Svadobná výzdoba, Nitra, 15.5.2020

12. nov 201912

Ahojte žienky, zháňam tipy na svadobnú výzdobu v Nitre a okolí za rozumnú cenu. Ak máte skúsenosti s nejakými dekoratérmi, resp. svadobnými agentúrami, za ktoré nezaplatím 2000eur, tak šup sem s nimi 🙂

• @m_agdalen_e dobrý deň,a k by ste mala záujem pošlite nám vašu predstavu a vypracujeme vám cenovú ponuku. Výzdoby robíme po celom Slovensku za rozumnú cenu.

• Dobrý deň, ak máte záujem pozrite si moje práce a napíšte do IP svoju predstavu, iste sa dohodneme
    na peknej výzdobe za rozumnú cenu, som z blízkeho okolia NR, takže aj to je výhodou.
    S pozdravom Alena Kloknerová

• Ahoj odporúčam Ti Svadobna výzdoba Laura pozri si FB mala ich moja dcéra sú najlacnejší a to sme ich obchodili kopec. Bola som nadmieru spokojná, žiadne prehnané ceny .Samozrejme, že Ti urobia výzdobu ako si Ty predstavuješ, poradia. Vrele odporúčam.

• Sponzor fóra
  • @m_agdalen_e  Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sál,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašli rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu a ja Vám vypracujem cenovú ponuku. 🙂

s pozdravom a prianím pekného dňa

erika

• @m_agdalen_e  Dobrý deň
    sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej 😉 Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky.
    Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB.
    Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe.

prajeme pekný deň 🙂

• Dobry den, tiez robime vyzdobu sal, v pripade zaujmu poslem foto sukromne. Pekny den.

• dobrý deň,

venujem sa kompletnej výzdobe, Viem Vám spravit predbeznu na základe vasich informácii a požiadaviek.

s pozdravom Flasková

• Dobrý deň.
    Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme

• Dobry den, urobím výzdobu podľa Vašich predstáv, v prípade záujmu ma kontaktujte 😊😊😊

• Ahoj odporúčam Svadobná výzdoba Laura - pozri FB, mala som ich na svadbe mojej dcéry, super ceny, boli najlacnejší a vyzdobili všetko podľa našej predstavy - poradili, boli sme veľmi spokojné.

• Ďakujem Vám všetkým. Už sme si tú svoju svadobnú agentúru našli a zarezervovali. 🙂

• Dobrý deň. Rada Vám ponúknem naše kvetinové fotosteny. Prenajímame aj zásteny za mladomanželský stôl.
    Pozrite naše albumy. Sme z Nitry.

Dakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobny salon a vyzdoba na rozne akcie
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Realizujeme výzdobu na akúkoľvek oslavu v rámci východného Slovenska.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov