Ako často ste spolu?

4. dec 201038840
  • co dnes dobreho papate??? 😉 😛

• my sme okolo 18h odchádzali. A išli sme cez tú korčuliarsku dráhu 🙂

• tak sme sa akurat obisli 😠 😃 😉

• Sponzor fóra
  • prave si stahujem a pustam hity 80 a 90tych rokov 🙂 🙂 🙂
    tak tu spievam a trsam 😃
    pradlo vyvesane, pojdem sa nahltat 😃 😛 my mame rajcinovu poliefku a jablkove piteeee 😛 😛 😛 😛 😛

• no to hej. Ja som ani nevedela, že do toho parku ideme. Prišla švagrina a zavelila, že sa ide do parku, tak sa šlo 🙂

• mari ja som mala kuraci cernohor.. taakaa som napapana z toho neskutocne... by som si teraz niekde lahla a spala, vzhladom k tomu, ze som spala dve hodiny dnes

• kati, mnam.. ale ja v piatok masko nepapam 😬 😉 teda,sem tam porusim.. mozno aj dnes vecer-ak sa nam bude chciet grilovat 😵 😛 😛 este drzis 90dnovku? 😬 😉

bys, ani ja som nevedela, ze pojdem 😃 kamosky zavolali 20min. pred odchodom 😉 😎 😎

• mari...to akože jablkový koláč? 😵 😵

ja som dnes varila mäsko so šampinonmi a k tomu cestovinka. Asi ešte dovarím zemiačiky 🙂

• kaktusik....čo je to kurací cernohor? 🤔 To som ešte ani nepočula, nie to ešte jedla 😐

• bys, anooooo 😛 😛 som naoberala, tak mami upiekla 😛 😛 a cely plech len pre mna 😃 😛

• mari...tak bacha na liniu. 😉 Ja práve papám buchty s lekvárom 😃 😃 Teda bude zomna buchta 😛 😃

• bys, ja viem ze som pribrala 😃 ale momentalne, ked mam pred mrchou-papam vsetko sladke, co najdem.. takze neva co uz..potom nahodim dietku,aby som bola pred tabulou kocka 😃 😃 😉 🙂 🙂

• a už vieš, kde pôjdeš učiť? 🤔

• jasneeeeee 🙂 🙂 🙂

• no to je dobré. Aspon nebudeš nezamestnaná 😉 A budeš aj niekomu aj triedna, či ešte nevieš? 🤔

• Sponzor fóra
  • bys kuraci cernohor je kuracie masko v zemiakovom cesticku a vňnavrchu je postruhany syr... je to mnamii, len kus kaloricke... lebo je to vyprazane.. ale ved nech..

mari na dietu som sa tak trocha vykaslala - papam normalne, len s mierou - a hlavne vecer nepapam... tento tyzden som dala dole 2 kila a dokopy som nic nerobila.. tak neviem 🙂 inac neviete mi poradit, co okrem fenistilu je este dobre na stipance? ja sa tusim budem uz po stenach skriabat ako ma vsetko svrbi..

• kaktusik...mnam, mnam...to môže byť dobré. A tak sa to volá?Takže v kuch.knihe môžem hladať tento názov? 🤔

• bys, nebudem.. nastastie ma na tentokrat od toho oslobodili 😃 😉

kati, mne pomaha alpa 😉 tak to mas super.. ja som tak pred promociami schudla a sama som nevedela ako 😬 😉

• bys mrkni toto - ja este davam do toho zemiakoveho cesta cesnak, nech je to take vonavejsie... http://www.recepty-jedla.estranky.sk/stranka/cernohorsky-rezen

no mari, alpa nepomaha dokelu... cela som opuchnuta.. keby ste mi videli nohy .... au au bolo mi treba sa kupat vcera?

• kati, dik za typ 😉 som si ho vytlacila 😃 cernohorsky rezen poznam, no nikdy si ho nedam 😬

tak uz idem domov a vikendovat 😵

• tip 😬

• ty brdo vonku je asi milion stupnov... to je sila... len na chvilku som vybehla kupit vinko, kedze idem po praci na navstevu a ledva som sa dosuchtala spat do firmy...

hviezdni nemas zac - ja som tiez cernohorsky rezen nejak nemusela, raz som sa odhodlala a je to mnam - akurat mne sa s tym moc nechce babrat hoci varenie ma bavi...

ak by som sa tu cez vikend neobjavila (zasa mam akcny plan) - tak vam prajem pekny vikendik, oddychujte a uzivajte si leto - aj ked sa ma trocha pokazit pocasie... 😵

• grilka ukoncena 😉 😛 kuracie prsicka boli ze mnaaaam a aj melon usiel 😃 😃 😛
    zas mam gulate brusko 😃 😠 😐
    ale vyzera to tak, ze mrcha sa coskoro dosulbe 😉 takze mooozme zajednavat dovcu 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

• dobré ránečko 😵

mari...takže opekačka bola fajnová? Možno aj my dnes budeme. Príde nám família z BB, tak ak počasko vyjde, budeme robiť grill párty 🙂

• bys, nemozes spavat 😃 no ak vyjde pocko, my dnes mame mega opekacku s kaaamosmi 😎 😎

• houk, my dnes s mami len lenosime 😛 jej v pondelok konci dovca a mna strasne boli brucho 😬 😶
    alepoobede mame v plane prat, ja dam asi izbu do poriadku a aj kupelku.. 😉

hviezdi, domcekujes??? 😬 😉 pekny vikend 😉

• kde ste? 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔
    ved vonku hrmi, prsi 😠 😐 skoda.. z oepkacky dnes asi nic nebude 😦

• ja som umyla riad, vydrhla kupelku, poupratovala veci v posteli-knihy, zosity, stare papiere.. cudny pocit-zbavit sa veci,ktore ma sprevadzali 5rokov 😐 😐

drahy prave zajednava chatu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• kamos pise na FB, ze je koniec sveta 😃 😐 😐

• tak my sa ideme tulat po NR centrach.. a mozno skoncime na grilovacke pod pristreskom 😉 🙂 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém