Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
mari, no asi je nieco vo vzduchu lebo ja som unavena aj dnes :-D :-D to by som musela pit kazdy den :-N :-p ja vstavam 6:30 :-D :-| kati, minule jak si dala foto na fb, tak sa mi s tebou snivalo :-D ale uz neviem co :-) to si dost rychlo zmakla tie skusky, aspon mas pokoj ;-) vychutnavaj 8-)
Odpovedať
kati, no co?si sa neozvala.. bola si v nitricke? ;-) x-) hviezdi, ako moja babka hovori-stamprlik cerveneho vinecka po obede musi byt.. :-D a potom, ze vobec nie je unavena.. :-D ;-) ked ja vinova nie som.. volakedy mi fernet citrus chutil, dnes uz ani to :-S :-S skor si nejaku hruskovicu dam :-D ;-) :-p
Odpovedať
mari, ved ja mam rada cerveno vinko, len nemozem si ho kazdy den v robote po obede dat :-D kam by som takto dosla? :-D
Odpovedať
no nikam.. mala by si len viac cervenych krviniek. :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi :-)))))) ja umrem, sny so mnou? a mari nakoniec som nikde nebola, v sobotu som bola na v kine na avatar - ale co ja viem.... nejak sa z toho nejdem zblaznit... efekty sice super, ale pribeh taky nic moc, nic ine ako happy end sa nedalo cakat :-) a idem asi zasa spat... ma prekacuje.... caute bambulky
Odpovedať
kukuc, hladam nejaky mini darcek pre kamosov na ich svadbu, nieco, co im ich svadbu bude stale pripominat.. dajte tip ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm mari tak to netusim.... co tak nejake vtipne hrnceky... kazde rano si do nich urobia kavu alebo caj :-) alebo ak mas farby na sklo a vies trocha kreslit, tak im nejake pekne vyrob hm?
Odpovedať
holáá holáá kde ste? konecne piatok mame :-p mari, neviem aky druh darceku myslis, ale tie hrnceky sa mi tiez pacia, take spojene pre zalubencov :-) alebo vankusiky s menami, fotkou, srdieckove ... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved veru konecneeee... len ja mam robotu aj na vikend... no to zasa bude nahradneho volna kooopec, pred statnicami sa zide :-)
Odpovedať
cafte, my dnes slavimeee :-) :-) :-) :-) 4ita oslava :-p x-) mami ma dnes, bracho zajtra, ja v utorok-narodky a este aj nase krasne 8me vyrocko x-) kacica tu novaaaa :-D :-p aj dve torty sme s mami vycarili :-D :-p :-p pre bracha mam super darcek ;-) Barta Simpsona x-) urcite sa bude tesit ako maly, Simpsonovcov miluje x-) aspon nebude na intraku taky sam ;-) no ten darcek na svadbu som uz vybrala-potom vam linknem ;-) pekny vikend micky x-)
Odpovedať
kde ste vsetky?????????????????
Odpovedať
Profilova fotka
juj mari mna dnes totalna lenivost premohla :-)) ani pocitac sa mi nechcelo zapnut, v noci som si stiahla nejake filmy, tak si asi pojdem nejaky pozriet... a straasne sa mi nechce zajtra ist do prace, aj ked rano mam anglinu, na tu sa celkom tesim - inac pani ucitelka mari - polrocny test z angliny som napisala na 1 :-))))) som sa tesila ako mala.. tusim ma tej jazyk celkom ocaril, dokonca aj filmy pozeram po anglicky (samozrejme, ze este s titulkami) ale bavi ma to...
Odpovedať
Článok sa načítava...
kati, tak to som na teba hrdaaaa :-) :-) :-) o chvilu tu anglinu budes vediet lepsie nez ja.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeem... snazim sa :-) idem spinkat, dnes bol tazky den
Odpovedať
v nitre zima,brrrr -8, ze aaaaaaaaaaaaaa :-o ;-)
Odpovedať
halo halo, ja dnes idem plesat :-p :-p :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj mari parada, ja by som sla tiez - dobre sa zabav :-) a inac predstavte si, moj byvaly uz ma nejaku novu priatelku... celkom ma to prekvapilo... aj ked neviem co som cakala..
Odpovedať
Profilova fotka
mari...a kdeže ideš plesať? :-. kati....no zdá sa, že za tebou dlho neplakal 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
bys no veru nie - to len ja som ako blba plakala do vankusa... ]-( ale to bol posledny chlap, kvoli ktoremu som plakala - uz nikdy viac.. akoze ja mu to prajem - a dufam, ze bude spokojny a stastny...
