Živé alebo umelé ? vyzdobene hotelom alebo agentúrou ? :)

Profilova fotka
Ahojte zatial si robím prieskum .. kedže svadbu planujeme presne o rok ...chcem sa opýtať kedy začať riešiť výzdobu ? Máme malú svadbu cca 30 ludí čo som pozerala tak vlastne hotel ponúka výzdobu za 4,50 / os za umelé kvietky a 9,50 / os za živé kvietky zatial sa iba zamýšlam nad tým či umelé alebo živé a či to nechať na hotel alebo hladať nejakú aranžérku miestnosť je pekná moderná asi by som chcela niečo jednoduché rada by som bola keby sa farby výzdoby zhodovali s farbami na oznámení .. ale potom si poviem že vlastne taka mini oslava že či nie som nejako velmi náročná 😄 Kedy ste začali riešiť " prieskum " u svadobných agentúr ? 🙂
Odpovedať
@lucia78082 ahoj, my ideme mať živé kvietky - mne sa to páči viac než umelé - to mi príde ako na pohreb 😉 ešte ich síce nemám objednané ale bude ich málinko - kytica, pierko pre ženícha a pár vaziciek na stôl 😉😊
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia78082 agentúru som začala hľadať rok a pol dopredu, nakoniec som sa rozhodla asi rok pred svadbou. Umelé kvety by som určite nechcela, to neznášam ani keď to babka dáva na hroby, aj tam dávame živé. Či by som nechala výzdobu na hotel alebo hľadala agentúru by som sa rozhodla ľahko - pozrela by som si fotky z výzdoby, ktoré robil hotel a z akcií, ktoré robil a ak by sa mi výzdoba na fotkách páčila - tak ok, ak nie, tak hľadám inde.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia78082 ešte takto.... na prieskum nie je nikdy príliš skoro 🙂 Niekto ti pošle CP do pár dní a niekomu to trvá mesiac. Takže potom sa to celé naťahuje 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj aj my budeme mať asi rovnako veľkú svadbu ako ty v krásnych moderných priestoroch čiže podľa mňa tam veľa výzdoby netreba. Chcem len kvety a sviečky žiaden gíč. Nad agentúrov som ani nerozmýšľala íšlala mám vybratú kvetinárku u ktorej si dám urobiť výzdobu zo živích kvetov. Cenu zatiaľ neviem ale kbety sú určite položka na ktorú treba v rozpočte myslieť. Kedže nechcem nič prehnané tak verím že to finančne zvládnem. Môj názor radšej jednoduchšia výzdoba zo živých kvetov ako honosná z umelích.
Odpovedať
Profilova fotka
Jednoznačne ŽIVÉ! Umelé kvietky patria na iné príležitosti, ale nie na svadbu. Živé kvietky majú svoju symboliku, vôňu, pestrosť a vyzerajú skutočne nádherne v každej výzdobe 🙂
Odpovedať
@lucia78082 co sa tyka toho, ci zive alebo umele, tak jednoznacne zive. a co sa tyka vyzdoby, tak si v prvom rade zisti, ci moze prist ked tak aj externa aranzerka, ci nemaju vyslovene, ze musis od nich brat. lebo niektore hotely a miestnosti to tak maju.
Odpovedať
Ahoj, ja tiez organizujem svadbu a za mna jendoznacne zive kvety, tiez som nazoru ze umele sa davaju na hroby :/ Objednala som si 1 kvetinarku a povedala som rozpocet nad ktory nejdem a urobila mi velmi dobru cenu. Inak sestra ked sa vydavala tak sme kvety po svadbe nevyhadzovali ale vzali si ich druzicky domov. Celkom dobry napad. Druha moznost je predsa len umele kvety, ale take ktore vyzeraju doslova ako zive. Ale ich cena je omnoho vyssia a mozno by sa ti to oplatilo kebyze ich predas.
Odpovedať
Tak ako píšu baby, na svadbu si treba dopriať živé kvety. Je to krajšie, aj keď viem, že v podstate je to len jeden deň a veľa peňazí ale aj tie umelé by ťa niečo stáli a živé sú predsa len živé!
Odpovedať
podla mna by boli lepsie kvietky zive. nie len ze to tam aj trocha rozvonaju, no budu isto vyzerat krajsie. na tomto by som nejak nesetrila a nemenila ich za umele. treba si pozistovat, ake moznosti ma dany hotel a ci by ti vedeli pripravit taku vyzdobu, aku by si chcela
Odpovedať
určite živé... a s tou agenturou no neviem, ja osobne by som si to rada spravila celé sama ale pokiaľ neni čas a je dosť financi, tak prečo nie
Odpovedať
Profilova fotka
@svetlankay8 Ja si zase neviem predstaviť bez agentúry. Že by som mala v deň svadby zabíjala čas vyzdobovaním sály alebo deň pred... klobuk dole pred tými, čo sa na to dajú.
Odpovedať
Ako ja by som to isto nechala na odborníka, či už z agentúry alebo z hotela. Však aj samotný hotel má svojich aranžérov, ktorí vedia naplniť požiadavky zákazníka
Odpovedať
Článok sa načítava...
@slivocka10 presne tak, tiez by mi prislo zbytocne hladat na to niekoho separatne. hotely su aj v tychto smeroch velmi dobre pripravene a vedia zabezpecit vsetko nakomplet
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?