Termín svadby august 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky máte niektorá svadbu v auguste 2012? Už niečo vybavujete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 dakujem..ako ste prezili tie vase?? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin my sme z vychodu,ale byvame v BA a stale sme sli na vychod a teraz to boli nase prve spolocne Vianoce v BA :-) a boli superne :)))) tesim sa a vy ste ako prezili Vianoce???
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 my sme kazdy bol so svojou rodinou pri veceri doma a potom dosiel drahy vecer ku nam, sli sme ku jeho sestre a ku jeho rodicom,kedze byvaju o panelak dalej :P...a 25teho bol on aj sestrin snubenec u nas na obed doma.....a tesim sa na dlsi rok ked budeme vecerat vsetci uz spolu :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin no tak to aj vy ste mali super :))) my nieco take minuly rok,ale buduce Vianoce,to bude zase ine :)))) aj ja sa tesim aj s tebou :))) aj so sebou :))) :-) dufam,ze buduci rok bude o nieco krajsie,nie len o svadbu ale aj tak celkovo :))) treba zacat super a pokracovat uz co najdlhsie :))) :-) a to bude super :)))
Odpovedať
tak aké ste mali vianoce? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka ja som ich mala smutne, lebo moj macko je mimo Slovenska :-(
Odpovedať
@persepolis mas super termin na svadbu...ja maam ten istyy :D
Odpovedať
@morenka1108 hm........ :-S ale určite si to vynahradíte!
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka tak tomu verim, ze ano ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ... máme termín 25. 8. 2012 .... ten termín preto lebo to bude akurát 10 rokov čo sme spolu ... len mám obavy lebo len teraz sme začali vybavovať a už bol problém so sálou ale naštastie sme našli ... starejší sa tiež vybavuje (volali sme šiestim a našťastie jeden bol volný) ... k ostatnému som sa ešte nedostala ...dúfam, že tu nájdem inšpirácie a rady ako sa pohnuť ďalej :)
Odpovedať
11.august :) mame salu a vybavenu matriku inak nic :P
Odpovedať
Profilova fotka
jajka2012 to sme na tom podobne... ja sálu a v pondelok doriešime starejšího a matriku ... ale inak nič :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@vera19 to kde budete mat ked uz problemy s rezervaciou ? ja som prave dneska zajednala na 18.8. salu aj kostol, inak mam len fotografa a par kontaktov na cukrarku/tety co robia cepcenie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme naplánovali svadbu na 4.8.2012 A čo už máme? Moje šaty :-D , hudbu, sálu, objednané zákusky a tortu, premyslenú výzdobu a máme za sebou už aj stretnutie s kňazom...
Odpovedať
Profilova fotka
@vera19 ahoj,my mame svadbu 11.augusta 2012 a zacali sme objednavat uz na jesen a aj to uz sme mali trosku problem so salou,tak sme posuvali termin,lebo sme chceli 18. A ako vybavujete starejsieho??? ved starosta ma byt z nevestinej alebo zo zenichovej strany,ja idem mat brata.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Obrad bude vo Zvolene, hostina vo Viglasi ... Priateľ ma požiadal o ruku teraz na Vianoce čiže len teraz začíname vybavovať ... u nás je zvykom že sa starejsi zajednava... Neviem si ani predstaviť kto z našich rodín by to robil.
Odpovedať
ahojte nevestičky ak by vam trebalo peknu výzdobu a za lacno tak sa ozvite mam kontakt. zlate kočky z ke a okolia
Odpovedať
Ahojte dievčatá, mám na vás, "augustové", otázočku..nebojíte sa počasia, že bude veľký hic???
Odpovedať
@skrutkovac ja sa skor bojim,ze bude prsat :-)
Odpovedať
@murinko60 si ma rozosmiala..si ako moja najdrahšia, aj tá sa bojí dažďa..ale myslím si, že v auguste je menšia pravdepodobnosť dažďa..ja som sa bál skôr veľkých teplôt..ale vyriešili sme to posunom obradu na 16.00 hod a sála ma našťastie klimu:)))..takže milé dievčatá svadobné šaty odporúčam priedušné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@skrutkovac rozmyslala som, dufam, ze nebude az take strasne horko ako minuly rok...uvidime..kvoli kolacom sa bojim..a trochu kvoli make-upu, fotenie a tak...ale uvidime :) krasne bude :)))
Odpovedať
@teuflerin Jasne, že bude krásne a myslím si, že s make up-om a fotením v súčasnej dobe nebude problém...skôr fotky budú krajšie:D
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin tak to dufam aj ja :)) ale radsej hic ako dazd.
Odpovedať
Profilova fotka
@skrutkovac no jasne, fotky budu urcite krasne ak bude svietit slniecko...ale tak ja sa spolieham na to ze aj keby trosicku poprsalo tak bude teplo a nebude to az take hrozne..lebo sak letny dazd je fajn :) ale nie na svadbu aj tak ze :P @monicatko no jasne ze radsej tak :)
Odpovedať
@teuflerin saty su riadne, som ich niekde tu na ms videla uz....velmi sa tesim na fotos z dna d., si sokovnica mas uz toho tiez dost povybavovaneho :)
Odpovedať
@bambulamarika je z bb kraliky, co viem robi vsak svadby zvacsa po znamosti...
Odpovedať
Profilova fotka
@caramelgirl dakujem :) aj ja sa tesim uz na tie fotky..dufam, ze vsetko bude ako ma :)
Odpovedať
Profilova fotka
@caramelgirl jaaaj tak to skoda
Odpovedať
@persepolis jeeej aj my máme termín 25.8.2012, je to nejaký oblúbený dátum :) aké šaty budeš mať? ja sa obávam horúčav takže neviem čo si vybrať.
Odpovedať
@kikuska77 :) noooo je to daky oblubedy termin, to som ani necala, kedze tento rok vela ovela krajsich terminov 8-) ehm, noooo...saty som este neriesila, ale kedze my mame svadbu na liptove, tam snad take horucavy neudru...i ked v dnesnej dobe a pomatenom pocasi, clovek nikdy nevie :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?