Menu Forum

Výzdoba na svadbu, 8.8.2020, Nitra

14. okt 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
romcadelka
Registrovala sa 10. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
romcadelka
Registrovala sa 10. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky.
 Ahojte, hľadám niekoho kto mi pomôže so svadobnou výzdobou na 8.8.2020...svadba je malá, menší priestor, takže niečo jednoduchšie. Ďakujem za rady emoticon
9. okt o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
svadba_snov_sk
Svadba-Snov / výzdoba s láskou
Lucia Simakova PRO

Kvety a dekorácia - Okres Nové Mesto nad Váhom
PRO Shop: 21 inzerátov
8
fotoportrét
fotoportrét
svadba_snov_sk
Svadba-Snov / výzdoba s láskou
Lucia Simakova PRO

Kvety a dekorácia - Okres Nové Mesto nad Váhom
PRO Shop: 21 inzerátov
8
 Dobrý deň sme svadobná agentúra svadba-snov ktora vám vie zabezpečiť komplet všetko ....kvetinovu vyzdobu,výzdoba auta či kostola,svadobnej kytice ,stoličky,stoly,návleky,obalenie sály (stanový efekt),svetelne steny,hviezdne nebo , podsvietenie rôzny inventar no proste na co si spomeniete .......... A veľa dalšieho ...... Neváhajte a kontaktujte nás o nezaveznú cenovú ponuku.... s cenovou ponukou pracujeme az po uplnu spokojnost nevesticky .
13. okt o 19:39  •  www.svadba-snov.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres {name}
PRO Shop: 41 inzerátov
23

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres {name}
PRO Shop: 41 inzerátov
23

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 rokmi)

@romcadelka Dobrý deň
sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky.
Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB.
Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe.

prajeme pekný deň emoticon
14. okt o 20:16  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to