Odpovedať
ahojte, tak tu mame piatok :-) Marika nam isla plesat :-D a ja cakam draheho z prace a klipkam nad pc :-N kati, na jednu stranu je to aj dobre :-| aspon sa uplne odputas a nebudes zivit co i najmensiu nadej v sebe ;-) my baby sme proste take :-N ja som tiez velakrat plakala...aspon sa ulavi 8-) bys, ty co nove? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej je to dobre, lebo popravde, stale som dufala, ze... no radsej to ani nejdem pisat :-S ale teraz viem, ze je to definitivne a inac to uz nebude. Ale aj napriek tomu vsetkemu - musim sa vam pochvalit - z bakalarskeho projektu to vyzera, ze budem mat A - uz len musim opravit nejake formalne chyby (pani ucitelky, zavrite oci - chybali mi ciarky a tak podobne) :-D a za odmenu som si na zajtra s kamoskou dohodla nakupy, vecer idem vonku s kamosom a taaak :-)
Odpovedať
zdravi vyplesana mary :-D :-D ;-) saty zaziarili, ale uz som presvedcena, ze dlhe saty s kruhom az na mojej svadbe..ved v tom sa neda riadne vrtiet :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa prave vratila domov - od druhej som behala po obchodoch... povodne som chcela nakupovat dve hodinky a sup sup domov :-D no ale ked sa nedalo :-p kupila som si rifle, mikinu, teplaky, dve tricka a troje nausnice... spokojna som :-))) a teraz sa musim spravit za peknu o deviatej mam kino x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak a idem spat.... v kine bolo fajnovo, potom sme este boli na vinko... no parada :-) sice doma som uz dve hodiny, ale mala som rozpozerany film, tak som ho dorazila :-) bru nocku
Odpovedať
kati, tak super nakupy :-D ;-) mna cakaju zajtra ;-) ked uz mam tie prazdniny :-D x-) a s kym si bola v kine? =-) :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari s kamosom.. :-)) aj ked podla tvojich smajlikov mi je jasne, ze by si chcela vediet viac :-) no zatial sme kamarati, a ci niekedy budeme nieco viac je vo hviezdach ;-) este sa na novy vztah necitim, takze tak...
Odpovedať
ok.. :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mari a ostatne dievcence x-) prave som sa vratila z nitry :-) takaaa som unavenaaa, ale este idem cvicit ... dnes mam druhy den dietku, zatial sa citim ok a tesim sa na to, ako sa tie hnusne kila zacnu tratit... nebyt toho, ze sa dozviem, ze byvaly ma uz novu frajerku, tak sa ani neodhodlam... ale nerobim to kvoli nemu, hlavne kvoli sebe... chcem byt uplne najvacsia kocka, ked si konecne pride pre veci... blba motivacia, ja viem - ale hlavne,ze to funguje :_))) no idem, nech to stihnem.. vsetkym posielam sladky cmuk... a este nieco - uz som pat dni neplakala kvoli tomu hnusnemu rozchodu - tusim som trhla rekord.. aj ked nechapem, preco ma to drzi tak dlho... :-S
Odpovedať
kaktusik, tak drzim palce v dietkovani ;-) chuda nase, tak teba to tak silno este drzalo? ani si sa nezdala :-( tak slzicky nabok nech padne na rit ked uvidi taku vysmiatu kočku 8-) ja som tusim tiez chcela zacat s praktizovanim pozitivneho myslenia, no ale neviete ako ? :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem hviezdi :-) si zlata... no a veru dlho ma to drzalo... a malokto o tom vedel, ja som sa vzdy aj v praci tvarila, ze som ok... a potom po nociach plakala do vankusa :-p najhorsi bol asi minuly tyzden vo stvrtok, ked som sa dozvedela, ze ma inu... mne bolo taaaak zle.. normalne sa mi dvihol zaludok a aj s weckom som si pokecala :-S dnes mi dokonca volal ocino, ze mamka mu vravela, ze som smutna a ze nechcem povedat preco... chudacik, este aj on sa trapi, tak mi to je luto. Mamina sa dokonca spytala, ze ci netreba niekoho zbit :-D strasne su zlati.. ale vysvetlila som im, ze to chce len cas a ze uz to bude len lepsie.. inac strasne sa tesim na dalsi pondelok, to sa odvazim - som zvedava, ci pojde nieco dole x-) no a co sa tyka pozitivneho myslenia - tiez sa snazim, ale niekedy to proste nejde... jednoducho si poviem, ze dnes ma nikto nenahneva, nevytoci, nebudem si vsimat blbe reci, nadychnem sa cerstveho vzduchu, prejdem sa a budem dakovat tomu tam hore za to, ze som v podstate stastny clovek - mam skvelu rodinu, kamaratov, spoluziakov a hlavne som zdrava.. takze asi tak :-)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?