Termín svadby august 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky máte niektorá svadbu v auguste 2012? Už niečo vybavujete? :-)
Odpovedať
@adrianka22 ja by som chcela asi biele ruže s niečim fialovým. ale to je ešte iba taký prvý nápad
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana0612 Ja by som chcela niečo do bordovej farby a hlavne ak bude teplo aby mi to vydržalo lebo by som chcela aj kvietky do vlasov
Odpovedať
@adrianka22 tiež mám obavy z tepla.... ako vydrží kytica. budeš dávať kvet aj družičkám? lebo ja uvažujem že nie.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana0612 asi nie bolo by to zbytočne možno jednu malu kytičku malej družičke ved tej by to nevydržalo ani keby bola zima :-)
Odpovedať
@adrianka22 tiež mám ten názor, ak bude teplo, tak to nevydrží a aj tak to každý iba hodí do váze a koniec.
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik Aj ja sa už neviem dočkat
Odpovedať
@adrianka22 @rucinka baby, ako pokračujete? ja už druhý týždeň riešim foto a video a už ma to nebavííííí
Odpovedať
baby poradte :( ked je takato kytica - http://www.mojasvadba-pro.sk/katalog/... , aky kvet mam dat zenichovi??? jemu sa to pierko robi take mensie, takze tam dam len jednu farbu z tych vsetkych a neviem ktoru ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana0612 jaj fotofragku sme vybavili medzi prvými to nam bolo jasne chceme Katku Žitnansku, mi riešime oznamenia, boli sme sa dať fotiť na oznamenie jednemu v meste zajtra mame foto tak som zvedava či dačo vyberieme alebo pojdeme ešte niekomu inemu a hladam kde si dam spraviť svadobnu kyticu
Odpovedať
Profilova fotka
@kika85 nejde to zobraziť :-|
Odpovedať
@adrianka22 kyticu mám poriešenú. to som ani nerozmýšľala, to mi bolo jasné, kde si ju dám spraviť. každý máme asi "problém" s niečim iným. Oznámenia mám poriešené tiež. len si obrázok vyberiem.
Odpovedať
@adrianka22 tak som si to stiahla :)) takato..
Odpovedať
Článok sa načítava...
http://www.mojasvadba.sk/katalog/firm...
Odpovedať
@kika85 krasna kyticka. asi treba zvazit ako bude zenich obleceny. farba kravaty, kosela...
Odpovedať
@cecill môj ženích sa oblečie podľa toho, akú si vyberiem farbu ja.... :-D
Odpovedať
@kika85 krásna kytica. ja by som chcela biele ruže a niečo tmavo fialové do toho. teda aspoň zatiaľ mám takú predstavu. a tiež taký tvar ako si si ty našla
Odpovedať
no vsak to keby sme my vedeli co si zenich oblecie...
Odpovedať
@zuzana0612 tak to mate vymyslene najlepsie :)))) a vyzdobu budete mat rovnaku ako kyticu ci inu??
Odpovedať
Profilova fotka
@kika85 ked to mate teraz tolko možností len najsť tu spravnu inšpiraciu mrkni sem http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/che...
Odpovedať
@cecill ano, v takej farebnej kombinácii by som chcela aj kyticu
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte nevestičky :-) aj my sme si vybrali termín svadby 18.08.2012 a v októbri 2011 sme sa boli pýtať na sály v okolí NR, Piešťan a Topoľčian a polovica už bola zajednaná..ja som len pozerala, že tak dlhá doba do augusta a už rezervované strašné niečo...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, viete mi odporucit kameramanov z BB, ZV a okolia? a aj priblizne ceny, ak viete...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte augustove nevesty. Vsetky urcite ocakavame pekne pocasie a teplo ale ja si zacinam robit starosti z toho ze co ak bude zima a ja mam saty po kolena . mate niekto take starosti:? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@dione Ahoj, ja si skôr robím starosti, že bude príliš teplo :) Nie je dobré ani príliš teplo, ani zima, najlepšie by bolo, keby bolo tak akurát :) Do augusta ďaleko, tak snáď nám to vyjde ako má ...
Odpovedať
Profilova fotka
Náš deň D je 18. augusta :) pomaličky začínam zháňať veci aby potom toho nebolo všetko na poslednú chvíľu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby co mam napisat na oznamko ku koncu ze srdecne vas pozyvame ci ako? :-D
Odpovedať
zalezi ako to mas naformulovane, my sme nic take nepisali, a tym co sme ich pozyvali na hostinu sme do obalky vlozili este jednu malu karticku, ze zaroven vas pozyvame k svadobnemu stolu (na svadobnu hostinu, ktora bude od ...tam a tam...)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne to zacina klasicky : V najkrajsiej chvíli nášho života Vám oznamujeme že dna... o... kde... A neviem ci to tym miestom mam ukoncit, pride mi to take nekompletne.
Odpovedať
ahojte :) no ako ste tom? u nas sa finisuje oznamko, zaciatkom juna bz sme chceli pozyvat :) Ved zaciatok augusta je hop sup :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?