Dar pre ženícha. Treba niečo?

Caute baby, len by ma zaujimalo, ked teda dava zenich svadobny dar neveste, ci to funguje aj naopak?? Vcera ma drahy podpichol, co dostane on...tak neviem, podla mna to plati len pre nevestu, no nie??? Diki
Odpovedať
Mne drahy kupil nausnice a ja som mu kupila manzetove gombiky. Ziadne ine prekvapko uz nechystame. Teda aspon o tom neviem. ;-)
Odpovedať
Zabudla som, aj popolnocne saty mi kupil moj. :-)
Odpovedať
Hm, a take sa aj robi? Ze si davaju snubenci dary pred sobasom? Ja som myslela, ze sa to vyjadruje svadobnou kyticou, ktoru zadovazi zenich a nevesta pierko...Poucte ma:)
Odpovedať
Kazdy si to zariadi ako mu to vyhovuje. ;-) Napr. mne nebude davat kyticu zenich ale ja si ju objednavam sama a aj vydvihnem si ju sama. Z praktickych dovodov.
Odpovedať
Ja to budem mat tiez tak, no pytam sa preto, ze by som to mohla drahemu navrhnut s tym darom, tiez z praktickych dovodov :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som pocula nieco take ako "dar svadobnej noci" Navzajom si vecer nieco darujete ;-) Ja som to tomu mojmu oznamila, aby mi nieco pekne kupil, tak na mna chvilu prekvapene pozeral. Tak som mu dala tip: nocnu kosielku, tak som zvedava... Ja som mu kupila trenky s taky milym obrazkom a masazny olej ;-)
Odpovedať
Navhrni, jasne. Ja som vedela ze tu je taky zvyk ze zenich da neveste dar pred svadbou. Zvycajne nejake sperky. Tak mi sme sa dohodli na tych nausniciach. Kupovali sme ich spolu, nebolo to sice prekvapko, ale aj tak potesi. A ja som ho prekvapila s darcekom ale dala som mu to uz asi pred mesiacom. Proste som sa nevedela zdrzat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ja som vedela len o tom, ze nevesta dostane od zenicha kyticu a ja mam dat pierko...ale este mame taky zvyk ze navesta kupi zenichovi kravatu a koselu...ale to je tak asi na viaceryhc miestach :-) mne chcel moj darhy kupit spodne pradlo, ale sme sa dohodli, ze nech mi radsej kupi nieco na "svadobnu noc" :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte......mna by len tak zo zvedavosti zaujimalo, ci davate buducemu manzelovi svadobny darcek? Existuje taka tradicia na Slovensku? Ja by som chcela svojmu drahemu nieco podarovat, ale akosi mi dosla inspiracia........viete nieco poradit? Tak hor sa sem s napadmi. Dakujem.
Odpovedať
ja som drahemu povedala, ze mam prenho svad. dar... skoro mu oci vypadli. ze aky... tak ze nech si kupi repraky!!!... ze mu poskytnem z nasho rozpoctu balik - a nech si kupi ake chce. :))) s vdakou odmietol, nastastie......... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
No to je tiez riesenie, ale ja by som mu radsej dala nieco sama......luckasss radila obraz. to je dost dobry napad a na cely zivot. mate este niekto nejake ine napadiky?
Odpovedať
hm... marcelaa, tak ja ti asi neporadim, lebo mne sa nezda darovat nejaky vecny dar novomanzelovi, este k tomu svojmu, ako "to prave"... ale kazdemu podla jeho vkusu. myslim, ze je celkom fajn darovat masaz... taku poriadnu :-D alebo ho budem jeden cely den obskakovat a on si bude len pupok valat... :-D :-D a z tych vecnych darov - tak to fakt neviem, ale knizka nikdy nic nepokazi. s venovanim, pravdaze. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja som mojho manzela den po svadbe prekvapila malym darcekom. Bol vecer a sedeli sme spolu pri svieckach a rozpravali sa - romantika, a ja mu hovorim, nieco pre Teba mam. A vytiahla som taku malicku knizocku citatov, na ktorej bolo napisane "Zostan navzdy po mojom boku". Taky bol zlaty, normalne mu slzicka vypadla. :-)
Odpovedať
shaarka...tiez som uvazovala o masazi, alebo o kurze varenia, ale jemu varenie ide dost dobre.....chcela by som nieco mile romanticke, take kde by mu aj okrem spomienok ostalo nieco na pamiatku petra....to je zlate, aj romanticke aj na pamiatku ma este niekto ine napady?dakujem.
Odpovedať
ja napady mam, konkretne pre mojho draheho... ale su to len napady, lebo take u nas nedostat... napr. by som rada zohnala puzzle s motivom filmu Stoparov sprievodca galaxiou... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som este tiez nic take nepocula,ale chystam pre mileho krasne prekvapka na svadbe ;-)
Odpovedať
zuzinka13... a ake? podel sa s nami o ne... ;-)
Odpovedať
Ja tiež rozmýšľam ako potešiť môjho milovaného. Zatial som iba pri veciach na svadobnu noc. Niečo čo nam okorení sexuálny zivot alebo nejaký striptiz v mojom podaní. Ale prijmem akékoľvek tipy.
Odpovedať
Baby nejako stagnujete.pochvalte sa ako chcete potešiť svojich čerstvých manželov? Este ma napadli originálne mnou maľované pyzamka nevesta a ženích.
Odpovedať
Do mna podpichla buduca svokra, ze co darujem jej synovi. Hlavne ze jej dcera ktora sa vydavala skor, svojmu muzovi nepodarovala nic. Sporime na byt a urcite chcem ist na jednu poriadnu dovolenku, ktoru si mozno do smrti uz nedovolim, ved uznajte, ak pridu deti, to len odkladata a odopierate si. A ja chcem ist na MaleDivy. Ked som sa spytala snubenca, tiez na mna len vyceril oci, ze o com rozpravam. Tak hlavne, ze my dvaja sme sa dohodli. A inac, on mne kupuje topanky a ja jemu koselu, taky je u nas zvyk.
Odpovedať
aj take sa robi? to som ani netusila... a... pride mi to divne... dopredu povedat tomu druhemu, nech mi nieco kupi... my sme skor spontánni... pred svadbou drahy videl krasnu nocnu kosielku... tak mi ju kupil... a ja som mu teraz kupila k 1. mesacnemu vyrociu mikinu... ale neberieme to ako dary... a myslim, ze najkrajsim darcekom sme si jeden pre druheho... hlavne ta chvila, ked sme sa prvy krat videli v "svadobnom" (tie slzy dojatia na obidvoch stranach) a potom, ked sme spolu klacali pred oltarom... neopakovatelna chvila... a prisaha... to ma u mna vacsiu "vahu"... (hlavne preto, ze on je veriaci-neveriaci a v tom kostole to myslel uprimne a zo srdca ;-) ... neodrecitoval to ako nejaku poucku... bez zamyslenia sa nad tym, co vlastne hovori... co moze byt vacsim darom, nez zobudit sa po 2 hodinach spanku (po svadbe) a manzel sa na vas diva so slzami dojatia v ociach, a neveri, ze ste naveky jeho manzelkou, len jeho ... vtedy som si uvedomila, ze to nebola len trapna oficialita ani "nepotrebny papier"... ale akt ozajstnej lasky... ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
osobne v tom nevidim ziaden vyznam.. myslim, ze sobasny list bol skvelym darom pre nas oboch :-)
Odpovedať
simasi u nas to tiez bolo podobne. normalne aj pan farar sa smial, ked ma moj manzel pri podpise zapisnic chytil okolo pasa a povedal: "tak a uz si len a len moja. a navzdy!" :-) slzicky dojatia mi vyhrkli na tvar. tiez sme boli jeden pre druheho tym najvacsim darcekom. ale take materialne sme si darovali tiez. ja jemu koselu a kravatu a pierko samozrejme a on mne vazku do kyticky a kyticku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lale :-D
Odpovedať
Profilova fotka
shaarka:tie puzzle nie je problem ani u nas..musis mat fotku a vo fotolabe vacsinou robia puzzle na objednavku s temou aku chces..aj tricka,pohare,kalendare a podlozky pod mys..
Odpovedať
my si darujem svadobnu cestu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?