Termín svadby august 2012

21. júl 2012302
  • @lunaris19  jeho najbližšia rodina dojde už par dni pred svadbou z ba do po...ostatní na 1 noc...zohnala som cenovo prijateľné ubytovanie...no ešte neviem ako to celé domyslíme...jeho dedkovci, babkovci...atd...im je dosť ťažké sa presúvať, nie to ešte takú diaľku cestovať...moji sú zasa ešte starší 😞

• @mici2  hmmm to je jasne....my budeme mat ten isty problem.....ale to asi maju vsetci ti, ktori su neni z jedneho mesta...neboj, nakoniec vsetko dopadne podla nasichhh predstav.ja v to verim.🙂

• @mici2 , organizacie sa nebojim, hlavne veci mame zajednane - salu, fotografa, kameramana a DJ - ale akonahle si beries cudzinca, riesis apostily, preklady a podobne byrokraticke zbytocnosti - a obavam sa, ze toto az taka sranda nebude. 🙂

• Sponzor fóra
  • @fairy83  no, tak toto ti naozaj nezávidím...to je ešte horšie ako máme my😞 ale neboj sa, zvládnete to...držím palce 😃

• ahojte...aj my máme termín 25.8.2012....máme rezervovanú kapelu a sálu. Ale tiež sa už obzeráme po nejakom kameramanovi...a máme už kúpené víno na svadbu, vystihli sme dobrú akciu, takže o ďalšiu starosť menej... 🙂

• no a datum vybraty s skoncili sme na 25.auguste 2012 ... sala a kameraman zaednany ale jaksik dalej sa nevieme pohnut neni ani na to cas a ked vidim ze niektore kocky tu maju vela vela veci a ja skoro nic hhe ... ale zohnala som si uz aj srdiecko na dvere heh ...a tento tyzden idem obkukat konecne aj nejake satocky tak drzte palceky ... a ludi mno zatial vsetkych co sme ratali 100 a aj to neviem ci sa nenavisi

• my tiez uvazujeme nad tymto terminom.. uvidime,ci bude este volne na fare.. lebo ked som tam volala pred tyzdnom,tak ma pani zaskocila tym,ze uz maju skoro vsetko plne.. 🤔 koncom oktobra????? 😕 no tak ale dobre..tak uvidime v pondelok.. 🙂

• @mici2  ahoj. podobne sme na tom aj my. Akurat mi chyba este zajednat kolace. a z toho mam teda riadnu hlavu, lebo netusim u koho. Kde budete mat svadbu?

• @ma.tu.s.86  svadba bude v PO, keby si chcela kontakt na výborné koláče, tak ti pošlem 🙂

• tak ja patrim do skupiny 25.8.. Po organizacnej stranke sme na tom celkom dobre, nakolko budeme mat viac ludi (110+ 15), tak sme museli miestnost rezervovat viac ako rok dopredu. Vybrali a bookli sme si uz aj fotografa, kameramana, cimbalovku a dohadujeme prave DJ. Kostol v Hronseku je uz tiez dohonuty. A uz sme zabezpecili aj veterana na odvoz a diecata z mojho suboru, kde som tancovala mi pridu spravit odobierku. Zhaname kontakty na cukrarky na pecenie zakuskov, pani co bude piect tortu je uz zabezpecena. V januari sa stretavam s agenturou za vyzdobu, tak som zvedava. Saty som si uz vybrala, ale idem si ich dat sit na mieru, tak som sa dohodla s krajcirkou na februar.

• @ella2012  ella, mozem sa opytat koho mate starejsieho. my mame tiez svadbu v bb regione, sice mame jedneho predbezne zajednaneho, ale stale poskulujem aj po inych. dakujem.

• @caramelgirl  ahoj, my máme Laca Lietavu z BB...citala som tu na MS nanho celkom fajn recenzie, tak hadam bude dobry 😎 a ty nad kym uvazujes?

• no my sme sa dohodli s ivanom kvasnom. robil starejsieho aj sestre boli sme spokojny. mojmu drahemu sa pacil najviac on.

