Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
co dnes dobreho papate??? ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
my sme okolo 18h odchádzali. A išli sme cez tú korčuliarsku dráhu :-)
Odpovedať
tak sme sa akurat obisli ]-( :-D ;-)
Odpovedať
prave si stahujem a pustam hity 80 a 90tych rokov :-) :-) :-) tak tu spievam a trsam :-D pradlo vyvesane, pojdem sa nahltat :-D :-p my mame rajcinovu poliefku a jablkove piteeee :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej. Ja som ani nevedela, že do toho parku ideme. Prišla švagrina a zavelila, že sa ide do parku, tak sa šlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari ja som mala kuraci cernohor.. taakaa som napapana z toho neskutocne... by som si teraz niekde lahla a spala, vzhladom k tomu, ze som spala dve hodiny dnes
Odpovedať
kati, mnam.. ale ja v piatok masko nepapam :-N ;-) teda,sem tam porusim.. mozno aj dnes vecer-ak sa nam bude chciet grilovat x-) :-p :-p este drzis 90dnovku? :-N ;-) bys, ani ja som nevedela, ze pojdem :-D kamosky zavolali 20min. pred odchodom ;-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari...to akože jablkový koláč? x-) x-) ja som dnes varila mäsko so šampinonmi a k tomu cestovinka. Asi ešte dovarím zemiačiky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik....čo je to kurací cernohor? =-) To som ešte ani nepočula, nie to ešte jedla :-|
Odpovedať
bys, anooooo :-p :-p som naoberala, tak mami upiekla :-p :-p a cely plech len pre mna :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mari...tak bacha na liniu. ;-) Ja práve papám buchty s lekvárom :-D :-D Teda bude zomna buchta :-p :-D
Odpovedať
bys, ja viem ze som pribrala :-D ale momentalne, ked mam pred mrchou-papam vsetko sladke, co najdem.. takze neva co uz..potom nahodim dietku,aby som bola pred tabulou kocka :-D :-D ;-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a už vieš, kde pôjdeš učiť? =-)
Odpovedať
jasneeeeee :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je dobré. Aspon nebudeš nezamestnaná ;-) A budeš aj niekomu aj triedna, či ešte nevieš? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
bys kuraci cernohor je kuracie masko v zemiakovom cesticku a vňnavrchu je postruhany syr... je to mnamii, len kus kaloricke... lebo je to vyprazane.. ale ved nech.. mari na dietu som sa tak trocha vykaslala - papam normalne, len s mierou - a hlavne vecer nepapam... tento tyzden som dala dole 2 kila a dokopy som nic nerobila.. tak neviem :-) inac neviete mi poradit, co okrem fenistilu je este dobre na stipance? ja sa tusim budem uz po stenach skriabat ako ma vsetko svrbi..
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik...mnam, mnam...to môže byť dobré. A tak sa to volá?Takže v kuch.knihe môžem hladať tento názov? =-)
Odpovedať
bys, nebudem.. nastastie ma na tentokrat od toho oslobodili :-D ;-) kati, mne pomaha alpa ;-) tak to mas super.. ja som tak pred promociami schudla a sama som nevedela ako :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bys mrkni toto - ja este davam do toho zemiakoveho cesta cesnak, nech je to take vonavejsie... http://www.recepty-jedla.estranky.sk/... no mari, alpa nepomaha dokelu... cela som opuchnuta.. keby ste mi videli nohy .... au au bolo mi treba sa kupat vcera?
Odpovedať
kati, dik za typ ;-) som si ho vytlacila :-D cernohorsky rezen poznam, no nikdy si ho nedam :-N tak uz idem domov a vikendovat x-)
Odpovedať
tip :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ty brdo vonku je asi milion stupnov... to je sila... len na chvilku som vybehla kupit vinko, kedze idem po praci na navstevu a ledva som sa dosuchtala spat do firmy... hviezdni nemas zac - ja som tiez cernohorsky rezen nejak nemusela, raz som sa odhodlala a je to mnam - akurat mne sa s tym moc nechce babrat hoci varenie ma bavi... ak by som sa tu cez vikend neobjavila (zasa mam akcny plan) - tak vam prajem pekny vikendik, oddychujte a uzivajte si leto - aj ked sa ma trocha pokazit pocasie... x-)
Odpovedať
grilka ukoncena ;-) :-p kuracie prsicka boli ze mnaaaam a aj melon usiel :-D :-D :-p zas mam gulate brusko :-D ]-( :-| ale vyzera to tak, ze mrcha sa coskoro dosulbe ;-) takze mooozme zajednavat dovcu 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránečko x-) mari...takže opekačka bola fajnová? Možno aj my dnes budeme. Príde nám família z BB, tak ak počasko vyjde, budeme robiť grill párty :-)
Odpovedať
bys, nemozes spavat :-D no ak vyjde pocko, my dnes mame mega opekacku s kaaamosmi 8-) 8-)
Odpovedať
houk, my dnes s mami len lenosime :-p jej v pondelok konci dovca a mna strasne boli brucho :-N :-x alepoobede mame v plane prat, ja dam asi izbu do poriadku a aj kupelku.. ;-) hviezdi, domcekujes??? :-N ;-) pekny vikend ;-)
Odpovedať
kde ste? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) ved vonku hrmi, prsi ]-( :-| skoda.. z oepkacky dnes asi nic nebude 8-(
Odpovedať
ja som umyla riad, vydrhla kupelku, poupratovala veci v posteli-knihy, zosity, stare papiere.. cudny pocit-zbavit sa veci,ktore ma sprevadzali 5rokov :-| :-| drahy prave zajednava chatu :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
kamos pise na FB, ze je koniec sveta :-D :-| :-|
Odpovedať
tak my sa ideme tulat po NR centrach.. a mozno skoncime na grilovacke pod pristreskom ;-) :-) :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?