Svadby v septembri a októbri 2021 - plánujete?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesty, Ste tu také čo plánujete svadby na jeseň? My sme museli už pre koronu zrušiť dva termíny, z toho jeden bol týždeň pred svadbou takže už mám z toho docela stres. Tento krát sme sa rozhodli, že to dáme na 11.9.2021 s hostinou do 50 ľudí tak snáď už do tretice to vyjde 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, prosím ktoré ste mali svadbu v oranžovom okrese, máte nejaké rady? 🙂 Treba rúška vonku, vnútri, mali ste úplne všetkých zaočkovaných? Na čo si treba dať pozor a nezabudnúť? Ďakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte prosím otázka 🙂 Treba na zoznam účastníkov uvádzať ku každému menu kto je očkovaný, kto je testovaný? Ďakujem
Odpovedať
Podla mna zoznam treba mat len pripravený pre prípad kontroly. Ze ten dopredu odovzdávat netreba...ale mozno sa mylim.
Odpovedať
Profilova fotka
@monymoni áno to viem že zoznam sa neodovzdava a treba ho mať iba pre prípad kontroly
Odpovedať
Profilova fotka
@amelie22 my sme odovzdavali, aj info ockovanie/test
Odpovedať
Profilova fotka
@kati301 ale asi ste to odovzdávali tam kde ste mali svadbu, nie? Prevadzkarovi alebo tak...
Odpovedať
Profilova fotka
@amelie22 ano tak 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@kati301 no tak po nás to nikto nechce... Že len pre seba to máme mať. A neviete dievčatá poradiť či treba v oranžovom okrese rúško aj na obrade v exteriéri? (Nevesta a ženích asi nie, ale hostia). Jasné že vždy je lepšie mať,.ale pre istotu sa pýtam...
Odpovedať
@amelie22 Skús pozrieť cez tento link https://automat.gov.sk/ Zadáš tam okres, ktorý chceš zistiť a sú tam aj info ohľadom rúška a respirátorov.
Odpovedať
Profilova fotka
@luci0210 ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, chcem sa spýtať, mám mať v októbri svadbu. Zatiaľ sme v červenej farbe. Máme 50 ľudí aj očkovaných a par nezaočkovaných. Chcem sa spýtať, či 50 ľudí sa rátajú všetci aj s personálom alebo nie a či musia byť aj deti očkované alebo testované keď majú do 12 rokov. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@dana_kadlecikova Ahoj, deti do 12 rokov sa rátajú ako očkované. Personál ako časníci sa podľa mňa nerátajú, ale fotograf, kameraman dj a takéto áno.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@amelie22 ano ano presne tak. Deti sa tak to rataju vsade
Odpovedať
Profilova fotka
Diavčatá... ktoré ste tu, čo máte svadbu tento víkend? Ja som aj zabudla, že už je to tu 😄 Hlásia nakoniec dobré počasie, ale silný vietor. My máme obrad vonku a budem mať 3m závoj 😄 máte nejaké tipy, ako to zvládnuť? 🙂
Odpovedať
@amelie22 Konečne sme sa dočkali 🙂 Ja keď pozerám počasie, tak sa u nás mení každý deň. Fotograf nám povedal, že máme pozrieť počasie dva dni pred a podľa toho sa zariadime. Tak čakám čo nám počasie prinesie. Ale pri tých stresoch a nervoch z covid opatrení, som si povedala, že počasie ma teraz netrápi 🙂
Odpovedať
My sme mali v oranžovom okrese, nemali sme zoznam ani rúška ani testy. Keď mi svadbu niekto zorganizuje a zaplatí, potom nech mi dáva podmienky...
Odpovedať
@meriskova heh dobre povedane, ale ako chapem, je to take. Uz to ludom lezie na nervy, cokolvek spravis, tak to nie je dobre
Odpovedať
Profilova fotka
@luci0210 A v ktorej časti slovenska to máte? 🙂 Inak všetko pripravené? Ja mám pocit, že môžem ťahať dalšie noci bez spánku aby som všetko dokončila čo som chcela 😄
Odpovedať
, Ahojte baby , mala tu niektorá z vás už svadbu v červenom a bolo všetko okej? Ďakujem 🙂
Odpovedať
Ahojte ja mám svadbu budúci víkend ale už som na prášky,od budúceho týždňa sme oranžový okres, viete mi niekto poradiť čo má byť na zozname hostí? Predpokladám že meno, adresa a telefóne číslo alebo?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja som mala svadbu cez víkend a boli sme v oranžovom 😊 všetci hostia boli očkovaní alebo mali test a na zozname boli iba mena. Ten zoznam sme odovzdali reštaurácii. V kostole nemal rúško skoro nikto, aj keď by mali mať a na hostine fakt nikto. Všetko prebehlo úplne bez problémov a nebola ani žiadna kontrola. V ten deň si nikto ani nespomenul a ani nezbadal, že existuje covid😊
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?