Kto má tiež svadbu v októbri 2018?

Ahojte ktorá ma svadbu v októbri 2018 ? Ja mam 13.10 trosku sa bojím počasia. Chcela som skor ale bud bola obsadená sála alebo kostol .
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
My 5.10... Nastastie oktober aj po minule roky bol krajsi ako September, takze dufam... Ale zaruka dobreho pocasia nie je ani maj, jun, ci August..
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam 13.10. ale tak snad bude pekne pocasie....to teraz a neda predpokladat..a zle pocasie moze byt kedykolvek...ja pevne verim ze bude pekne 8-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte slečny :) pridávam sa do vášho klubu, 13. október je podľa mňa slnkom zaliaty dátum! Veď presne v tom čase by malo byť to čarovné babie leto a plus čas sa mení až týždeň po nás. Myslime pozitívne, bude to nádherný čas na naše svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
Pranostika na október: ,,Začiatok októbra hoci pekný býva, predsa v druhej polovici severák podúva.“ to my nie sme...uff. :-N
Odpovedať
Tak dakujem ste ma trosku ukludnili :) .. verím tomu ze budeme mat slniečko ! :)
Odpovedať
A co máte uz vsetko vybavené ? Ja mam len sálu s kostol. Teraz zháňam fotografa a všetci ktorí sa mi páčia uz su obsadení na ten dátum ( a to su v cenových reláciách 800-1000) tak ja uz som zúfalá
Odpovedať
Profilova fotka
Saška my sme si najskôr zmapovali kto má kedy cca voľno a na základe toho sa vykryštalizoval náš dátum, máme sálu, kostolík, muzikantov, fotografa a kameru (i keď ja som si stále neistá, či nezvolím radšej variantu klasická kamera, ách tie ,,nevestovské" maniere) . Úplne rozumiem tvojmu zúfalstvu. Určite sa treba popýtať známych koho mali oni, ja by som dala šancu aj novým fotografom na scéne, určite nebudú pýtať tak veľa a svoju prácu robia dobre, pretože sa chcú presadiť. Držím palce! Chce to veľa klikania a surfovania po nete, pevné nervy! :)
Odpovedať
@melodianka Wau tak to uz toho mas dost ... sa som sa riadila podľa hotela lebo som chcela v Yasmine a tam som veľmi nemala dátumy na vyber... a skor by som chcela nejakého overeného ja viem ze nejak musia začínať a sa presadiť .. ale ja sa bojím 😄 Radšej nejakého co je overený co som videla fotky a na cene az tak nezáleží smaozrejme kým neni za 2000 😄
Odpovedať
Kedže kameramana nebudeme mat tak aspo dokonale fotky
Odpovedať
Profilova fotka
My mame miesto, kostol, obrucky, saty, a caka nas stretko s foto, video a vizazistkou..
Odpovedať
Profilova fotka
@sonnenshein naozaj už máš šaty? :) zo salónu? ja sa tak veľmi teším, keď pôjdem s mojimi družičkami prvýkrát skúšať.
Odpovedať
Profilova fotka
@saska244 Hm, premýšľam ako ti poradiť, napríklad Kristiana Vavrekova photography? úplná profi- profi profíčka 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@melodianka Ano... Ale salony som, priznam sa, obisla oblukom.. Vybrali sme velmi rychlo, nasli podobny typ na eBay, a mam presne na seba site saty za 10% ceny pozicovneho.. Saty pre mna nie su zdaleka tak podstatne ako prstienky, foto, a video, tie 3 polozky tvoria 75% rozpoctu celej svadby
Odpovedať
@melodianka dakujem pozriem si :)
Odpovedať
ahojtee,,,my mame 6. oktobra a tiez dufam v pekne pocasie :D...ale aj ked nebude pekne, tak nevadi..aa mame salu, kapelu, fotografa, kameramana.,,aj ked na viacere pokusy lebo vela z nich uz bolo zarezervovanych...saty planujem riesit asi az pred letom
Odpovedať
takze 20teho oktobra je uz neskoro?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tiez 6.10. a teda dufam ze pocasie nam vyjde :-) asi ho treba vymodlit, lebo teraz sa naplanovat neda, .. ale co uz mame tak salu, kostol, hudbu, starejsieho, catering s vyzdobou, a saty este len vyhliadnute :-) takze ale teda este je toho vela.. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@paja25 prvotný plán sme mali presne na tento den.. no nejak sme zavahali a zatial riesime len salu . a ked pozeram fotografov ktorych som mala v plane obvolat su uz plni 😣😣 takze asi to posunieme a v klude budeme riesit.. ale za mna 20.oktober je fajn cas napr. aj minuly rok bol krasny vecer sice studeny ale presne ako kocky hovoria to moze byt aj na jar.. v lete dazd a podobe..
Odpovedať
@awril666 bola som veľmi prekvapená ze uz rok predtým je všetko zabookovane. Takisto sme sa posunuli tak ďaleko len kvôli tomu..., ale nevadí možno to je vo vzduchu, teda verím. 😉
Odpovedať
20.október.... :)) poraďte čo mám riešiť už teraz...stále mám akosi čas :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Aj my mame svadbu 6.10.2018 :-) no s pocasim je to ako na hojdacke, ale stat sa moze ze aj v lete bude zle pocasie, takze ja sa necham prekvapit ;-) Samozrejme ze ako kazda nevesta si praje mat krasne pocasie, tak si to prajem aj ja.... uz som stihla povybavovat, fotografku, matriku, sálu, oznámenia, oblek, saty, popolnocny outfit, kapelu....no este ma caka, vyzdoba sály, to este musim podoladovat v penzione, kde budem mat svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@paja25 nie je :) aj my mame 20.10.2018
Odpovedať
Profilova fotka
@dod1ka a kde mate?
Odpovedať
@saska244 tak počasie sa nikdy dopredu nedá na sto percent predpovedať, aj v lete môže byť búrka, a lejak...my máme tiež v októbri, a tak len ostáva dúfať, že bude pekne babie leto :-)
Odpovedať
Ahojte mi podobne :) svadba 6:10 uz teraz pozeram pocasie :D
Odpovedať
Profilova fotka
My 5.10, a na radu mnohych sme pristupili na obrad vnutri...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala 7.10.2017 a bolo super víkend pred tým pršalo ale nas víkend bol super:) jedine cez omšu pršalo ale ked sme vyšli bolo uz super.
Odpovedať
Profilova fotka
Októbrovky, už ste boli na šaty? Kedy je ten správny čas?
Odpovedať
@sinduss medzi horami (okres ZC) :D snáď to počasie bude v pohode aspoň na obrad, chceli by sme ho mať vonku... inak zábava v priestoroch chaty... a VY?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 6.10.2018 :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?