Odobierkaaaaa

Ako ste riesili odobierku ked ste ju nechceli, ako vnimali tuto situáciu rodicia a hostia, boli stym poriadku
Odpovedať
@ludmila3131 Ahoj, my odobierku mať nebudeme a nevadí to nikomu. Priateľ ju chcel, ale potom sme sa o tom rozprávali, že je to zbytočné. Aj svokra je rada, lebo tá je celkovo proti svadbe, a moji rodičia mi do ničoho nekecajú, tešia sa že bude svadba a ako si spravím tak mám. My spolu už prídeme do kostola z fotenia autom. Nechcem ho posielať zasa domov a potom zasa do kostola. Aj švagor mal takú svadbu minulý rok, že prišiel so ženou už autom rovno a každý to bral normálne 🙂 Oni sa aj spolu chystali doma
Odpovedať
Profilova fotka
@ludmila3131 Ja už som zažila viacero svadieb bez odobierky, dnes je to pomerne bežné. Boli som aj na takej, kde sa hostia stretli priamo v kostole, ale to mi neprišlo ako dobré riešenie, bol tam taký zmätok, ale možno bola len zlá organizácia. Väčšinou mali svadobný hostia pripravené nejaké občerstvenie a welcome drink v mieste hostiny (ak to bolo možné vzhľadom na priestor), v hotely, kde boli hostia ubytovaní alebo sa stretli v domoch rodičov a išli všetci spolu do kostola na úrad.
Odpovedať
My nebudeme mat odobierku a budúci manžel má bude čakať pred oltárom.... Uvidí ma až keď budem kráčať uličkou... My spolu žijeme 13rokov a odoberať odobraté nemá význam 😁
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?