• my máme termín 25.8.2012 oou to už aby som začala 😃

• my mame svadbicku 11.8.2012 , ala ako vidim, nezaostavam s pripravami ..... kedze u nas je to ciste blaznovstvo, co sa tyka terminov a rezervacii, tak uz mame skoro vsetko zajednane .... aj tak uz nemame hudbu a salu, co som mala vybratu, lebo uz bola rezervovana ... 😞

• Sponzor fóra
  • ahojte, my mame termin 25.8.2012 a mame uz rezervovanu salu, kostol aj hudbu. teraz zhaname fotografa a kameramana. Viete mi niekoho odporucit prosim? Najlepsie z Presova, resp.okolia. dakujem 🙂

• ahojte.. my mame sice svadbu v juli,ale v julovkach zdochol pes ako sa povie 😃 ja som sa len chcela spytat, kedy planujete ist na urad spisat ziadost o manzelstvo??? alebo ste uz boli???

• @ma.tu.s.86  kedze nas bude malicko,tak ja si robim kolace sama 🙂 alebo sa aspon posnazim 😬 😃

• @caramelgirl  a odkial je???

• kto by mal zaujem o kontakt dobreho cenovo dostupneho fotografa ktory foti po celom slovensku tak mi napiste IP .
    poslem kontakt . vela stastia vsetkym a krasnu svadbu 🙂))

• aj my mame ternin 25.08.2012, ak ked ma vsetci odhovarali od svadby v lete, lebo ze je teplo a zenich v saku umre 😃 ale ja budem celkom rada, ked nebude prsat, nech je aj 40 stupnov 😃

• ahojte, aj ja sa pridavam. nas den D planujeme na 18.8.2012. Aj nas odhovarali od augusta, ze sa vtedy kolace kazia, torty topia. a este priatel byva 2 hodiny odomna, takze pridu busom a ze hostom sa nechce potit... no ale ja verim, ze vsetko dobre dopadne... ja mam rada teplucko 🙂

• @luciabc  ahoj,my mame svadbu v auguste 11.a uz mame vsetko zajedname... okrem kolacov a akloholu 🙂)) a teraz si trosku oddychneme a od jari sa tomu vsetkemu zaciname naplno venovat 🙂))

• @morenka1108  ahoj,aj my mame vtedy svadbu 🙂))))

• aj my máme svadbu 11. 8. 😃

• @pipinka2730 , @stastnanevesticka  tak to sa tesim., ze si niekto zvolil rovnaky termin ako my 🙂 .... ako ste na tom s pripravami baby ????

• @morenka1108  no jaj mam uz vsetko zajednane 🙂)) pomaly si aj niektore veci objednavam,lebo aj kamoska sa ide vydavat,tak robime spolu 🙂))) chvilku si davam pauzu,a asi tak v januari alebo febr.sa na to pozriem a v aprili to uz zacina vsetko naplno 🙂 a to uz aj saty idem kupovat a tak a ty si ako na tom????

• @stastnanevesticka  jéééj no tak to je super 🙂)) tesim sa

• @pipinka2730 , tak my uz tiez mame skoro vsetko dolezite rezervovane, ako salu, kameramana&fotografa, vlasy, agenturu, co mi bude robit vyzdobu a tak, kedze mam draheho v zahranici, tak ked bol doma, zbehli sme aj na faru, aby sme mali dobry cas sobasa... satky budem mat zo salonu, takze tiez su uz tiez vybrate .... mam predstavu o oznameniach a obruckach, ale na tie je este casu .... akosi sa neponahlam ... podobne ako ty si od toho davam na par mesiacov cas a tak od aprila sa tomu zacnem venovat nalno ... 🙂

• @morenka1108  no aj ja este pozvanky ani obrucky neriesim az neskor,ale viem,ze odkila budeme kupovat a oznamka nemam ani potuchy ako by mali vyzerat 🙂))) saty nemam vobec ani predstavu,necham to na nahodu 🙂)) ale viem,ze idem kupovat a nie poziciavat 🙂 a odkila vlastne si a kde mate svadbu???? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Spoločne pripravíme ozvámenia Vašich snov
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,