Svadobné šaty na výšku 150 cm. Kde sa dajú zohnať ?

20. jún 2006110

Ahojte, som tu nová. 😉
Hned sa na Vas obraciam s prozbou o pomoc. Vie mi niekto poradit, kde zozeniem svadomne saty na moju vysku ??? 😞 😞 😞 Meriam 150 cm .... 😐
Dakujem.

• ...ja meriam 161 a je pravda, ze som si moc vyberat nemohla...ja som mala zo salonu Nicole, tam mi viacej siat sadlo na vysku, dali mi tu najsirsku spodnicku, aby nemuseli skracovat..ja som chcela sirokanske saty..

• ja som tiež malá, meriam 158 cm a v salónoch som nemala problém s tým, žeby mi nechceli šaty skrátiť, stalo sa mi to len v jednom salóne a to preto, že to boli šaty z novej kolekcie a tie sa vraj neskracujú. 🙂

• Ahoj! Ja m,am 152 cm. Tiez som mala problem so satamy. Mam zo salonu z Novak.
    Tiez mi nechcely moc skratit saty lebo to boli velke kusi a to sa neda lebo by sa pokazil tvar sukne.
    Nakoniec sme vsak nasli. Najjednoduchsie je to ked je sukna zvlast a vrch zvlastz. Suknu budem mat na pase trochu stocenu ,nebude to vsak vobec vydiet a nepokazi sa tym ani tvar sukne. 🙂

• Sponzor fóra
  • ja som okrem toho, ze som krpata (155cm), aj "pri tele" co je najblbsia mozna kombinacia 😃 ale saty sa nasli 🙂 a dokonca ich v salone (sophie levice) upravili na moju dlzku, ale asi je najlahsie ako vravi kardinal - zvlast suknu, zvlast vrch 😉 takze ziadne strachy splash, nieco splasia aj na teba 😉

• Ahoj, ja meriam 160 cm a bola som vyberat v salone EL, nebol tam vobec problem, maju viacero siat, ktore mi sadli bez skracovania. Tie ktore som si vybrala mi budu musiet skratit asi o 2 cm, takze ziaden problem. Este k tomu budes mat podpatky, nie?
    A k tej dvojdielnej verzii - ci je to az tak super, to neviem, pretoze suknu sice vyhrnies, ale co s korzetom? Videla som jedno dievca skusat taketo saty a to bola vyssia odo mna a mala s tym problem.
    Neviem odkial si, Splash, ale v kazdom vacsom meste je uz dost salonov, takze nieco urcite najdes. 😉

• nič sa neboj, ja mám 153 a našla som si svoje vysnívané šaty. Mžno som len trochu viac musela toho pochodiť, ale dá sa nájsť. Väčšinou sú ochotní upraviť šaty, nemala som problém. Niektoré typy šiat, napríklad s vyšívkou alebo veľmi zvláštnym strihom, ktorý by sa skrátením alebo zúžením zmenil neupravujú. Ináč v pohoďke.
    Držím palce, aby so aj Ty našla tie svoje. 😉

• no emjee mam rovnaky problem ako ty... snad niečo najdem a hlavne do svadby zhodim ešte nejake to kilo dve tri dvadsať... 😉

• jani jasne, ze tych 15-20 este das dole 😉 ved prve uspechy (a nie male) mas uz za sebou a rozbehnuty vlak z kopca len tak nezastavis 😉 drzim palce

• Dakujem Vám veľmi pekne za rady. 😉
    Idem hľadať po BA. Dám vedieť, ako som dopadla 😵

• ahojte babenky aj ja vas prosim o radu,tiez som strasne mala a uzka,svadobne saty som si dala sit!mam ale teraz problem s vlasmi a zavojom,ten by som chcela ale uces nechcem vycesany uplne len vrchne vlasy,niekde som citala ze tak budem vyzerat este mensia??????? 😞

• simonko aj ja som mala, mam 158 cm a 48kg vahu, mala som vycerany vrch a spodok spusteny a nemala som pocit ze ma to zmensuje 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov