Menu Forum

Výzdoba na svadbu, 8.8.2020, Nitra

12. nov 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
romcadelka
Registrovala sa 10. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 10 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
romcadelka
Registrovala sa 10. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 10 príspevkov.
 Ahojte, hľadám niekoho kto mi pomôže so svadobnou výzdobou na 8.8.2020...svadba je malá, menší priestor, takže niečo jednoduchšie. Ďakujem za rady emoticon
9. okt o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
svadba_snov_sk
Svadba-Snov / výzdoba s láskou
Lucia Simakova PRO

Kvety a dekorácia - Okres Nové Mesto nad Váhom
PRO Shop: 21 inzerátov
8
fotoportrét
fotoportrét
svadba_snov_sk
Svadba-Snov / výzdoba s láskou
Lucia Simakova PRO

Kvety a dekorácia - Okres Nové Mesto nad Váhom
PRO Shop: 21 inzerátov
8
 Dobrý deň sme svadobná agentúra svadba-snov ktora vám vie zabezpečiť komplet všetko ....kvetinovu vyzdobu,výzdoba auta či kostola,svadobnej kytice ,stoličky,stoly,návleky,obalenie sály (stanový efekt),svetelne steny,hviezdne nebo , podsvietenie rôzny inventar no proste na co si spomeniete .......... A veľa dalšieho ...... Neváhajte a kontaktujte nás o nezaveznú cenovú ponuku.... s cenovou ponukou pracujeme az po uplnu spokojnost nevesticky .
13. okt o 19:39  •  www.svadba-snov.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres {name}
PRO Shop: 41 inzerátov
23

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres {name}
PRO Shop: 41 inzerátov
23

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 2 rokmi)

@romcadelka Dobrý deň
sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky.
Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB.
Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe.

prajeme pekný deň emoticon
14. okt o 20:16  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvetinovesteny
Divine - kvetinové a svetelné steny
PRO

Svadobný obchod - Okres {name}
PRO Shop: 7 inzerátov
2
fotoportrét
fotoportrét
kvetinovesteny
Divine - kvetinové a svetelné steny
PRO

Svadobný obchod - Okres {name}
PRO Shop: 7 inzerátov
2
 Dobrý deň. Rada Vám ponúknem naše kvetinové fotosteny. Prenajímame aj zásteny za mladomanželský stôl.
Pozrite naše albumy. Sme z Nitry.

Dakujem
12. nov o 21:02  •  www.kvetinovesteny.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to