Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Ja mam tiez svadbicku 5.5.2012:). Mam uz saty, oblek, miesto, kostol, starejsieho, foto, video:). Ale chyba este kopec drobnosti, vyzdoba, kvety, kytica, presny pocet hosti, doprava, atd..
Odpovedať
A inak, my mame fotografov tychto: www.jmfoto.sk - maju volny este termin 19.maj, su super my sme ich mali na rande foteni, je to mlady super parik, robia krasne nie otrepane fotky, uzasny pristup...Odporucam!
Odpovedať
@jenny_m Ahoj jenny, kde v okoli NMnV to budete mat? Ja som z toho kraja, ale svadbu budeme mat u "zenicha":). ALe z okolia NMnV odporucam hotel Lipa Stara Tura - len je trosku drahsi, pokial mate menej ludi,t ak sa to da, alebo potom Trencianske Bohuslavice - penzion Zakovic: www.zakovic.sk, boli sme tam kamaratke na svadbe a je to tam super!
Odpovedať
@jenny_m Ahoj jenny, kde v okoli NMnV to budete mat? Ja som z toho kraja, ale svadbu budeme mat u "zenicha"emoticon. ALe z okolia NMnV odporucam hotel Lipa Stara Tura - len je trosku drahsi, pokial mate menej ludi,t ak sa to da, alebo potom Trencianske Bohuslavice - penzion Zakovic: www.zakovic.sk, boli sme tam kamaratke na svadbe a je to tam super!
Odpovedať
Ahojte babenky, ma niektora z vas skusenosti z Bobiho rancom?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 ja by som chcela levandulovu a maslovu teda kremovu : ) Vela kremovej a trosilinku tej levandulovej.
Odpovedať
Profilova fotka
Nejako tu je mrtvo...no co zienky ako pokracujete s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny_m ahoj, pozeram, ze aj ty si z Mesta, kde mas svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ja mam svadbu 12eho maja a poviem vam jedno,.... vsetky terminy na mna padaju,... Nejako sa mi to kopi a mam pocit, ze to prestavam stihat.
Odpovedať
@marry2112 my mame 5.5.12 a tiež nejako nestihame. začali sme to riešiť v januári a mysleli sme si, že koľko času máme a zrazu je tu marec.... ešte ani oznámenia nemáme vytlačené :-D ale tak aspoň sme obvolali rodinu, máme sálu, dj, fotografku, kameramana. len také drobnosti ako oznámenia, alkohol, koláče, menovky, popolnočky, oblek ešte musíme zriešiť...každú noc sa mi sníva, že som na niečo zabudla, už mi začína šibať :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@marry2112 žiadnu paniku, všetko sa postíha uvidíš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my máme 19.05. a tiež máme len tie hlavne veci vybavené okrem toho nic. Tento víkend sa chystám konečne oznamká spraviť
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bdaniela @zuzanna1512 @macaaa no baby, mam pocit, ze vsetko by som aj mohla mat,...pretoze je toho vela a zaroven kazdy vecer zaspavam a rozmyslam (ba sa az desim) ako bude vsetko prebiehat, co fotografovanie, prichod do kostola, zabava, ci bude jedlo chutit,... no uz mam take stresy, ze spavam menej ako 4 hodiny denne! No co vam poviem,....stresy! pomaly ale isto mi z toho prepina... som zvedava, ci toto zazivala kazda nevesta?!?!?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.My máme svadbu 26.5 v LM.Len malú svadbu,pre rodičov a súrodencov.Po obrade pôjdeme na večeru a keďže sa v LM dá prenajať kopec domov,tak sme si jeden menši prenajali na celý víkend a máme tým vyriešené ubytovanie pre priateľovú rodinu a zároveň si tam urobíme posedenie.Neviem síce,dokedy sa tam zdržím ja,nakoľko máme malú dcéru- máji bude mať 11 mesiacov.Zatiaľ doma nemáme nič :-N ,len priateľ už má skompletizovaný oblek a šatočky pre malú.Vy máte šaty z požičovne,či ste si dávali šiť?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tiez 19.05 a okrem prvotnych stresov, co som mala v januari, kedy som si myslela, ze skoro nic nemam vybavene, som na tom s nervami celkom v pohode. Je pravda, ze nemam vybrate menu, netusim, aky budeme mat prichod do kostola a pod...ale naco sa tym teraz trapit? Ved ono sa to postupne vyriesi :) Dnes sme si boli po obrucky, pierka mame, foto, kameru, DJ tiez, restika bola zajednana rok dopredu, na vyzdobu tiez vsetko prichystane, papier na menovky zajednany, pozvanky rozposlane, kolace mame ist objednat 2 tyzdne pred svadbou, suche napiecieme doma, na co sa velmi tesim, kozmeticka, kadernicka tiez zajednana, oblek uz je vycisteny, kosela, vesta kupene, alkohol uz tiez mame a autobus vybavil drahy ....no proste pohoda :)
Odpovedať
ja mám svadbu 5.mája
Odpovedať
@valeria262 jej moja aj ja mam 5.5 svadbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marry2112 ja až takéto ťažké stavy nemám, ale tiež sa bojím aby sa všetko postíhalo hlavne fotenie pred obradom, odobierka, príchod do kostola, no asi najviac sa bojím toho, aké nás čaká počasie :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ja si to počasie vôbec nepripúšťam. Jednoducho som nastavená tak, že bude pekne a budeme sa môcť fotiť vonku :) Ako hovorí jedna moja známe, keď si niečo veľmi zeláš, aj celý vesmír sa spojí, aby sa ti to splnilo :) A keby náhodou, tragédiu z toho robiť nebudem, pofotíme sa niekde v hoteli, alebo v nejakej záhradke pod dreveným altánkom....
Odpovedať
mne sa v noci snivalo, že kračam k oltaru v starom rozťahanom tričku.... hrôza a des. závidím pokojným povahám... ale našťastie ma môj budúci manžel vždy svojim večným optimizmom ukľudní.
Odpovedať
Profilova fotka
@macaaa som rada, že nie som sama, čo sa týka tých oznamok - my chceme na oznamká fotky a teraz v sobotu sa ideme ešte len fotiť... uff...
Odpovedať
Profilova fotka
@marry2112 no to ja som velký streser ale stresovat sa takto dopredu nemá ziadny význam veď sú dôležitejšie veci ako svadba -ved je to iba pár hodin a nie je to tak dôležite pre mna pretože všetkym sa neda vyhovet a samozrejme nevíde všetko ako si predstavujeme takže žiadne zbytočne stresy dopredu.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanna1512 @macaaa tiez si hovorim, ze ved je to jeden den, ziadne stresy a dokonca ani ziadne predstavy nemam ani som nikdy nemala...skratka na svadbe budem mat to co sa mi paci a hotovo, ziadne ocakavania, aby som nebola sklamana,... Ale bohuzial, cim je to blizsie, tym som nervoznejsia a tym viac aj stresujem,.... snad po tomto vikende to bude omnoho lespie, to uz to najhorsie budem mat za sebou, potom zacnem stresovat az koncom aprila...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@cvigy Ahoj mi planujeme svadbu 5 maja
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte neviete mi poradiť ohľadom obručiek kupili sme si s priateľom rovnake obručky ale mne schudol prštek a teraz mi je veľka tak som si kupila inu ale už nieje taka ista a ma aj iny vzor priateľ ma strieborno zlatu a ja striebornu s očkom či to vadi? Ďakujem za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kto ma svadbu 5.5.2012 možme popisať
Odpovedať
@lusypink ahoj, my mame 11.maja svadbu. co sa tyka tych obruciek, to zalezi len na vas ako sa dohodnete. a inak prsten si si mohla dat zmensit, nemuseli ste kupovat novy. ja takto rozmyslam, ze si dam zvacsit snubny, dam si ho na prostrednik aby som si obrucku mohla dat na prstenik. a ako ste na tom s pripravami svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
@budzi pripravy mame v pohode budeme mať len doma nejake posedenie pre rodinu a nemohla som si dať zmenšiť lebo mi mame obručky z chirurgickej oceli a to sa neda,preto som sa pitala či to nevadi že budu rozdielne
Odpovedať
@lusypink aha to som nevedela, mozno si pred tym o tom pislala, len som vsetko necitala. som tu tak raz za cas, ked mam chvilku pre seba:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?