Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alysea tiež som sa toho obávala, ale našťastie mali voľné.. takže hostina bude na tom mieste, kde sme aj chceli.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame tiez termin v maji, mate nejake tipy kde sa da fotit v Nitre a okoli ak nebude pekne pocasie? A nejaky tip na starejsieho a dja v jednom, pani Racek a Perny uz maju maj obsadeny.
Odpovedať
Profilova fotka
@llnnaa ahoj, aj my sme z nitry a tak som rozmýšľala, že ak by náhodou nebolo pekne, tak by sme sa šli fotiť do kaštieľa v Mojmírovciach, tam tuším ked si zaplatíš 14€ tak ti ho celý sprístupnia, aspoň tak nám náš kameraman tvrdil, ten má s tým už skúsenosti, alebo potom do Mlynov. Som videla fotky z Mlynov tu na MS a boli fakt pekné.
Odpovedať
Profilova fotka
@lulumumu ja som sa bola v kastieli v Mojmirovciach pozriet ked som hladala priestor. poplatok je tusim 17 eur za fotenie v parku a v priestoroch kastiela, urcite je to do 20cky. mne sa tam osobne nepacia tie obrazy vsade rozvesane. pytala som sa i na to fotenie, vraveli ze ak bude volny apartman, tak nas pustia i tam fotit. nezabudni ale, ze urcite nebudes jedina nevesta co sa tam prave foti, oni tam mozu mat aj 3 svadby naraz (a v maji je to velmi mozne) plus ti co si to rezervuju na fotenie. a nemala som velmi pocit, ze by tam brali ohlad na fotenie. rozhodne sa tam chod pozriet predtym ako sa rozhodnes, lebo zvonku je to krasne rekonstruovane, ale ci sa ti to bue pacit aj vo vnutri
Odpovedať
Profilova fotka
@radosska tak to je super, my do dnešného dna stále nemáme zajednanú miestnosť...čakáme ešte na dve miesta ktoré nás zaujali, len sme zatial nestíhali ísť to obmrknúť, bo moj malý je chorý, ale tak hádam sa nám niečo zadarí...beriem to pozitívne, že to pravé miesto na náš iste čaká :-)
Odpovedať
Profilova fotka
určite niečo pekné vyberiete.. držím palce.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@llnnaa no ano, na druhej strane máš pravdu a ked si to tak vezmem, tak ja vôbec ale vôbec nemusím takéto prehistorické veci, ja radšej také modernejšie. Potom mi prichádzajú do úvahy len tie obchodné centrá, ale aj tak dúfam, že bude pekne a budeme môcť naplno zrealizovať naše plány na bláznivé fotenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lulumumu mas prosim ta dake linky na taketo priestory v NR? respektive fotky. lebo ja som videla z Mlynov fotiek len zopar, ale neviem si predstavit ze v sobotu ked je tam kopa ludi sa tam mam fotit. teda ja aj ano, ale priatel nema rad ked 'ocumuju' okoloiduci. fotografka mi navrhla Topolciansky zamok. tam je uz fotenie ale drahsie a to cestovanie k tomu, ale co som pozerala fotky vyzera to tam krasne vo vnutri a ked bude pekne tak jasne ze by sme aj vonku pofotili
Odpovedať
Profilova fotka
Zijeme s priatelom dlhodobo v BA, ale svadba bude v mojom rodnom meste v PN. Takze som vyslala ocina, nech ida za fararom (pozna sa s nim odobne), ze nech mi zajedna termin,... a studovala som na Hotelovej Akademii, takze som vyslala mamu a ta zajedlala salu... Je krasna, priestranna, ludia zodpoveni a profesionalni... takze tesim tesim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@llnnaa vieš čo, to nemám, fotky som videla v jednom alebo v dvoch albumoch tu na MS, skús si vybrať albumy užívateliek z okresu Nitra a tak sa k tomu dopátrať a kontakt nemám tiež, ale na stránke týchto centier by mal byť nejaký kontakt na manažment, lebo určite by sme tam nemohli len tak bez ohlásenia prísť v sobotu doobeda
Odpovedať
@milousova rovnaký termín ako my :)
Odpovedať
@marry2112 kde v PN to máte?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja, 26.5.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikayla svadbu mame v kostole v starych piestanoch a hostinu som objednala na Hotelovej akademii,.... studovala som tam, takze viem ako to tam chodi a aka je tam obrovska sala :-D takze aj kvoli tomu,... a hlavne nemusim riesit, ci a kolko treba platit za prenajom saly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule pripajam sa k teme my mame svadbu 5.5. v BA co vsetko uz mate mate nejake dobre rady? :-)
Odpovedať
no ja len pevne verím, že toho 5.5. sa bude na nás všetky usmievať slniečko! Inak všetkým Vám držím palce, aby Vám vyšla svadba podľa predstavy. moje predstavy padli hneď na začiatku, ale kopem ďalej a nevzdávam sa!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame termin 19.5.2012, planujete niekto svadobnu cestu hned po svadbe? Ak ano tak dajte nejake tipy :)
Odpovedať
Caute holky. My sme si vysnivali datum 5.5. 2012, ale netusiac, ze v juli 2011 uz bude na objednavanie takeho pekneho datumu neskoro, sme to "museli" zmenit na 19.5. Mame zajednaneho dj a fotografa, vybrate svadobne saticky a zajednanu katedralu na sobas. Mam pocit, ze na ostatne veci je stale cas...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mám svadbu 19.5.2012! takže už iba 201 dní do svadby, teším sa!
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame termin 5.máj 2012.... uz sa tesim :)) zaital mame len skupinu,restauraciu,kameramana,a fotografku.... v januari chceme zajednat kostol..a potom postupne dokoncovat... :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no já mam tiež svadbu v máji presnejšie 12. mája :) a zatiaľ máme vybavený termín v kostole, fotografa, miestnosť, kameramana a hudbu :)
Odpovedať
ahojte babulky, tak my mame tiez termin 5.maja :) taka symbolika, lewbo 5.5. budeme s drahym spolu rovnych 5 rokov :) je to totiz nase vyrocie :) vybavenych uz mame par veci, takych tych najdolezitejsich a na vsetko ostatne pomalicky tiez dojde cas. Neviete mi poradit, kde v Povazskej Bystrici alebo jej okrese sa da fotit????
Odpovedať
..my mame 12.5. ..
Odpovedať
Profilova fotka
@riskovaewelin tak ten datum mame rovnaky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my asi tiež v Máji :) alebo v septembri ale skorej prichádza do uvahy 19. alebo 26. máj :) ;-)
Odpovedať
my sme mali na 19 maja ale bohuzial sme to museli zrusit
Odpovedať
Profilova fotka
@verca99 cozee? ;-( aj mate iny datum? ci?
Odpovedať
12.máj 2012
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule ako sa mate?Ako idu pripravy?
Odpovedať
my mame 12. maja... a este nic vybavene zatia... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?