Menu Forum

Svadobná výzdoba, Nitra, 15.5.2020

10. sep 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
m_agdalen_e
3
Registrovala sa 5. januára 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 7 príspevkov. Nitra, okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
m_agdalen_e
3
Registrovala sa 5. januára 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 7 príspevkov. Nitra, okres Nitra.
 Ahojte žienky, zháňam tipy na svadobnú výzdobu v Nitre a okolí za rozumnú cenu. Ak máte skúsenosti s nejakými dekoratérmi, resp. svadobnými agentúrami, za ktoré nezaplatím 2000eur, tak šup sem s nimi emoticon
18. feb o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 59 inzerátov
30

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky s podsedákom v cene 2 eur/ks, kruhové stoly s obrusmi v cene 15 eur/ks, mašle na stoličky, vázy, svietniky, svetelné steny, výzdoby stropu a veľa ďalších dekorácií. Zabezpečujeme aj dopravu a aj kompletnú alebo čiastočnú realizáciu svadieb. Neváhajte nás kontaktovať.”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 59 inzerátov
30

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky s podsedákom v cene 2 eur/ks, kruhové stoly s obrusmi v cene 15 eur/ks, mašle na stoličky, vázy, svietniky, svetelné steny, výzdoby stropu a veľa ďalších dekorácií. Zabezpečujeme aj dopravu a aj kompletnú alebo čiastočnú realizáciu svadieb. Neváhajte nás kontaktovať.”
(Pred 5 mesiacmi)

@m_agdalen_e dobrý deň,a k by ste mala záujem pošlite nám vašu predstavu a vypracujeme vám cenovú ponuku. Výzdoby robíme po celom Slovensku za rozumnú cenu.
18. feb o 16:22  •  www.noblesa.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vyzdobasal
svadobná výzdoba
Alena Kloknerová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Galanta
6

“Prajem pekný deň všetkým vám, ktorí sa pripravujete na svadbu , ak sa ešte len rozhodujete čo s výzdobou sály, ponúkam vám svoje služby, dokážem spraviť výzdobu v akomkoľvek štýle a tiež v rôznych cenových reláciách, skutočne je veľa možností . Kontaktujte ma a iste sa dohodneme k vašej spokojnosti.”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vyzdobasal
svadobná výzdoba
Alena Kloknerová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Galanta
6

“Prajem pekný deň všetkým vám, ktorí sa pripravujete na svadbu , ak sa ešte len rozhodujete čo s výzdobou sály, ponúkam vám svoje služby, dokážem spraviť výzdobu v akomkoľvek štýle a tiež v rôznych cenových reláciách, skutočne je veľa možností . Kontaktujte ma a iste sa dohodneme k vašej spokojnosti.”
(Pred 5 mesiacmi)

Dobrý deň, ak máte záujem pozrite si moje práce a napíšte do IP svoju predstavu, iste sa dohodneme
na peknej výzdobe za rozumnú cenu, som z blízkeho okolia NR, takže aj to je výhodou.
S pozdravom Alena Kloknerová
19. feb o 12:22  •  www.vasavyzdoba.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankaevka
Registrovala sa 8. marca 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Zlaté Moravce.
  • Svadba bola 19. októbra 2018
fotoportrét
fotoportrét
dankaevka
Registrovala sa 8. marca 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Zlaté Moravce.
  • Svadba bola 19. októbra 2018
 Ahoj odporúčam Ti Svadobna výzdoba Laura pozri si FB mala ich moja dcéra sú najlacnejší a to sme ich obchodili kopec. Bola som nadmieru spokojná, žiadne prehnané ceny .Samozrejme, že Ti urobia výzdobu ako si Ty predstavuješ, poradia. Vrele odporúčam.
19. feb o 21:03  •  Svadba bola v októbri 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 2 inzeráty
31

“Sezóna našich výzdob 2018 odštartovaná a naplno začíname po Veľkej noci...už teraz sa tešíme! Prijímame objednávky na výzdoby a ešte nám zostali nejaké termíny voľné tak nás neváhajte kontaktovať tu na ms, fb alebo na mail erikafaturikova@gmail.com Tešíme sa na vás! Svadobná agentúra Erika”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 2 inzeráty
31

“Sezóna našich výzdob 2018 odštartovaná a naplno začíname po Veľkej noci...už teraz sa tešíme! Prijímame objednávky na výzdoby a ešte nám zostali nejaké termíny voľné tak nás neváhajte kontaktovať tu na ms, fb alebo na mail erikafaturikova@gmail.com Tešíme sa na vás! Svadobná agentúra Erika”
(Pred 1 rokom)

@m_agdalen_e Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sál,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašli rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu a ja Vám vypracujem cenovú ponuku. emoticon

s pozdravom a prianím pekného dňa

erika
20. feb o 08:38  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
PRO Shop: 41 inzerátov
23

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
PRO Shop: 41 inzerátov
23

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 rokmi)

@m_agdalen_e Dobrý deň
sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky.
Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB.
Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe.

prajeme pekný deň emoticon
22. feb o 10:44  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
d_decor
Registrovala sa 5. mája 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 3 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
d_decor
Registrovala sa 5. mája 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 3 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobry den, tiez robime vyzdobu sal, v pripade zaujmu poslem foto sukromne. Pekny den.
6. máj o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 3 rokmi)

dobrý deň,

venujem sa kompletnej výzdobe, Viem Vám spravit predbeznu na základe vasich informácii a požiadaviek.

s pozdravom Flasková
17. máj o 13:40  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvetinovesteny
Divine - kvetinové a svetelné steny
PRO

Svadobný obchod - Okres Trnava
PRO Shop: 6 inzerátov
2
fotoportrét
fotoportrét
kvetinovesteny
Divine - kvetinové a svetelné steny
PRO

Svadobný obchod - Okres Trnava
PRO Shop: 6 inzerátov
2
 Dobrý deň.
Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme
10. sep o 18:04  •  kvetinovesteny.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dooomcab
Svadobná agentura a cateringové služby
Dominika Beňová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Žiar nad Hronom
PRO Shop: 7 inzerátov
1

“Plánujete svadbu a nestíhate všetko zariadiť? Plánujete oslavu, stužkovú alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete zariadiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese :-)”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
dooomcab
Svadobná agentura a cateringové služby
Dominika Beňová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Žiar nad Hronom
PRO Shop: 7 inzerátov
1

“Plánujete svadbu a nestíhate všetko zariadiť? Plánujete oslavu, stužkovú alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete zariadiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese :-)”
(Pred 1 mesiacom)

Dobry den, urobím výzdobu podľa Vašich predstáv, v prípade záujmu ma kontaktujte 😊😊😊
10. sep o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to