Svadobné tlačoviny a zmena termínu svadby

Ahojte nevestičky, mám na vás ďalšiu otázočku, neviem či to tu už bolo riešené alebo nie, no rada by som sa opýtala ako ste pri zmene termínu svadby riešili svadobné tlačoviny? Oznámenia sme už rozdali takže to určite dávať robiť nebudem, ale máme dátum svadby aj na etiketách na víno (ešte niesú nalepené, a víno je ešte v picnici celé....neviem dokedy 😂) taktiež na nálepkách na výslužky aj na darčekoch pre hostí. Jasné je že nič z toho nebudem dávať robiť odznova, to by nás tá svadba vyšla ešte viac , už aj tak nás to (zbytočne vzhľadom k situácií) vyšlo viac ako by mohlo. Asi to prepíšem perom alebo fakt neviem. Na obrúčky si tiež dám asi vygravírovať k pôvodnému dátumu “KORONA” 😂 Ja som zúfala už neviem či sa smiať a robiť si z toho srandu alebo sa zosypať jak domček z karát, to ale nikomu z nás nepomôže.
Odpovedať
verím, že musíš byť z toho na nervy keď už máte toto všetko nachystané, ja som taká rada, že sme na nič nedávali takto dátum skoro, akurát na poháre ale tak to si druhé dáme spraviť to nie je také strašné. neviem no, jedine to asi prepísať, si myslím, že na svadbe všetci budú vedieť prečo je tam iný dátum. musíš to presne brať s humorom aj keď je to ťažké, prvoradé je zdravie
Odpovedať
prepečiatkuj klasickou dátumovou pečiatkou, tak nejako akože TOP SECRET, namiesto slov dátum. alebo si ju daj urobiť úplne štýlovú
Odpovedať
@miskamaria Je mi ľúto, že ste takto zasiahnutí udalosťami, ktoré sa dejú a namiesto radosti z príprav prežívate neistotu a musíte riešiť situácie, o ktorých sme donedávna ani netušili. Už tu boli diskusie, v ktorých baby písali, že dátum na obrúčke sa dá pregravírovať, takže s tým by problém nemal byť. A na ostatných tlačovinách, ako napr. na etiketách by som nechala pôvodný dátum svadby. Všetci hostia predsa vedia, z akého dôvodu musela byť svadba preložená na iný dátum. A tiež si myslím, že to nikto nejak extra nerieši - víno vypijú a fľašu zahodia ;) Takisto by som si nerobila ťažkú hlavu z dátumu na darčekoch pre hostí. Najjednoduchšie by mohlo byť, ako písala cacianka, nechať si vyrobiť pečiatku s novým dátumom svadby a ešte raz opečiatkovať krabice s výslužkami. To by nemalo byť nákladné. Držím palce :-)
Odpovedať
Ahojte baby, no ja mam tu dilemu ze my sme dostali nase oznamenia z tlace asi dva tyzdne pred celym korona cirkusom takze realita je taka ze sme rozdali asi 10 kusov - ludom co mame v zahranici a zvysok sme chceli postupne rozdat osobne ale kvoli korone sa tak nestalo. Cize mame nove nerozdane oznamenia doma so starym datumom kedze svadbu nakoniec posuvame o rok. Neviete ako toto vyriesit? Je mi luto tych nevyuzitych pozvanok...ci sa to da nejak prekryt alebo prepisat perom...alebo radsej dat urobit celkom nove?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?