Svadba na jar 2019 - už mám vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chceli by sme svadbu na budúci rok na jar. Máme ešte rok aj niečo čas ,ale známi ma plašia,že všetko dobré už bude obsadené :-D Je tu niekto taký kto plánuje tiež vtedy svadbu a už ma sálu,farára, starejšieho atď zajednane?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Určite nie je skoro. Nemusíš sa plašiť so všetkým, no všetky dôležité veci pre začiatok ako sú termín sobáša, sála, hudba, kamera a video si určite zajednajte. Všetko dobré z týchto vecí býva zabookované aj skôr ako rok dopredu, takže ak nechcete, aby už len niečo na vás zvýšilo, ale chcete si vyberať tak smelo do toho. Potom si môžte dať kľudne chvíľku pauzu na ostatné veci alebo pomaličky niečo zhánať. :)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som pisala do jednej saly a ze maju este rok 2019 volny,nastastie :D skor sa bojim o starejsieho, kameramana a fotografa :) ale je toho strasne vela velkovo ...dufam,ze ten rok bude dobry na to ze mam vela casu na prremyslanie :D
Odpovedať
Profilova fotka
@sweetluska presne sme sa o tom bavili ,ze aspon tie vydavky budue priebezne a nie naraz , pekne si budeme z vyplat platit veci :D
Odpovedať
@sweetluska to je skoro nas pripad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Presne aj ja som začala uvažovať, čo zajednať a čo ma ešte čas. No sálu ideme budúci týždeň pozerať a tú chceme aj hneď zajednať a taktiež sa teraz rozhodujem aký catering a či ho hneď tiež aj zajednať. Je to také, že si hovorím, že mám čas ale na druhej strane viem,že ten čas sa šupne ani sa nenazdám
Odpovedať
Profilova fotka
@divalusik a kedy chcete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@miska_ivko my budeme mať 1.6.2019 už sme predbežne na tomto termíne dohodnutý
Odpovedať
V prvom rade to záleží od toho,ako veľmi chceš určitých dodávateľov služieb a z akej oblasti pochádzaš ( tam,kde je veľa svadieb,tak sa všetko rozchytá aj rok-dva dopredu). Niektoré veci naopak majú ve+a času. ;)
Odpovedať
Tiež mame svadbu 1.6.2019 a práve tento týždeň sme zaplatili zálohu za reštauráciu (Starý dom v Modre) :) Ešte je cieľ vyriešiť foto/video, hudbu a zrejme aj kostol a potom máme od toho aspoň pol roka pokoj.
Odpovedať
Profilova fotka
vybavte si teraz tieto zakladne veci ako ti baby pisali a potom si mozete dat aj pol roka pauzu od toho :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenuscha15 dobre vravíš. Základ by som si isto poriešila už teraz. Nie je ľahké niektoré veci len tak zarezervovať, takže by som si ich na poslednú chvíľu isto nenechávala
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali sálu na hostinu a termín v kostole zajednaný už rok a pol dopredu a vôbec to neľutujem, bola som oveľa kľudnejšia keď som vedela, že to mám z krku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja si myslim, ze to neni skoro :) ja som zajednavala presne rok a museli sme posunut svadbu o tyzden bo to bol posledny termin na august september a oktober :) predtym terminy vsetko plne, v novembri par volnych.....a na temu co tolko vybavujeme....tak ja si napr. robim toho pol roka pomaly veci niekedy so svadbou nepohnem mesiac, niekedy vybavim kopu veci za den...Uzivam si ten pocit, kludne pozeram veci....ale tak kazda nech si robi ako uzna sama za vhodne!
Odpovedať
My sme si urobili svadbu za 7 tyzdnov a bolo to uzasne :)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa zhodli na termíne v júni budúceho roka, no už sálu, kostol a starejšieho si chcem teraz zajednať aby sa mi nestalo, že už potom nebudú mať voľné
Odpovedať
Do kelu, chcete mi povedať že ked chcem svadbu v máji, už sa mi nemusi uisť termín ? :D :D lebo podla toho čo čítam, možem dufat že sa mi ujde v septembri 2019 niečo :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
My mame svadbu az v septembri 2019 a uz zacinam riešit miesto fotografa a dj-a. Myslela som ze som sialena ale napriklad fotografka ktoru som chcela ma uz nas termin obsadeny :-| takze myslim ze ten rok a pol je tak akurat aby sme nemuseli na poslednu chvilu panikarit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zabezbec to na com ti najviac zalezi. ak mas vyhliadnuty kostol/miseto alebo miestnost tak to prve aby si mala pokoj ze to uz mas a potom podla toho co chces, ak dobreho fotografa tak to, ak specianu hudobnu skupinu tak tu. Dobry profesionali su bezne booknuty aj 1-2 roky dopredu. Ak si nie velmi narocna tak sa to da zbuchat aj za 2 mesiace.
Odpovedať
my sme mali termin v kostole, salu, foto, video a DJa rok a pol vopred a to uz mali na ten rok objednavky, takze ja by som uz zacala vybavovat :)
Odpovedať
Urcite vybavujte co nasjkor baby, aby ste sa potom nezblaznili, ale naopak mohli si to uzit :D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?