Catering Josip a vaše skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chcela by som Vás poprosiť všetkých, ktorí majú skúseností s cateringom od Josip, aby ste mi napísali svoj názor +/- ... a veľmi by ma potešilo, ak by som hlavne videla nejaké fotečky jedál, lebo na FB sú len fotky studených mís ..... Ďakujem krásne ....
Odpovedať
@amelie22 veď práve... 200 by ma nahnevalo.. ale 800€? Nie len ja, ale veľa z nás určite povie,že to sú obrovské peniaze.... A keď proste áno službu žiadnu neposkytol,nič nemusel kupovat, zajednavat. Proste nič 🙏 som z toho znechutená 🤦 a sklamaná hlavne.
Odpovedať
@alzbet94 nehovorím, že som s ním naj kamka 😄 V kontakte už s ním nie som, nakoľko sme mali svadbu pred dvoma rokmi. Pýtala si sa na to, či sme boli s nimi spokojní a moja odpoveď bola, že áno 😉 Je mi ľúto, že máš takéto problémy a dúfam, že sa s nimi nejako dohodneš k spokojnosti obidvoch strán. Viac ti k tomu už nemám čo napísať, keďže my sme s nimi takúto skúsenosť žiadnu nemali a našťastie ani s nikým iným.
Odpovedať
normalne sa mi nechce verit tomu, co tu citam. My sme mali svadbu v roku 2016, cateringova spolocnost Josip nam zabezpecovala jedlo, vyzdobu a aj casnikov sme mali cez nich. Pamatam si ako teraz, ze tiez sme posuvali termin svadby kvoli smutku, no my sme trvali na tom, ze chceme od nich catering a preto sme zalohu spat ani nechceli, no spolocne sme potom vybrali volny termin, ktory vyhovoval aj im aj nam. Preto sa cudujem, ze sa s nimi takto nejako nevies dohodnut aj ty teraz. Asi to je vsetko sposobene tou koronou hnusnou!
Odpovedať
@gretusiatko asi áno, teraz veľa firiem má problémy. Aj my sme boli s ich službami spokojní, už som o tom písala, tak sa nebudem opakovať. Je to každopádne zaujímavé.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Mala som záujem o ponuku teplého a studeného bufetu od firmy Josip na oslavu mojej 50 tky pre cca 30 osôb no poslal mi len info že to stojí 20 eur na osobu. Žiadny návrh alebo približne čo v tejto cene môžem očakávať. Asi už je zvyknutý na lepší biznis..
Odpovedať
@morrison06 a potrebujete ponuku, lebo ja ju mam, tak vam ju viem poslat do spravy. On je sem-tam taky strucny ale keby ste ho poprosili o ponuku, tak by vam ju isto poslal.
Odpovedať
Profilova fotka
@gretusiatko poprosila som ho konkrétne o ponuku teplého a studeného bufetu aby som si mohla vybrať a s predstihom a zajednať aspoň termín z viacerých cateringových spoločností. No už som si vybrala, ďakujem
Odpovedať
@morrison06 v poriadku, ked uz mate vybrate tak je fajn. Pekny zvysok dna prajem 🙂
Odpovedať
@alzbet94 tomu sa povie typicky slovensky podnikatel. Ja som bola pocas priprav svadby taka znehutena z niektorych dodavatelov ze som aj banovala ze robim vacsiu svadbu. Prachy by chcel kazdy ale to co za ro ponukaju veru malokedy ma tu hodnotu
Odpovedať
A este ta ich pridruzena podarena agentura co s nimi spolupracuje tusim sa volaju Chiavari stolicky mi dali taku predrazenu ponuku za vyzdobu ze som si este krajsiu vyzdobu zohnala v danom regione za polovicnu cenu a hostia boli uneseni, nehovoriac o tom ze 2 dni pred svadbou som si mala prist pre svetelnu stenu a ani mi nedali vediey ze ju pozicali inemu paru kde mali lepsi kseft, pisem im ze kedy si mozem prist pre tu stenu zajtra a oni ze ahaa prepacte my sme ju dali inemu paru..no comment. Potom mi den pred svadbou hasila problemy a zachranovala vyzdobu uzasna osobka zo Sonnie decor. Nebyt jej nemam ani stenu ani svetielka nic.. za 2 svetelne steny, a kvetovu vyzdobu aj s kyticou a pierkami som platila bezkonkurencnu cenu vrelo odporucam.
Odpovedať
@11katy11 ceny vsetkeho sa zdvihaju, takze s tym treba pocitat. My sme pred 5-timi rokmi nastastie mali este nizsie ceny ale ked si vsimnes, ze aj chlieb je uz o dost drahsi, tak je jasne, ze aj firmy museli ist hore s cenami.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak by ste chceli josip catering, môžme na vás previesť našu zálohu (hostinu sme kvoli korone nemali), dali by sme vám aj zľavu, nehc sa vám oplatí ísť kvázi cez naše odporúčanie. prosím v prípade záujmu píšte na fogelton@gmail.com
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Prvykrat co pisem negativnu skusenost, ale musim! Dajte si pozor na tuto cateringovu spolocnost Josip. Nam dlzi p.Mokran 600€ a samozrejme prestal komunikovat a nereaguje ani na telefon. Chcel tyzden pred svadbou vyplatit vsetko na ucet (vraj nas to vyjde lacnejsie bez dph a bla bla). Mali sme od nich aj vyzdobu, najprv ze spravia aku im posleme na obrazkoch, ani zdaleka to okolo toho neslo ale tri dni pred svadbou stresy a tak,k uz som to neriesila... v jedle mali moju doveru. Ale najvacsie sklamanie prislo vo svedskych stoloch, chybalo jedlo ktore sme si priplacali v hodnote 380€..zo zakladnej ponuky chybali lokse a zemiaky opekane, zeleninovy salat total odflaknuty. Mali sme 100€ priplatok za lad, ze alkohol bude vystaveny v lade..lad bol celu dobu hodeny v chladnickach, z ktorych tiekol. Na druhy den som len tie igelity prepichla a zahodila..takze taka osoha chladenia. Tyzden pred svadbou nas poplasil, ze ma problem s obsluhou, ze az mozme nech si niekoho zozenieme (2 casnicky boli nase) vyplatit chcel 5 ludi v obsluhe. Nase baby od nich peniaze nevideli, samozrejme sme ich museli vyplatit znova zo svojho..komunikacia po vyplateni 0bodov. Neodporucame!
Odpovedať
Profilova fotka
Kamarátka ich mala tiež ako catering na svadbe a za seba môžem povedať, že jedlo bolo chutné a obsluha príjemná. Hovorila, že počas toho, keď sa dohadovali pred svadbou, čo a ako bude, aké jedlo a všetky ostatné detaily, tak komunikácia zakaždým bez problémov. Ak sa aj stalo, že pán nezdvíhal telefón, tak keď sa mu dalo, zavolal naspäť. My sme si vybrali viacero cateringových agentúr medzi nimi aj túto, teraz čakáme, čo nám vie ktorá ponúknuť, tak aby sme sa najlepšie vošli do rozpočtu.
Odpovedať
@zuzancela my sme mali svadbu uz pred dvoma rokmi sice, ale tak za ten cas sa toho asi vela nezmenilo. tiez sme si vybrali tuto firmu na zabezpecenie svadby, co spominas. ja som z prievidze, tak to bolo fajn, ze sme sa aj osobne mohli stretnut skrz planovanie. pozeram ze ty si z trencina, je super, ze vedia takto po celom Slovensku zabezpecit catering.
Odpovedať
Profilova fotka
@hannaha040 no presne a ku nám to je len nejaká hodinka cesty, keďže on je z Oslian. My komunikujeme spolu už dlhšie, ale zatiaľ sme sa ešte nestretli. Nepovažujem to ale za nutné, keď všetko si vieme povedať aj cez telefón a poslať do mailu. Tak mi posielal aj jednálny lístok a celú tú ponuku vlastne, čo vedia oni zabezpečiť. A často robí takto svadby u vás? Tak myslím, že keď ste z toho istého okresu, či nevieš náhodou. Ale asi áno, lebo má dosť termínov vybookovaných aj dopredu riadne.
Odpovedať
@zuzancela tak ked si viete vsetko povedat takto cez mobily, tak by bolo zbytocne aj planovat stretnutie. vsak to si potom date asi ked budete finalne veci riesit. mne bolo zase lepsie, ked sme sa mohli osobne stretnut. mi to prislo, ze sme viacej toho prebrali za rovnaky cas, nez keby sme telefonovali. vies co, aj ano. ono ked padne rec na to, ze planujes svadbu alebo si mala svadbu, tak to debatu rozprudi a uz sa kazda prida so svojimi skusenostami. a dost bab ho spominalo. aj ked ze nie priamo ony ho mali na svadbe ako catering, tak nejaka kamoska.
Odpovedať
Profilova fotka
@hannaha040 stretneme sa istotne, to plánujem, keď budeme vyberať už jedlo a na presno všetko. Aby nedošlo náhodou k nejakému omylu. Čo si myslím, že sa nestáva, ale chcem mať istotu. A bude nám robiť aj starejšieho, tak by bolo fajn sa vidieť dopredu, no nie? To áno, aj my hovoril, že teraz v lete toho mali ozaj veľa. Konečne sa uvoľnili aspoň na nejaký čas opatrenia, tak to chceli ľudia využiť.
Odpovedať
Dievčatá a vedeli by ste mi aspoň zbežne napísať, ako sa pohybujú teraz ceny? My sme mali svadbu pomaly štyri roky dozadu. Tak neviem, ako a či vôbec sa to za ten čas nejak pomenilo. Moja sestra sa bude vydávať, tak jej radím aby tiež využila catering, že to bude mať bez starostí. Len by som jej chcela takto rovno ukázať, koľko by to celé aj stálo.
Odpovedať
Profilova fotka
@lalia33 my komunikujeme s cateringom väčšinou mailom alebo telefonicky. Vyžiadala som si preto aj zaslať cenovú ponuku a celé tie rozpisy na mail. Ak chceš, napíš mi správu s mailom a môžem ti to preposlať. Myslím si, že tam taký rozdiel zase nebude oproti tomu, keď si mala ty svadbu.
Odpovedať
@zuzancela tak niektore veci je lepsie takto osobne prebrat. to potom pridu oni za vami? ci ako planujete to stretko? takto ste sa rozhodli, ze aj starejsieho rovno vybavite jednym vrzom? super riesenie podla mna. budes mat tolko veci vybavenych vdaka cateringu a kolko starosti ti tym padom aj odpadne, ze nebudes na to musiet uz mysliet.
Odpovedať
To by si bola ozaj zlatá, keby si mi to preposlala. Radšej zatiaľ takto bez toho, aby sme oslovili konkrétne nejaký catering. Vieš, len tak čisto v rámci prieskumu. Nedá sa to presne povedať, koľko to bude koho stáť, tam sa to odvíja od viacerých záležitostí. Tomu úplne chápem, ale aspoň pre ten nejaký prehľad. Lebo darmo sa my budem dohadovať a pátrať. Takto to bude rozumnejšie. Ako tiež si myslím, že to zase taký zásadný rozdiel nebude. Ale vieš, nevesta, všetko chce mať na poriadku.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte baby, vedeli by ste mi preposlať tiež nejaký aktuálny cenník, zoznam, nejakú ponuku? Pozerala som si viacej cateringov samozrejme, tak pomaličky začínam zháňať nejaké info, aby som vedela, čo kde kto ponúka 🙂
Odpovedať
Vsak to napis radsej priamo do agentury, aby ti zaslali nejake podklady, aby si sa vedela zariadit. To by bola asi nahoda, keby sa nasiel niekto, kto teraz bude presne riesit a vybavovat. Alebo na nete nemaju normalne nieco k dispozicii?
Odpovedať
skusala som pozriet a nenasla som nejake menu alebo taketo nieco, to asi potom sa riesi, ked si nejake stretko dohodnete a tak. ale co maju fotky stolov, prestierania, tak to vyzera pekne. ved zase je najmenej, aby si zavolala, alebo napisala. a budes to mat priamo z prvej ruky.
Odpovedať
Tak potom som nemala pravdu, ze to bude takto dostupne. Ale mozno to cenovo aj upravuju na mieru podla toho, kolko hosti, ake jedlo, kolko coho si kto vyberie. Neviem, no tazko povedat. Uz je to nejaky ten rocik, co som mala svadbu, takze mohlo sa kadeco pomenit odvtedy.
Odpovedať
mas aj nejake dalsie moznosti v merku, ci sa sustredis na josip? akoze on je velmi fajn, my sme sa stretli, podebatili, povedali, kto si co ako predstavuje, co sa ako da zariadit. akoze ozaj super, mozem odporucit 🙂
Odpovedať
Vďaka za tip baby, ale nenašla som takto nič. Áno, fotky som videla aj ja, preto ma to aj oslovilo, lebo takto nejak by som si to predstavovala mať. Vyskúšam teda priamo kontakt a uvidím, či sa posunieme niekam. Akože v kútiku duše dúfam, že áno 🙂
Odpovedať
@smoulinaeva Nam napriklad Josip riesil aj starejsieho, to bolo tiez super. Sa mi pacil ten program, ako to bolo vymyslene cele, ze stale sa nieco dialo, ziadne take hluche trapne miesta, kedy by bolo ticho a hostia sa nudili. Toto idete tiez riesit, ci cisto len ten catering?
Odpovedať
@gretusiatko My sme len jedlo mali od nich a to bolo super. Akoze cisto len jedlo, ostatne sme si sami riesili, to som si chcela proste sama. Ale vedia uplne vsetko, aj obrusy, obsluhu, vyzdobu, no vsetko proste.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?