Termín svadby august 2012

21. júl 2012302
  • ahojte, pripajam sa - k 25.8. 2012 🙂))

• dobre, tak teraz som sa trosku vyplasila, lebo svadbu mame 25.8., aspon si to myslime, este sme neboli na matrike(ideme v pondelok) a len chodime obzerat saly...fuu, teda a to som si myslela, ze mozno aj zbytocne skoro sme zacali 🙂

• a ste tu niektora aj z Kosic? 😉

• Sponzor fóra
  • @lenka_lekna  ahoj ... vitaj 🙂

• pripajam sa dievcence 25.8. a ako tak citam tak nas tu je dost...my mame zatial len datum, doteraz sme nevybavovali este nic a ako tak pozeram mali by sme sa poponahlat aby nebolo neskoro 🙂

• Ahojte, tiež sme vybrali s drahým 25.08. 🙂 Keďže je však ešte radostný čas skúšok tak na plánovanie ešte nebola veľmi príležitosť 😐

• ahojte babule... aj my mame vybrany termin 25.08 .... ja som si tiez myslela ,ze zacinam skoro vybavovat ..dnes sa mi to potvrdilo ze treba aj rok dopredu 🙂 ..

• a nejaka kocka z Trnavy sa tu nenajde? 😃

• Tak mame sobas a salu a predstavu o vyzdobe a vobec o zvysku svadby 🙂

• @ella2012  My máme tiež 18.8.2012 a zatiaľ máme len predstavu ako by sme to chceli. Dúfam, že aj k realizácii sa čoskoro dostaneme 🙂

• @murinko60  ja bývam 17 km od Trnavy a 5 rokov som tam študovala na vysokej škole

• @kristinoocka  jee,konecne nejaka Trnavacka,co ma svadbu v auguste! 🙂 Ako idu pripravy? 😃

• @murinko60  no trnavcanka nie som, len z okolia, ale TT poznam 🙂 My budeme mat malu svadbu, takže aj pripravy su zatial v rovine planov ... ale uz by sme mohli začat aj vybavovať 🙂 Kamaratka mala šaty z toho salonu, kde si ty skušala, aj si si vybrala?

• @kristinoocka  ani nie. Rozhodla som sa,ze si saty kupim. Risknem to! 🙂 Kedy mas svadbu? A kde? 😃

• Ahojte, my mame 4.8.2012, kostol a sala zajednana fotograf tiez 😃, pomaly pozerame po obruckach.... ale menu atd este je cas 😎

• Sponzor fóra
  • Ahojte, tak aj ja sa pripájam, svadba 11.08.2012... Reštaurácia zajednaná, papiere na úrad sú už doma, fotografa kameramana mám, dnes som zajednávala starejšieho... Menu už máme vybraté. Šaty si pozerám už 2 mesiace, ale ešte som nič také, čo by ma očarilo, nenašla... Z niektorých vecí už začínam chytať paniku, keď si predstavím, koľko toho ešte treba povybavovať, ale začnem asi tak marec, apríl...

• Ahoj, pripájam sa. Svadba 11.08.2012.

• @murinko60  Aj ja by som chcela radšej kúpiť ako požičať. Ale ešte neviem kde. Ty kde kupuješ? Svadbu by sme chceli 18.8. v Modre. A vy? Žeby v jednom z 13-tich kostolov v TT? 😎

• @kristinoocka  Ja budem kupovat cez jasminebridalshop.com. Su aj na facebooku. 😉 My mame sobas na matrike, neverime v Boha,tak by sme sa cudno citili v kostole. 😃

• A je tá stránka overená? Šaty sú tam krásne. A už si si aj vybrala, či ešte vyberáš? Ja nepoznám baby, čo si šaty kupovali, všetky si požičali, preto ani neviem, na ktorých stránkach hľadať. Aj preto som tu 🙂 zbieram informácie 🙂
    Jasne, tak to by asi nemalo zmysel v kostole 🙂

• @kristinoocka  viem,ze jedna kocka si odtial objednala a bola spokojna. Maju fotky uz usitych siat na facebooku pre konkretnych ludi a saty vyzeraju super. Uz som si s nimi aj pisala a boli velmi mili a odpisovali hned. Predtym, nez poslu saty ti ukazu fotky, ci chces nieco zmenit a ci si spokojna. Dufam,ze to bude v pohode! 🙂
    Inak kocky tu si objednavaju od zima a je tu o tom aj tema,ak by sa ti chcelo citat 😉

• ahojte tiež sa pripájam mame svadbu 18.8 🙂 a máme sálu, kostol aj s farárom, hudbu, kameramana aj fotografa, a nejaké tie vecičky na výzdobu.

• No baby, vy ste aké šikovné 🙂

• babenusky starejsi zilina a okolie poznate niekoho

• ahojte, tak uz sme sa rozhybali a mame skoro vsetko. Teda topanky nemam a saty na prezlecenie a drahy oblek. Mam ale otazku, vraj musia byt krstne listy stare max 3 mesiace?aby som to neriesila skorej, kedze mame svadbu az 25.8. 2012 🙂 dik

• @nena127  ahoj a kde budete mat vy svadbu? mate uz miesto?

• Ahojte,my mame svadbu 25,8 a pred nami stoji velky problem. Nemozeme zohnat farara, ktory by nas zosobasil v Bojniciach. Kedze sme tzv. ,,cezpolne ovecky ,, a bojnicky fararkovia nas zosobasit nemozu, niektory nemozu a iny nie su ochotny,,,,tak stojime pred velkym problemom. Ak nahodou viete o nejakom fararkovi, ktory by bol ochotny nas zosobasit (samozrejme sa odvdacime) budeme vam velmi povdacny.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @lucique28  Ahoj, malo by to byť v Park Restaurant v Prievidzi, len to musím ešte potvrdiť. A vy?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov