Termín svadby august 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky máte niektorá svadbu v auguste 2012? Už niečo vybavujete? :-)
Odpovedať
@wiwa2 No ja dúfam že sa mi to podarí skresať aspoň na 170 ludi :) ,nechcem si ani len predstaviť celý ten zmätok čo bude okolo toho.
Odpovedať
Profilova fotka
fúúúúha ženy ako to tu čítam máte teda parádne rozpočty, pekné čísla hostí ale aj s tými menšími číslami tie rozpočty, keby som mala rozpočet ako vy 5,6,7 tisíc e tak to by som už inú svadbu urobila, a vy ešte zúfate aby ste sa zmestili, ja sa musím zmestiť do 2500 e a aj menej ak sa bude dať a mám cca 40 ľudí aj tieto peniaze sú pre mňa viac než dosť, strašne by ma zaujímalo na čo všetko to míňate, ja viem presne čo chcem a nedá sa povedať že by som si nedopriala to čo chcem ale na druhej strane ani nerozhadzujem a nedávam peniaze na zbytočnosti ktoré sú síce pekné, no vyhodené do vzduchu ..... radšej si doprajem to čo bude po svadbe, nebudem šetriť na zariadovaní bytu a radšej dám peniaze za svadobnú cestu ako 400e za výzdobu ktorá aj tak skončí v koši, premrštené množstvo koláčov, ktoré budete strkať do mraziakov a podobne .... neviem čo vy na to tak dúfam že mi poviete čo si myslíte, rada si vypočujem akýkoľvek názor či kritiku
Odpovedať
.. nebojte, hlavne su predstavy a realita sa da zbuchat aj za 2 mesiace, len salu treba riesit trosku popredu, ale pokial si nepotrpis na datum, tak aj na to stacia 2 mesiace... :) priatela cakaju statnice, takze sa tiez neponahlame... aby sa nerozptyloval, len ja to mam vsetko omrknute :-D ze staci len povedat
Odpovedať
Aj ja budem mat svadbu v auguste 2012.tak dufam,ze vyjde pekne pocasie a budem mat pekne spomienky na svadbicku...
Odpovedať
my budeme mať okolo 100 ľudí, všetko podstatné mám rezervované, teraz sa idem zamerať na program svadby a doplnky, ktoré budeme potrebovať, snúbenec je úplne v pohodke, aj jeho rodina. Ja som si včera po týždnovom maratóne stresu, vybavovania a zajednávania všetkého čo treba povedala stop....ten zhon a stres mi nestojí za to, ved to by mal byť naš najkrajší deň v živote...ale už mam všetko zajednané a som kľudná a spokojná...sme na rozpočte 8000 eur aj s ubytovním jeho hostí....nad toto číslo už nechcem isť...ceny sú plánované, nie sú konečné, dala som všade najvyššiu možnú cenu napr. šiat, doplnkov, výzdoby atď...z tejto ceny by som chcela isť dole na 7500 ak sa podarí 7000 budem happy.... min. mesiac nechcem riešiť našu svadbu, potrebujem prestávku:-(
Odpovedať
My mame svadbu 18.8. a mame rezervovanu salu, dj+starejsi,kameraman a fotograf...tento rok planujem este aranzerku a ostatne az na rok...najviac planujem nakupit na svadobnom veltrhu tak dufam ze v tom strese sa budem vediet rozhodnut :D a rozpocet vychadza cca 6000 nad nechcem ist...
Odpovedať
pridavam sa k Vam nevesty:D...aj ja mam svadbu v auguste:Dkonkretne 25.8.2012:D...salu uz mame,kameramana a fotografa takisto,len kapelu zatial nie,tak snad nieco splasime:D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kokcy smiem sa pridat?
Odpovedať
ahojte, my mame termin 18. augusta 2012 a zakladne veci uz su viac-menej zajednane, akurat mam trochu strach z vybavovaciek, kedze polovicka je z DE...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my máme termín 8.9.2012.. Už máme zajednanú miestnosť, kostol, hudbu výzdobu, a skoro aj kamerana a fotografa... Vieš u nás sa na budúci rok veľa párov berie, takže sme museli začať... No teraz budeme mať chvíľu oddych, a od januára vybavujeme zvyšok..
Odpovedať
ak potrebujete dobreho fotografa za ludsku cenu tak poslem kontakt :-) chodi po celom slovensku, ale posobi hlavne v BA a v Revucej
Odpovedať
@persepolis Tak potom blahozem k peknemu darceku na narodeniny.... ja budme mat meniny tyzden pred svadbickou...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vvia posli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte slecny.;) aj my planujeme 25.08.2012....myslim, ze v ten den bude na uzemi Slovenska velmi veselo.;). Vydava sa v tu sobotu nejaka moja rodacka???Martincanka??
