Termín svadby august 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky máte niektorá svadbu v auguste 2012? Už niečo vybavujete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin ahoj,jasne :))) my mame tyzden po vas,a co uz mas??? ked ti uz len malickosti chybaju??? :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 @sofija18 @stastnanevesticka no baby na to kolko sukien tylovych maju (7-8) tak su lahke tak uvidime....a dakujem :) po svadbe na predaj :))) @pipinka2730 ja uz mam salu, dj, kamera, foto, svad. pohare, obrucky, nejake veci do vyzdoby, alkohol viac menej, domovinu na vysluzky :))) a tak......a vy co?
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin no nam este treba alko-nealko,sv.saty a tak...kolace,pohare su objednane,vyzdobu mi robi aranzerka,a mam salu,kostol,kam.,fotogr.,pierka-som si sama robila a tak .... obrucky,este nemam,to je este prilis skoro...
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 nam ich urobila znama..kvoli zlatu,..po novom roku ide vraj dost hore.....a mala cas tak spravila..pierka uz mame tiez :) akurat som si kupila cez bazarik krasne vazy sklenene :)))) a tiez uz toho mate dost...sikovne sme..co uz :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin no tak to sme sikovne :))) uz mam aj menu a uz aj tak zhruba ze co a ako to pojde postupne,boooze som si ani nemyslela,ze to takto pojde,ja ze ma to nebude bavit a tak... ale normalne sa cudujem :)))a idete mat aj ohnostroj?
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 no ideme mat asi lampiony, priatel rozmysla nad ohnostrojom tak uvidime, ak ho bude chciet bude ho mat a nebudem mat ja lampiony, toto mi je jedno co z toho bude, tak nech ma chlapec radost :))) a menu mate ake???
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin no lampiony si kupila kamoska a skusala to vypustit,ale vraj to vidno pekne iba z daleka,lebo ked to pustis,ak uvidite ich iba zo spodu a to vam ja nanic,mame sl.pol. 3 druhy masa,potom nejake maso a salat a nakoniec teple bufety
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 my si pustame lampiony pravidelne s neterami a paci sa nam to :))) a sme chceli ze si kazdy pusti nejaky ten svoj....jedna rodina jeden lampion napriklad.....ale to este uvidime..toto necham na draheho :)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin no tak ako myslite,aby to bolo super :)))) my lempiony nechceme,no hlavne ja a kolko idete mat ludi?
Odpovedať
Ahojte nevestičky a nechceli by ste veľkú čokoládovú fontánu ? Má kamošku , ktorá ju požičiava. Má 4 poschodia, vysoká cca 1 meter. Krásna a je to niečo iné :-) vrelo odporúčam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 no ja budem mat nejakych 27 a drahy tiez tak..plus kamera, dj, foto...cize 60 ludi ratam..a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin fuuuha,my ideme mat okolo 130 ludi,my ideme byt velka rodina :))) tak sa budeme musiet nejako potlacit ved dobrych ludi vsade vojde :)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pipinka2730 no jasne...kebyze ja mam volat kazdeho tak je nas cca 150 ale uz 60 je pore mna vela :) ja som chcela taku svadbu ze zabava hostina a tak ale nie moc ludi tak toto je akurt pre nas :)
Odpovedať
my budeme mať okolo 100 ľudí. Z toho je 30 z mojej a 70 z priateľovej strany...ich je strašne veľa a to pozýva iba tú najbližšiu rodinu :-) ale jeho teta sa smeje, nech sa nebojím, že nás utláčať nebudú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin no ved kazdy si robi tak ako mu aj financne dovoli a aj koho si pozve,kto je pre nich velmi dolezity a tak :)))) ale dobrych ludi vsade vojde :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 vsak samozrejme..po financnej stranke by osm nemala problem, ale tam su ine veci :))) zabavime sa obe tak ci tak, vsak to bude najkrajsi den nie ??? :)))) @stastnanevesticka no tak to mate tiez pekne.....:) nas je menej, teda z moejj strany by osm aj 80 nahrabala :D
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka hehe no tak to priblizne sme aj my,takto ako vy,ale este pozivame kamaratov,co pre nas nieco znamenaju a vdacime im za vela,takze to bude cca 130,tak si to predstav,ved vydavame sa raz za zivot,tak nech to stoji za to :))) ale neboj nic,nikto vas nebude utlacat :-D to by sme aj my asi boli utlacaní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin no ved jasne,je to nas den,tak to musi byt dokonale :)))))) uz je tu zachvilku januar a uz to bude letiet,az mam strach,ze na nieco zabudnem :-| asi budem musiet si vsetko podrobne pisat,ked budeme robit neterke a krsniatku svadbu,tak aby oni to mali vsetko :))) aj tak urcite na nieco zabudnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 no podobne ja moj bedeker odovzdam mojej segre :) ta ma svadbu tiez po mne alebo hned na rok :))) a ja mam este statnice tento rok takze bude sranda
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin no tak to ti budem drzat palce,aby si to vsetko zvladla :)))))) :-)
Odpovedať
@teuflerin aj ja mám štátnice :-) ale to zvládneme určite ľavou zadnou! dúfam :-D
Odpovedať
@pipinka2730 aj my budeme asi pozývať kamarátov, ja 2 páry a priateľ tri...a ostatní sa dúfam aspoň pozrieť...ale som zvedavá, kto príde do kostola...minulý rok sa vydávala kamarátka a neprišiel nikto.... :-S určite to preletí...kočky po novom roku to pôjde strašne rýchlo
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka Cica, neboj sa na tvojej svadbe budem stat v kostolicku medzi prvymi :-D aj na chorus si vyjdem, aby som lepšejšie videla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka no tak to fakt bude letiet a my ich pozivame viac kamaratov,ale ved to je aj tak jedno,urcite niektorí ani nepridu mozno,ved pridu - nepridu.Ale vraj som pocula,ze buduci august ma byt pekne pocasie :)))
Odpovedať
@sofija18 :-D :-D no to dúfam.. a neboj sa, ja prídem tiež skontrolovať Teba! a som sa dohodla aj so Zuzkou a prídeme spolu. čo povieš, bude pekné počasie?
Odpovedať
@pipinka2730 tak tak. vždy príde niekto, koho si ani nečakal a ten o kom si človek myslel že príde, tak nepríde...a kde si počula takú super správu?? no ja dúfam, že bude pekne... aspoň do fotenia...chcem ísť na lúku...ale musí byť pekne, mne to sľúbila mama ešte keď som bola malá :-) lebo som plakala, pretože keď som mala prijímanie, tak pršalo a mi to bolo ľúto, že sa nikto nepríde pozrieť na sprievod :-D tak mi vtedy povedala, že keď sa raz budem vydávať, tak bude krásne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka vies co,ani neviem kde,ale niekde v telke asi :)))) ale verme tomu :))) no aj my sa ideme fotit na luku a aj mne na prijimanie prsalo :)))) no aka nahoda,ale neboj bude vsetko super :)))) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka Ja si myslim ze urcite ano :-D ved to budu nase dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 dakujem :) @stastnanevesticka no dufam :))) ale isto hej :)) mame motivaciu :) no kocky co nove??? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin Vesele a kraaasne Vianoce :))))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?