Septembrove svadby- 26.9. a pocasie

Ahojte nevesty. Mali sme mat svadbu dnes a s priatelom si vravime ake by sme mali krasne pocasie, vzdy som tuzila po majovej svadbe,na druhu stranu aj jesen je pekna a cchcem sa spytat: tie kt.ste mali svadbu koncom septembra (nahradny termin mame 26.9.zatial) ake ste mali pocasie? Vsetkym pekne pripravy:))
Odpovedať
Bola som na svadbe v polke septembra a u nas bolo vtedy velmi veterno a chladno, ale tyzden na to prislo babie leto a bolo perfektne, slniecko a teplo a vydrzalo to az do polovice oktobra, ked som bola na dalsej svadbe. Mam pocit ze posledne roky prichadza pekne babie leto najma okolo oktobra (vela casu travim aj na horach tak to mam odsledovane :) ) Zalezi aj od toho odkial si. Ak si z juznej casti Slovenska ci z BA bude to trosku ine ako ked bude svadba pod Tatrami, na Orave, Liptove ci na Spisi. To iste aj maj/jun. Napr. u nas posledne dva majove tyzdne bola teplota 8-14 stupnov a stale vietor. A spomen si aky teply bol tohtorocny april a zase kamaratke som bola pred par rokmi na svadbe v polke aprila a prsalo/snezilo. Toto si clovek naozaj nevyberie. A vies ako to chodi cez vikend sa zvykne ochladit, fucat a prsat a o dva dni vyjde slniecko a je teplo. Ale zhrnutie. Konca septembra by som sa nebala, ale zaruku ti nik neda. A aj tak vacsinu casu clovek na svadbe travi dnu, a ak ide o fotky daju sa spravit skor alebo neskor :)
Odpovedať
Mas pravdu, dakujem za radu:) ja som vzdy snivala o majovej svadbe a akurat na nas termin bolo fakt krasne pocasie ale napr dnes,den po prsi a je skaredo. Je to skoda ze to nevyslo vcera, ale aj jesen ma svoje caro a dufam ze najdem v sebe opat radost a to caro a ze to bude pekne aj potom.
Odpovedať
U nás aj včera bolo sychravo, celý deň pod mrakom a prehánky na spadnutie, u nás by si radosť nemala. Ale september môže byť krásny jesenný, tie farby jesene sú top :) September nie je november, tam je vždy vysoká šanca. Uvidíš, dobre to dopadne. My máme budúci týždeň a už sa snažím počasie nepozerať. Dlhodobá predpoveď však znie optimisticky, aspoň v tom, že už nemá byť 10 stupňov :D Moja najväčšia obava je, aby som nezmrzla.
Odpovedať
My sme mali svadbu 7.9.. Počasie bolo také všelijaké, chvíľku slnečno, chvíľku pršalo a fúkal vietor, a v noci to už bola hotová apokalypsa :-D 14.9. 21.9. a 28.9. bolo krásne, slniečko svietilo a ja som si len v duchu vravela ach mali sme mať svadbu dnes... teraz sa nad tým pousmejeme,pršalo nám šťastie a aspoň sa koláče netopili :-D
Odpovedať
My sme boli na svadbe v posledný septembrový víkend 2018 v BA. Doobeda a poobede počas obradu slnečno a veterno. Dalo sa vydržať aj bez svetríka. Na večer už veterno, troška prehánky, celkovo sa ochladilo, ale ľudia behali zo sály von len na cigu. Ďalšia svadba - naša - posledný septembrový víkend 2019 na strednom Slovensku. Celý týždeň bolo počasie na striedačku - slnečno a teplo alebo veterno s dažďom. V deň svadby nám začalo pršať (obrad mal byť pod holým nebom, nakoniec bol na terase pod strechou), fotiť sme sa išli až po večeri, keď prestalo pršať. Hlavná výhoda bola, že sa nám tam nik nepotil (dámy netúžia po roztečenom mejkape a opotencoch pod pazuchami), nikomu nestúpol alkohol rýchlo do hlavy a koláče sa neroztekali. Za mňa september je top svadobný mesiac. :-)
Odpovedať
@11katy11 bola som na svadbe 2.9. a taká zima bola, že som bola mesiac chorá čo som tam tak prechladla... kamoška mala minulý rok svadbu v tvojom termíne, slniečko mala, ale teda zima bola riadná...bola som na svadbe aj začiatkom oktobra, tiež bola zima ako v ruskom filme, pršalo ako bláznivé... mala som kabátik a na tom ešte takú koženku... Ale bola som na svadbe 2.februára a mala som iba tenký kabátik a behala som tak po vonku. Proste počasie máš ako ruletu... to že bolo po minulé roky v septembri škaredo neznamená, že bude aj tento rok a zasa naopak :) jamám svadbu 29.8. a poviem ti, že si zháňam niečo na šaty, lebo sa nespolieham na to, že bude pekne teplo, ako bolo v tomto termíne minulý rok :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?