Odpovedať
@lunaris19 ahoj :-) v ten den sa zeni tvoj rodak z MT :-) super daatum svadby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano??? my zatial len planujeme, je velmi tazke zohnat svadobu salu, kedze aj so snubencom si prajeme mat svadbu ako z rozpravky....nevies, kde bude mat ten moj rodak svadobnu hostinu?:)
Odpovedať
Profilova fotka
uz asi tusim...:D
Odpovedať
@lunaris19 ej a co tusis? :-) 8-) ej, takze rozpravkova svadba na plane? tak to drzim palce, nech nieco vhodne zozeniete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, zeby tvoj nastavajuci??? prepac, nechcem sa moc starat, aby ta to neobtazovalo:)...ano, ale v martine a okoli je to trosku zlozite, takze asi nam nebude ostavat nic ine a budeme sa musiet prisposobit situacii.Kedze nezijeme na SR, je vsetko zlozitejsie naplanovat....ako som si vsimla v tvojej vizitke, vydavat sa budes v ten isty den.:))) dufam, ze Vam vsetko vyjde podla planov.;)
Odpovedať
co ? co? neee, mna to urcite neobtazuje :-D ja som sa niekde stratilaaa :-D som sa stratila v tej poznamke, ze tusis, kde bude mat tvoj nastavajuci hostinu :-D 8-) nevadi, som blondina, musim poradno citat :-D ano,ano svadba bude v ten isty den a ano na Liptove :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj super, tak gratulujem Vam.;))) nic si z toho nerob, blond so maj ja....;DD na liptove??? to znie skvelo....predtavujem si pod tym svadbu plnu tradicii.;))) takze predpokladam, ze vybavovacky v plnom prude...uprimne Vam zavidim, ze uz mate vyber saly za sebou....som z toho na nervy.;)
Odpovedať
@lunaris19 ale kdezeeee, ziadna svadba plna tradicii :-D ja by som mala najradsej uplne malinkatu svadbicku, nie som taka ta typicka nevesta :-D salu mame vybratu, tym ze na liptov casto chodime, mam to tam rada a ja som za ziadnych okolnosti nechcela svadbu v BA, volba bola jasna ;-) a kdezeee - ziadne vybavovacky v plnom prude, mne sa zda stale skoro ]-( hmmm, ja neviem, co je take romanticke v MT a v okoli, ale snad nieco poradne zozeniete, urcite uz mas nejake tipy :-) kolko mate v plane mat hosti? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je jasne, Bratislavu by som hned vyskrtla aj ja..planujeme mat z kazdeho rozku trosku ako sa hovori....rodina kamarati....a nazbieralo sa ich 80.. nejake tipy veru ano, strasne ma zaujal kastiel v Zaturci...ale na nasu smolu sa tam ani zdaleka nasi hostia nezmestia..skoda, je tam uplne prekrasne.takze tipujeme dalej.;DDD..kolko ludi planujete vy?
Odpovedať
ufff, 80 ludi??? OMG 8-) my sme na cisle 30 a dufam, ze sa to za ziadnych okolnosti nezvysi :-D :-D :-D aj tak je to na mna uz viac nez dost 8-) hmmm, ten kastiel mi nic nehovori, ale ked je maly - skodaa, ale urcite nieco vhodne najdete ;-)
Odpovedať
@fairy83 nič si z toho nerob, my sme obaja z ba a svadbu mame v po...takže kľud, všetko sa dá zvládnuť :-)
Odpovedať
@mici2 dalsia co vybavuje na dialku :-D to je v dnesnej dobe taka obycaj uz :-D 8-)
Odpovedať
@persepolis ano, bohužiaľ máme hostí prevažne z po, preto sme sa rozhodli mať svadbu tam :-)
Odpovedať
@mici2 vy ste obaja odtial? ja som z ba, priatel z MT, takze vsetkym potrebuje dovliect na Liptov :-)
Odpovedať
@persepolis on je od narodenia z ba, ja som prisťahovalec už 10 rokov :-) ja som sa v po narodila, takže tam mam rodinu..a kedže je mojich hostí o polovicu viac ako jeho, svadba bude v po...ale 30 hostí z ba bude treba dovliecť do po...
Odpovedať
Profilova fotka
mici2 zlom vaz...najhorsie to bude s ubytovanim, nie???...teda aspon u nas
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?