Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kolko vas vychadzaju oznamenia ked si ich robite samy? (na kus) My este obrucky nemame, pocula som ze su dobre ceny v zlatnictve v Ockove, mate skusenosti s tymto zlatnictvom? Inak ja som si asi dneska konecne nasla saty snov - jupiiii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my 19teho :) a kopec objednávania pred sebou, momentálne pracujeme na torte, ale este ani obrucky, ani oznamka, ani kolace, len par flias alkoholu :) ALE .... už mám naplánované čo v ktorom mesiaci musíme zajednať, tak snáď to vyjde just in time :) Najviac ma zaskočil asi fotograf, ktorý nám oznámil, že fotit sa bude pred sobasom, a cca. o 10:30 mám byť prichystana, no tazko som to rozdychavala :)
Odpovedať
ano ja
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme 19.5., teraz v sobotu ideme na ochutnávku, aby sme vybrali svadobné menu a aby sme konečne dostali rozpočet na jedlo pre hostí (teda na 1 osobu), aj keď nejako ešte stále nemáme pokope zoznam hostí. svokra mi už písala mená z ich strany a mamina z našej, len to potrebujem dať už dokopy, naplánovať, kto kde bude sedieť a tak. som zvedavá, akú cenu nám spravia. Veľa si sľubujem od svadobného veľtrhu teraz vo februári, vraj sa tam veľa vecí dá nakúpiť či objednať aj s 25% zľavou.
Odpovedať
...fííííjha.., dobre .., tak teda začíname riešiť obrúčky a oznámenia aj my :)) Mladý, sa "poteší", keď príde z práce ... :D zuzanna1512 jaja246 petuska86 lemac katka1987
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanas6 my už máme po včerajšku oboje objednané, teraz už len čakať, kedy sa dostavia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, mozem sa pridat k diskusii? My mame svadbu 5.5. v Michalovciach a velmi sa na to tesime. Asi adm aj nejaky album s pripravami : ) Dufam, ze si pokecame a poradime : )
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som pridala aj albumik, malicky, ktory budem pomaly doplnat : )
Odpovedať
Profilova fotka
ako tak pozeram, dobre pokracujete,.....mala by som sa pripravam venovat viac! ale ked si hovorim, ze stale mam cas a vsetko podstatne uz mam rezervovane,... tak staci 2 mesiace... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bullinka Ahoj, bullinka, neviem o kolkej budete mat sobasny obrad, my planujeme o 15.00 (ale este sme neboli za fararom takze to nie je na 100%) A ja suhlasim s tvojim fotografom ze je lepsie sa fotit pred. My to tak tiez chceme, lebo predsa len este mas pekny make-up nerozmazany od slz dojatia a neocmuckane lica od vsetkych ruzov a leskov pri gratulacii :-D A navyse potom pocas hostiny uz sa mozes naplno venovat svadobnej zabave a hostom. Bola som na svadbach kde zenich s nevestou odisli na 2 hodiny sa fotit, na hostine po ich odchode zrazu bolo "mrtvo" a nikto sa poridne nebavil.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny_m S tym fotenim suhlasim, ked mladi odidu, zabava viazne. Aj ja mam tuto dilemu. Ale chcem, aby ma drahy videl 1. krat az na Urade : ) Prekvapko. Neviem ako to vyriesit. Poradte. Mate napady?
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, my sme dnes boli zas a znova v restika a dost nas prekvapili, ze zdvihli cenu svad. menu. Ako upozornili nas na to, ale o 5€? Nieje to vela, ratali sme tak s 2 €, ale toto mi vyrzilo dych. Takze som z tho taka nesvoja, musim to predychat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bullinka to teda "poteší" ja som tiež zvedavá, že čo nám povedia, ked pojdeme zajednávať menu :-| a kde to budete mať?
Odpovedať
Profilova fotka
to tu radsej nedam... vsak mi to nejak predachame, len to doat nabura rozpocet, radsej by som tie peniazky mala vo "vrecku"
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, my máme svadbu 12.5.2012 :) už aby to bolo ;-) zatiaľ máme vybavené: kostol, reštiku, DJ, fotografa, kameramana ja mám kaderníčku. No ale to by bolo asi tak všetko. Tento týždeň som bola skúšať aj šaty :) Len nevieme čo vymyslieť na mladomanželský tanec. Chcem niečo originálne ale nie to zo zostrihaných pesničiek, lebo toho je už plný youtube a už by to nebolo také prekvapko ako na začiatku.
Odpovedať
@wedding_girl kámoška s teraz už manželom chodili asi 4 mesiace do "tanečnej". Mali nacvičenú naozaj krásnú choreografiu. Nebolo to nič pomixované ani valčík. Bola to nejaká ich relatívne pomalá pesnička. Všetci sme sa na nich s údivom pozerali a potom aj veľmi, veľmi chválili. :-D
Odpovedať
čaute kočky, môžem sa k vám pridať? máme svadbu 25.5., chcem sa vás opýtať či je strašne neskoro ísť skúšať šaty v marci? lebo chcela by som ešte pár kíl schudnúť a skorej sa mi to nepodarí :-( zoženiem ešte niečo?
Odpovedať
Profilova fotka
@beba1985 Ahoj beba, nie je to neskoro, len potom je riziko, ze tie saty, ktore sa ti budu pacit uz mozu byt na tvoj termin rezrvovane. Saty sa vzdy daju dotiahnut. Ked chudnes vyber si saty, ktore maju snurovacku a mas to vybavene. Vyskusas teraz a potom sa to uz len dotiahne a hotovo. prijemne hladanie siat prajem
Odpovedať
@cibulkas ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my máme svadbu 12.5.2012 a už máme zajednaný kostol, reštiku, fotografa a vyzerá to tak že aj Dj.. verím, že dovtedy nájdem aj šaty vhodné pre 8. mesiac tehotenstva :-D
Odpovedať
ahojte, my máme svadbu 19.5. a nemám ešte skoro nič, okrem návrhu na oznámenia a fotografa, ale to je moja kamarátka... asi by som mala začať na tom pracovať, keď tak pozerám kde ste s prípravami vy ostatné...
Odpovedať
ahojte, my mame svadbu 19. 5. 2012 a strasne sa tesim a neviem sa dockat, chcem aby to bol nas najkrajsi den nasho zivota a nie den najväcsieho stresu. Teste sa naplno bude to vas den D.
Odpovedať
Profilova fotka
Nevesticky, uvolonil sa nam termin 5.5.2012 a mame este volny 12.5.2012 ak by mal niekto zaujem ozvite sa, dostanete aj zlavu na fotenie nevesty z mojasvadba.sk :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beba1985 nieje to skoro..pokial sa ti pacia satecky tak si ich len zajednaj..na skusku aj tak pojdes v ten isty tyzden ako mas svadbu..takze dovtedy budes schudnuta a oni si ta az potom pomeraju ;) Lebo dovtedy urcite tie satecky budu poziciavat aj inym nevestam..a kazda ma inu postavu... Neviem aky mas salon vyhliadnuty,ale vo vacsine salonoch ti povedia ze ak sa ti budu pacit ine a budu volne,tak nieje problem. Teda aspon ja som to tak mala ;)
Odpovedať
@cibulatko ahojky, už som probém so šatami vyriešila :-) zbadala som jedny na internete v jednom salone a kupila som si ich a su mi dobré, ale ked schudnem tak to vôbec nevadí, takže už sú doma v skrini a som z nicho total happy :-) ale díky za radu
Odpovedať
Profilova fotka
matrika vybavena,restika - svadobne menu vybrane,oznamka sa tlacia budu v stredu :-D dnes bol plodny den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
baby akej farby budete mať výzdobu? lebo ja sa neviem rozhodnúť medzi bielo - fialovú alebo bielo - zelenú!!!
Odpovedať
ja budem mať zelenu, ale len kôli tomu, že v sale su zelene zavesy a bude to tak ladiť so všetkým. Ale inak som tiež rozmýšľala o fialovej. Zaleži aku maš salu.
Odpovedať
Profilova fotka
12.máj :) už sa tešíme :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?