:) ceny svadobnej výzdoby

Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa opýtať koľko Vám vychádza cena výzdoby tak pre 50 ľudí? Ja som si dnes počítala podľa toho ako to majú na internete a tam majú na osobu 4,50€plus 1€ na osobu návlek na stoličku. Neviem je to veľa? Lebo rozmýšľam či cez nejakú svadobnú agentúru to nebude lacnejšie. A v cene sú iba umelé kvety.
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa mňa 5e na osobu je mega lacné. Agentúry si myslím v prepočte pod 10e na osobu nejdú.
Odpovedať
Profilova fotka
Súhlasím s @hatsepset . Mňa vyšla výzdoba na cca 200 eur a to som si ju robila úplne sama :-D takže toto je úplne že ultra lacné
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si robím svoju plus obrusy návleky a par ďalších veci z hotela. Takže oni mi budu rátať možno 3,4e na osobu a mňa to tiež vyjde cca takto. Čiže svojpomocne to bude za 10e na osobu aj tak 😂 (ale tak ja mam pansky kútik, detský kútik, obrusy som kupovala, starožitné rámy (len tých Asi 15 rámov na pomaly 100e vyjde,) atď)
Odpovedať
Profilova fotka
@hatsepset no v tej cene je všetko len hlavný stôl idem dať robiť agentúre lebo mi budú robiť svetelne pozadie a stôl s tutu sukňou a so živou ikebanou. Ale v reštike mám aj výzdobu záhrady oheň, detský kútik , zasadaci poriadok a podobné veci :)
Odpovedať
Profilova fotka
@deniska1994 tak to máš za tie peniaze ozaj ako zadarmo
Odpovedať
Ahoj, my mame agentúru, berú 5e na osobu, ale v tom je iba základ. Keď sme prirátali obrusy, slavobranu, živé kvety a celkovú výzdobu saly a obradnej siene tak sme na cca 1000e (50hosti).
Odpovedať
Profilova fotka
@petra592 ja som to akurát počítala tak v rešitke by nás výzdoba vyšla okolo 300€ len servítky si idem sama kúpiť lebo za látkové chcú 1€ na osobu a ja som kúpila za 0,24€ kus..:D
Odpovedať
@deniska1994 tak to je naozaj super cena, aj za výzdobu, aj za servitky:) už len živé kvietky, ktovie ako ovplyvní ich cenu súčasná kríza:/
Odpovedať
Nam robi kompletnu vyzdobu penzion, nezavisle od poctu hosti 250 eur. Navleky sa platia extra: 1 eur/osoba, masla 0,5 eur. Takze pri 100 hostoch nas to vyjde max. 400 eur so zivymi kvetmi a nasvietenim. (Osobne by som viac ako 500 eur za vyzdobu nedala.)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra592 to budem mat iba jednu velku ikebanu a 30€ platím cez agentúru :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň dievčatá, cena výzdoby závisí havne od použitia živých kvetov, aký druh si vyberiete, veľkosť kvetinovej výzdoby a v akom období máte svadbu. Ďalej samozrejme dosť robia návleky a všetky ostatné drobnosti, ktoré ja nazývam detaily, pretože detail je to čo si každý všimne :) Ja osobne nie som za to aby sa výzdoba počítala na osobu, poviem to v príklade pri okrúhlom stole sedí 10 osôb, jedlo vám povedia na osobu, takže zaplatíte za každú osobu pri stole, čo znamená že všetci desiati dostanú jedlo, avšak výzdoba na stole bude jedna, t.j. 1 váza s kvetmi, možno tri svietniky so sviečkou, štóla alebo farebný obrus...v tomto prípade mám vázus kvetmi prerátať medzi desiatimi + svietniky prerátať medzi desiatimi + jedine servítky budú v počte 10... taktiež výzdoba na hlavnom stole býva zväčša drahšia ako výzdoba na tomto okrúhlom stole, ide o viac kvetov na stole, viac sviečok ale pri stole bude sedieť menej ľudí. My síce máme cenník vytvorený na osobu, ale máme ceny OD XY / os., pretože ako som vyššie spomínala veľa záleží od kvetov, a ešte je veľmi dôležité či máte okrúhle stoly, alebo dlhé rady stolov. Skúste sa na výzdobu pozerať ako na celok, nie na osobu, pretože v tomto prípade tu výzdobu nebude mať každý pred sebou, ale bude spoločná pre všetkých, to je ako so sálou aj sála nie je na osobu ale ako celok. ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?