Moje šaty

Profilova fotka
Ahojte baby mam taky problem, ktory sa tyka mojich svadobnych siat. Ked si ich obleciem bez podprsenky tak sa straca cesticka medzi prsiami 😄 celkovo nemam velke prsia. Vystrih nieje vulgarny pri prsiach je uzky a dost mi vadi ze tam nevidno aspon troska tu cesticku. Podprsenku nemozem mat lebo by to bolo vidno neviem ci su nejake vypchavky aby mi to viac stlacilo prsia k sebe? Riesil niekto podobny problem? Dakujem
Odpovedať
Pomôžu push-up košíčky 🙂 jednoducho ich treba prišiť hoci len na troch miestach o šaty a je to. Zaručene to funguje. Overené viackrát 😄 aj pri šatách s holým chrbtom.
Odpovedať
Profilova fotka
@bazza dakujem pozriem sa na to 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dostať aj takú špeci push-up pásku, zvykne byť aj telovej farby 🙂
Odpovedať
@veronica_bobalka_colier môžeš ešte skúsiť nalepovaciu podprsenku, ktorá sa nezapína. Môžeš si ju nalepiť podľa svojich predstáv a nie je vidieť :)
Odpovedať
Ja planujem tejp, este to nemam vyskusane ale fungovat to musi
Odpovedať
je mnoho možností od vylepenia pŕs, cez nalepovaciu podprsenku alebo ak to šaty dovolia tak do nich proste všiť košíčky, ktoré ti prsia udržia v požadovanej polohe
Odpovedať
Profilova fotka
@veronica_bobalka_colier moja kamoska si prsia podvihuje aj tejpovacimi paskami, mozno aj to by ti pomohlo
Odpovedať
@nikushka26 push-up pasku? to pocujem prvy krat, idem pozriet ako to vyzera a funguje. snad na internete nieco o tom najdem.
Odpovedať
Profilova fotka
@curious007 hmm tak to som este nepocula ale pozriem sa na to
Odpovedať
Profilova fotka
ide o to ze ja ich nepotrebujem podvihnut ale dat k sebe blizie
Odpovedať
Profilova fotka
To vobec nevadi, ja som tiez tu pasku pozerala a vies si tym dat prsia aj k sebe aj push upkou. Moznosti mas podla mna celkom dost uz si len vybrat, co ti bude najviac vyhovovat
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?