po kolena . mate niekto take starosti:? 😬

• @dione  Ahoj, ja si skôr robím starosti, že bude príliš teplo 🙂 Nie je dobré ani príliš teplo, ani zima, najlepšie by bolo, keby bolo tak akurát 🙂 Do augusta ďaleko, tak snáď nám to vyjde ako má ...

• Náš deň D je 18. augusta 🙂 pomaličky začínam zháňať veci aby potom toho nebolo všetko na poslednú chvíľu 😃

• Baby co mam napisat na oznamko ku koncu ze srdecne vas pozyvame ci ako? 😃

• zalezi ako to mas naformulovane, my sme nic take nepisali, a tym co sme ich pozyvali na hostinu sme do obalky vlozili este jednu malu karticku, ze zaroven vas pozyvame k svadobnemu stolu (na svadobnu hostinu, ktora bude od ...tam a tam...)

• no mne to zacina klasicky : V najkrajsiej chvíli nášho života Vám oznamujeme že dna... o... kde... A neviem ci to tym miestom mam ukoncit, pride mi to take nekompletne.

• ahojte 🙂 no ako ste tom? u nas sa finisuje oznamko, zaciatkom juna bz sme chceli pozyvat 🙂 Ved zaciatok augusta je hop sup 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Som lifestylová párová fotografka a špecializujem sa na nafotenie dokonalej fotky na Vaše svadobné oznamko. 🙂 🙂 🙂
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov