Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 no ja som tam bola v juni,bola tam taka nie moc prijemna pani ktora ma hned odbila tym ze kalendar kupi az na trnavskom jarmoku ze ked tak az koncom augusta si ma mozno niekam poznaci.ale ked som mala dovolenku celozavodnu /2.aug tyzden/ isli sme s kamoskou okolo a ta hovori,pod sa este raz opytat,aspon skusis...a tak sme tam skocilu,neprijemna pani mala asi dovolenku a sedel tam mily mlady fararko,ktory stym nemal priblem, sice nemal kalendar ale poznacil si ma na zadnu stranu toho aktualneho,vypytal si aj telefonne cislo a bolo..a ockom som si vsimla ze tam boli uz take datumy ako - 20.10 a podobne :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th dakujem, ja sa tam chystam zajtra tak som zvedava ako dopadneme.a nechceli este ziadne doklady alebo rodne listy a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 vieš čo,zaial nič..len si zapisal moje meno,snubencove,vypytal si telefon a v skratke mi povedal co budeme potrebovat ake doklady atd,ale ze to staci po novom roku...drzim palce...a co uzmate vybavene a kde ked mozem byt zvedava ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...my máme svadbu 19.05.2012 a ešte vôbec nič nemám vybavené =) musím obkukať teraz u sestry tá sa vydáva 10.09.2011. Tak nazbieram infošky
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th dnes sme zacali tak na ostro :) boli sme pozriet dve saly a hned sme zajednali jednu. na kopanke restauracia Cube. krasne priestory teda musim povedat. je to tam poprerabane takze uplne nieco ine. krasne to vyzera.a ukazoval nam to vlastne DJ Blesak, tak sme sa hned aj jeho spytali ci ma aj on volny termin v ten den. a nahoda asi ze mali aj salu aj on volno. tak sme si to hned zajednali, zajtra ideme zaplatit zalohy a teda na tu faru chcem behnut. a zhanam foto a video. ty mas koho zajednaneho? neviem sa rozhodnut
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 v Cube som bola na dohode s dj blesakom,tiez nam hra na svadbe,uz mame aj zalohu zaplatenu,ale ked sme tam boli salu uz sme mali zajednanu,inak by som asi nevahala,ponukal nam cube a fakt to tam je krasne :-) foto - peter velicky - zaloha zaplatena, a video este nemame zaplatene ale sme dohodnuti s jednym panom z myjavy - rado hyza.
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 no my sem išli aj preto skôr, lebo ja som rozvedená a nie každý farár je bez predsudkov, ale tento sa k tomu úplne perfektne postavil, musíme spísať dištrikt na biskupa ale povedal, že nebude problém a hlavne žiadne odsudzovanie, že prečo bla bla, proste tak to je a dôležité je, aby to teraz bolo všetko tak ako má byť :-)
Odpovedať
@alysea Ahoj, čítala som, že kostol ste si už zajednali a tiež že ty si už rozhodnutá...To naozaj môžete mať svadbu v kostole keď spíšete dištrikt na biskupa???Čo to vlastne je???My tiež budeme mať svadbu 12.mája, ale môj drahý je už tiež rozvedený tak neviem, čo mám robiť....Ďakujem za radu...
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th leni asi sme narazili na toho isteho ako ty :) bol strasny mily a bez problemov si nas zapisal, na nas datum sme boli sice prvi ale teda mal tam toho uz dost popisane. aj na neskor ako na maj :-) a to hned ako sme povedali ze chceme termin rezervovat a zistil ze na maj ze to ideme aj skoro asi.a potom ako si to tam precital co tam vsetko ma tak sam povedal ze teda asi ani nejdeme skoro :-D ale bol velmi ochotny a zlaty. takze dalsiu vec si mozem odskrtnut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby pošlem Ti to do IP :-)
Odpovedať
@lulumumu je mozne,,chystam sa ku doktorke tak sa uvidi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka558 jeeeej to je zlaté, aj ja by som brala ;-) len ešte kúsok školy pred sebou, tak až potom, tak držím palčeky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja taktiež máj 5.5 :)
Odpovedať
Profilova fotka
12.5.2011 sa Zitnanskym uvolnil termin x
Odpovedať
My budeme mať 5.5.2012 - taký jednoducho zapamätateľný dátum :-D
Odpovedať
cavte v sobotu sme si kupili svadobne obrucky uz ma niektora z vas kupene alebo je este priskoro
Odpovedať
Profilova fotka
@verca99 ja ešte nemám ani zásnubný, takže kde sú ešte obrúčky :))
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@verca99 my máme tiež už obrúčky...už asi 2 mesiace :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@verca99 my sme už pozerali, ale zatial kúpené nemáme. čakáme na svadobný veľtrh, ktorý býva u nás v nitre každý rok vo februári, tak tam si snád nejaké vyberieme.
Odpovedať
Profilova fotka
@verca99 my sme sa v stredu zhodli na obrúčkach ale zrejme ich musíme dať len vyrobiť, lebo sme ich našli na nete, ale tiež už teda na to pracujeme :-) Akurát obzerám šaty, kedy je podľa Vás najvyšší čas sa pustiť aj do skúšania?
Odpovedať
Profilova fotka
no my obrucky zatial len pozerame na nete obrazky ale neboli sme nikde v zlatnictve este. asi tiez pockam na veltrh ale teda v bratislave. a saty? to planujem asi buduci mesiac zacat obehavat :)
Odpovedať
moja sestra bude mať svadbu 12.5.2012 a už má rezervované šaty v KE. Našli sme salón, ktorý dáva do konca roka akcie na všetky šaty ... šité na mieru a za 222Eur ... no kto by to nevzal ... obrúčky zatiaľ ešte neriešili... poraďte nejaké dobré zlatníctva v KE.
Odpovedať
Profilova fotka
Do dnešného dňa som si naivne myslela, že je čas na rezerváciu priestorov na svadobnú hostinu, ale omyl je pravdou, nič čo sa nám páčilo už nie je voľné. Takže babulky ak ešte nemáte priestory tak čo najskôr zháňajte aby ste potom neboli sklamané ako ja.
Odpovedať
Profilova fotka
@fatimagozner konečne dneska mi schválili termín svadby!!!!! ááááááá už sa neviem dočkať!!!!!!! :-N :-N :-N
Odpovedať
dnes pred robotou som šla pozrieť do jedného sv. salonu na sv. šaty a už tam nikdy viac nevleziem. Pani predavačka sa ma spýtala aké by som si predstavovala šaty? a ja že hlavne nie také ktoré sú nad prsiami rovno odstrihnuté, že chcem nejaké okolo krku alebo niečo také...(preto že mám velkú velkosť a velké ramena) a hned ma zotrela že tak na to nech zabudnem, lebo to už sa ani nenosí a také velké čísla nerobia........ked myslí
Odpovedať
Profilova fotka
@hanik11 v relaxe na starohajskej....je to tam celkom pekne a kamarat tam robi prevadzkara...
Odpovedať
my máme svadbu 5. mája a pre istotu sme začali zháňať hneď po zásnubách :)
Odpovedať
Aj my máme svadbu 5.5. 2012, je to poriaadne silný dátum na svadby... máme už zajednanú sálu, kameramana, fotografa, hudbu, kvety, obrúčky si ideme dať vyrobiť.... za farárom pojdeme, šaty ešte kuknem v januári, majú prísť nové kolekcie...
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme termín 26. mája.. ale ešte to moc neorganizujeme.. zajednávame len to, čo by mohlo byť obsadené.. inak všetko ostatné začnem riešiť po novom roku... času dosť... okrem toho v jan.-feb. ideme na umelé oplodnenie, takže aj tak asi neostane veľa času na organizovanie.. ale už sa teším, že budem pani XY.. :) dúfam, že bude pekne, lebo máme obrad vonku... baby a po koľkoročnom vzťahu sa vydávate??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?