Termín svadby august 2012

21. júl 2012302
  • @pipinka2730  dakujem..ako ste prezili tie vase?? 🙂

• @teuflerin  my sme z vychodu,ale byvame v BA a stale sme sli na vychod a teraz to boli nase prve spolocne Vianoce v BA 🙂 a boli superne 🙂))) tesim sa a vy ste ako prezili Vianoce???

• @pipinka2730  my sme kazdy bol so svojou rodinou pri veceri doma a potom dosiel drahy vecer ku nam, sli sme ku jeho sestre a ku jeho rodicom,kedze byvaju o panelak dalej 😛...a 25teho bol on aj sestrin snubenec u nas na obed doma.....a tesim sa na dlsi rok ked budeme vecerat vsetci uz spolu 🙂)))

• Sponzor fóra
  • @teuflerin  no tak to aj vy ste mali super 🙂)) my nieco take minuly rok,ale buduce Vianoce,to bude zase ine 🙂))) aj ja sa tesim aj s tebou 🙂)) aj so sebou 🙂)) 🙂 dufam,ze buduci rok bude o nieco krajsie,nie len o svadbu ale aj tak celkovo 🙂)) treba zacat super a pokracovat uz co najdlhsie 🙂)) 🙂 a to bude super 🙂))

• tak aké ste mali vianoce? 😉

• @stastnanevesticka  ja som ich mala smutne, lebo moj macko je mimo Slovenska 😞

• @persepolis  mas super termin na svadbu...ja maam ten istyy 😃

• @morenka1108  hm........ 😒 ale určite si to vynahradíte!

• @stastnanevesticka   tak tomu verim, ze ano ... 😉

• ahojte ... máme termín 25. 8. 2012 .... ten termín preto lebo to bude akurát 10 rokov čo sme spolu ... len mám obavy lebo len teraz sme začali vybavovať a už bol problém so sálou ale naštastie sme našli ... starejší sa tiež vybavuje (volali sme šiestim a našťastie jeden bol volný) ... k ostatnému som sa ešte nedostala ...dúfam, že tu nájdem inšpirácie a rady ako sa pohnuť ďalej 🙂

• 11.august 🙂 mame salu a vybavenu matriku inak nic 😛

• jajka2012 to sme na tom podobne... ja sálu a v pondelok doriešime starejšího a matriku ... ale inak nič 😞

• @vera19  to kde budete mat ked uz problemy s rezervaciou ? ja som prave dneska zajednala na 18.8. salu aj kostol, inak mam len fotografa a par kontaktov na cukrarku/tety co robia cepcenie

• Ahojte, my sme naplánovali svadbu na 4.8.2012 A čo už máme? Moje šaty 😃 , hudbu, sálu, objednané zákusky a tortu, premyslenú výzdobu a máme za sebou už aj stretnutie s kňazom...

• @vera19  ahoj,my mame svadbu 11.augusta 2012 a zacali sme objednavat uz na jesen a aj to uz sme mali trosku problem so salou,tak sme posuvali termin,lebo sme chceli 18. A ako vybavujete starejsieho??? ved starosta ma byt z nevestinej alebo zo zenichovej strany,ja idem mat brata.

• Sponzor fóra
  • Ahojte Obrad bude vo Zvolene, hostina vo Viglasi ... Priateľ ma požiadal o ruku teraz na Vianoce čiže len teraz začíname vybavovať ... u nás je zvykom že sa starejsi zajednava... Neviem si ani predstaviť kto z našich rodín by to robil.

• ahojte nevestičky ak by vam trebalo peknu výzdobu a za lacno tak sa ozvite mam kontakt. zlate kočky z ke a okolia

• Ahojte dievčatá, mám na vás, "augustové", otázočku..nebojíte sa počasia, že bude veľký hic???

• @skrutkovac  ja sa skor bojim,ze bude prsat 🙂

• @murinko60  si ma rozosmiala..si ako moja najdrahšia, aj tá sa bojí dažďa..ale myslím si, že v auguste je menšia pravdepodobnosť dažďa..ja som sa bál skôr veľkých teplôt..ale vyriešili sme to posunom obradu na 16.00 hod a sála ma našťastie klimu🙂))..takže milé dievčatá svadobné šaty odporúčam priedušné 😃

• @skrutkovac  rozmyslala som, dufam, ze nebude az take strasne horko ako minuly rok...uvidime..kvoli kolacom sa bojim..a trochu kvoli make-upu, fotenie a tak...ale uvidime 🙂 krasne bude 🙂))

• @teuflerin  Jasne, že bude krásne a myslím si, že s make up-om a fotením v súčasnej dobe nebude problém...skôr fotky budú krajšie😃

• @teuflerin  tak to dufam aj ja 🙂) ale radsej hic ako dazd.

• @skrutkovac  no jasne, fotky budu urcite krasne ak bude svietit slniecko...ale tak ja sa spolieham na to ze aj keby trosicku poprsalo tak bude teplo a nebude to az take hrozne..lebo sak letny dazd je fajn 🙂 ale nie na svadbu aj tak ze 😛
    @monicatko  no jasne ze radsej tak 🙂

• @teuflerin  saty su riadne, som ich niekde tu na ms videla uz....velmi sa tesim na fotos z dna d., si sokovnica mas uz toho tiez dost povybavovaneho 🙂

• @bambulamarika  je z bb kraliky, co viem robi vsak svadby zvacsa po znamosti...

• @caramelgirl  dakujem 🙂 aj ja sa tesim uz na tie fotky..dufam, ze vsetko bude ako ma 🙂

• @caramelgirl   jaaaj tak to skoda

• @persepolis  jeeej aj my máme termín 25.8.2012, je to nejaký oblúbený dátum 🙂 aké šaty budeš mať? ja sa obávam horúčav takže neviem čo si vybrať.

• @kikuska77   🙂 noooo je to daky oblubedy termin, to som ani necala, kedze tento rok vela ovela krajsich terminov 😎 ehm, noooo...saty som este neriesila, ale kedze my mame svadbu na liptove, tam snad take horucavy neudru...i ked v dnesnej dobe a pomatenom pocasi, clovek nikdy nevie 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov