Aké svadobné šaty pre tehotnú?

Dopyt: -SVADOBNÉ ŠATY: všetky 3 miery (prsia,pas,boky) mám 100cm. Lenže čakáme bábätko takže bruško rastie. Keďže svadbu mame o mesiac tak musím počítať s tým že ten pas bude väčší. A potrebujem nejaké šaty zohnať za tak krátky čas. Prosím pomôžte mi. Moja predstava o šatách: -dlhy rukáv - môže byt korzet/ nemusí -aby maly kruh na spodku -čipkované alebo nejaký vzor na sebe ALTERNATÍVA: NOHAVICOVÝ KOSTÝM - musia byt nohavice obtiahnuté ( aby neboli zvoncové alebo široké) Skôr sa prikláňam ku tomu kostýmu. Najlepšie by bolo keby mi poradíte obchod kde si to vyskúšam a na istotu kúpim. Na objednávanie mačky vo vreci nemám čas (Banskobystrický kraj)
Odpovedať
Profilova fotka
Fú no s bruškom by som práve radšej siahla po tých šatách, tam máš aspoň akú takú vôľu ale vieš ako je to s bruškom, jeden deň nič a na druhý deň ti môže tak vybehnúť, že ledva aj tehotenské legíny oblečieš. Takže zostaň ty pekne pri tých šatách. Chceš šaty kupovať či požičiavať? Ak požičiavať tak našťastie teraz otvárajú salóny tak si ich môžeš obvolať či majú také podľa tvojej predstavy. Ak chceš kupovať tak pozri aj tu bazár
Odpovedať
Svadobny salon Peter a Lucia, v Ba. Usiju za pomerne kratky cas saty na mieru, najnovsie tam maju aj zaujimave svadobne overaly.
Odpovedať
Profilova fotka
A nechces si dat usit saty krajcirke? Tak by si mohla pockat este nejake dva tyzdne a ona by ti ich aj tesne pred svadbou mohla dokoncit tak, aby ta nikde netlacili a aby si v nich vyzerala dobre.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?