Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
1
129
130
Profilova fotka
juuj mari aky zasmajlikovany prispevok :-) hned mam super naladu... paaaanecku, ze tisic kolacov - to na co vam tolko bude... moja segra tusim ratala, ze na svadbe zje jeden clovek cca 3 kolace.. a poviem ti, neviem ci sa vobec tolko zjedlo - strasne vela sa im toho zvysilo aj napriek tomu, ze kazdemu sme podavali kolace domov. no a co sa rozpoctu tyka - viem si zivo predstavit, sa mi panenky pretacali, ked segra vyklopila vyslednu sumu za svadbu... ale sak teda predpoklada sa, ze to bude iba raz za zivot, tak nech to stoji za to :-)
Odpovedať
cafte :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...no čo je? Už sme boli s témou na druhej strane, tak som to prišla zachrániť...ja hrdinka :-D
Odpovedať
aspon niekto, bys ;-) :-) kocky, ako sa mate? prichadza nam jaaar 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ahojte, super sa nam otepluje vsak 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
super mari super :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
a dnes som si v nitre v centre kupila uzasne saty... idem sa zblaznit od radosti:))))
Odpovedať
aaaaaale, tak hod foto :-) :-) :-) a na aku prilezitost???aj ja potrebujem,ale uz asi nestiham.. :-| :-| o tyzden mame akciu v praci a ja nemam co na seba :-N :-S 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
na oslavu mamkinej 50, bolo to v reserved.. uplna parada, aj cena bola celkom ok... a foto nemam.. snad potom pridam po oslave:) a inac som bola v nitre v sobotu aj v nedelu.. mam rada to mesto :)
Odpovedať
ja sa zase chystam do BA ;-) kuk svadobne topky x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari tak aspon den dopredu mi daj vediet, ze ides a nieco vymyslime :)
Odpovedať
kati, a mohla by si mi poradit, kde by som nejake pekne svadobne nasla? ;-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no mari - zavisi to od toho, kolko chces investovat :) ale da sa vybrat.. a mas aj nejaku predstavu co asi chces? moja segra si napriklad kupila topanky v mixeri, tych obchodov je tu veeela... uz len pobehat x-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
ullala • 2. nov 2010 o 15:07 Tie, ktore este nie ste vydate a ani nebyvate s priatelom, ako casto sa stretavate spolu? Kazdy den, alebo len par krat do tyzdna? taktiez ako dlho ste spolu. Chcem sa len trochu inspirovat :) maruska010 • 17. nov 2010 o 20:37 my veľa pracujeme, často som na služobných takže sa niekedy vidíme raz za týžden, niekedy raz za dva ako kedy, najhoršie je ked som doma a drahý zrovna nie takže tak, - ako teraz dá sa to je to o dôvere a láske a viac sa na seba tešíme, niekedy sa rehlíme že snád na svadbu budeme spolu, je to dosť hektické riana12 • Dnes o 16:04 my sme spolu necely rok a od zaciatku sme nabehli na system, ze sme boli spolu cely vikend, ak to jeho praca umoznila... v poslednom case, ked ma priatel ranne pocas prac. tyzdna, zostanem tie dni u nich + vikend... mali sme to v poslednom case troska s vikendmi komplikovanejsie, ale uz by sa to malo pomaly ukludnit... aj ja mozem potvrdit, ze tym, ze sme v osobnom kontakte hlavne cez tie vikendy, velmi sa na seba tesime... ked mame moznost, tak sme v kontakte aspon cez chat - urcite je fajn, ked sa mozes aj o drobnostiach a beznych veciach s druhym podelit... ale samozrejme, cez tyzden chyba pohladenie, pusa, pritulenie sa jeden k druhemu...
Odpovedať
My sme spolu posledný polrok každučký deň a skoro nonstop-na pár výnimočných dní.a pred tým som bola zvyknutá, že bol doma tak od štvrtku do nedele a normálne mi to občas lezie na nervy.Že nemám žiadny čas pre seba a musím sa stále spovedať, či možem ísť tam a tam, alebo či može dojsť niekto k nám na kávu.. :-|
Odpovedať
1
129
130
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?