Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng : A super,ze Ti slevi na tom bytecku. Doufam,ze me tam pak pozves ;-) Vcera jsem sondovala,zda by mel Cri v zari cas na nejaky week end a pravil,ze v zari to opravdu nezvlada,tak jsm si rikala,ze bychom zase mohly podniknout vylet spolecne: ja,Ty a Fede ;-) a pokud by chtela i Darina s Alfim. Treba na to mistecko,jak jsem Ti posilala odkaz a nebo jsem nasla jeste jedno moc pekne misto u Senigallie. Mohly bychom vyrazit v sobotu rano a vratit se v nedeli vecer..... To vis, nevim,co s penezma a mam vrtuli u zadku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka mě to ani tak nenudí jako unavuje, jako fyzicky. hrozně na mě působí to prostředí, ale mít nohy nahoře a moct mít vypnutý mozek, to je fajn :)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia Tchanovci jsou v Ceriale, cestou je to samy tunel a sama zatacka, priste si dam asi Kinedril :-D A pred tunelem Gay di Monti zacina uzasna krajina, to se kocham :-) Taky na to nejsem byt cely mesic u more na dovolene, mne uplne staci ten vikend, potrebuji aktivitu. Jooo, to kdybych tam bydlela, to by byla jina 8-) A s miminkem to taky ziska jinou dimenzi ;-) Jinak jsem na plazi ztratila mindraky, spek sem, spek tam jsou vsechny zenske nad 15 let :-D Mickey je drsnak, ze to vydrzel ;-) Dneska se me zeptal v Panorame jeden mladicek, jaky ze je to rozdil mezi kremem a mlekem na opalovani. Tak mi to prislo mile :-) @ditakir Pozitivni lide potkavaji zase jen pozitivni lidi :-) Ja jsem zase cetla komentare Italek, jak to ta Seredova dela, ze ji deti tak brzy usnou, byly hromadne v soku :-D @danieladaniela Gratuluju k vitezstvi!!! 8-) @yizheng Takze jsi nasla bytecek? Jupiiii! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@Ditakir, vrtule u zadku :-D :-D , to je super vyraz!!! a uplne to na me sedi...ja bych porad nekam jezdila...jasne, ze v zari jsem ochotna kamkoli...at uz ve trech nebo v peti ;-) . je s vama fajn! @sisiko, no bytecek jsem nasla, dokonce mi odsouhlasili cenu, ale ted me ceka ta horsi a tezsi cast. ziskat tady hyposku. jsem pro italske banky desne rizikova osoba! bez rodiny, bez majetku, mam jenom svuj prijem, jenom praci, nemam obcanstvi...podle bank muzu kdykoli zmizet 8-( , tak ted doufam, ze se to nejak uhraje. uffa, to je porad neco. @ditakir, to vis, ze te pak pozvu na kolaudaci...bude mejdaaaan... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko tak já jsem četla křenem a pak si říkám, že to asi nebude ono :) a rozdíl bych vysvětlit neuměla.. mlíko asi víc teče, ale jaký to má jiný smysl (než že se asi líp rozítrá), to bych nevěděla. co jsi mu poradila? a Ceriale je na opačnou stranu, než jsme byli my, ale tunely jsou tam asi všude. jednou jsme jeli přes most, u kterého bylo označení Chiappe :-D tak jsme si říkali, že jsme asi nel marron 8-) a ta krajina je fakt super. ty panoramata... Simo se naučil mě ignorovat. páč on chudák řídí a já mám vždycky škubání mu ukazovat: hele, to je pěkný a tak.... a mindráky fakt nee, některý Italky (jak jsme je tu chválily) se umí vymódit na pláž celkem šíleně.. to je vždycky: "hele, miss piggy" 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes je tu teda silene vedro, jsem rada,ze jsem v praci,kde mame klima a za chvili jdu do obchodu, kde je taky klimatizace. Dnes mi volala sefova z druheho naseho hotelu,ze tam maji slovenske klienty a nedokazou se s nima nijak domluvit,tak zda bych ji pomohla. Ona mi teda rekla,ze jsem Cechoslovaci a kdyz jsem se ji zeptala,zda Cesi nebo Slovaci,tak ona,ze ji porad rikaji,ze Cechoslovaci. Pak mi je davala na telefon a povida jim,ze jsem kolegyne ze Slovinska :-D a oni na ni,ze oni jsou z Ceskoslovenska :-D Takze v tom byl dnes pekny bordel ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jo a musim se pochlubit. Dnes mi daval reditel vyplatu a dal mi premii navic,ze pry si to zaslouzim za vynikajici praci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dita dam ti zapravdu, ze tu je tazko dodrziavat rezim ako u nas.. aj my chodime niekedy domov az pred osmou...kvoli horucavam sa von ako o siestej vecer ani vyjst neda.. chodime si sadnut s detmi na travu do lesoparku a ked clovek nechce viest s dietatom samotarsky zivot, musi sa prisposobit tunajsiemu rytmu... v zime sa to da skor... @yizheng gratulujem k bytecku, drzim palce na hypoteku :-) @salsiccia asi tiez nie si morsky typ, vsak? ja teda rada idem k moru ale tyzden-dva mi stacia... teraz to bolo s lindou ovela pestrejsie a rychlo to ubehlo, takze by som vydrzala aj dalsie dva tyzdne...uz sa na to tes nabuduci rok aj s malym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dita uplne som prehliadla posledny prispevok. gratulujem k tym premiam. dufam, ze si za to kupis pre seba nieco pekne, ved je to zasluzene, nie? :-) minulu noc bolo stale 27 stupnov a ani listok sa nepohol... vraj sa ma uz troska "ochladit", a ma to prist od severa, mate tam v torine alebo milane uz nejake burky alebo dazd? my uz netrpezlivo cakame :-D @sisiko kde ste boli na dovolenke? nejako som to prehliadla.... po tej plazi chodi ozaj vselico.... teda ani ja som nemusela mat komplexy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
U nas byla vcera takova desna bourka, poprve v zivote jsem videla, ze "kroupy jako golfove micky" nejsou novinarska nadsazka! Auto mam pekne podulkovane, nastesti skla to vydrzela, i kdyz jsem skoro nedoufala. Zavrela jsem doma okenice a sledovala tu cinu jen kukatkem ve dverich, protoze ackoliv mame trimetrovou zastresenou terasu, sotva jsem dvere pootevrela, dostala jsem kroupou po palici :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina já jsem o tom přemýšlela, že to je jen zvyk, teda u mě, nejsem zvyklá jezdit k moři, až posledních pár let, jinak jsem na dovolenou jezdila vždycky někam do města nebo na hory. ale taťka jezdí k moři rád a já si zvyknu :) tady bouřka byla, ale celkem chvilku, jen to tu zase jednou prásklo strašně blízko, minulý týden to bylo jak když uhodí do leopardovic balkónu
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela tak krupy nechceme :-D mrzi ma to s tym autom, dufam, ze to nebolo nic vazne.... zda sa, ze nas to tu obislo, ale nastastie sa nepatrne ochladilo, uz je len 33 stupnov a viac vetrika, uz je v byte dokonca aj prievan! :-) @salsiccia tiez som rozmyslala, ze to, ze nie sme moc na more bude asi tym, ze sme neboli odmalicka zvyknuti.... pri velkych vlnach do vody nejdem..len ked ma prehovori daniel a to ma drzi za ruku a dava instrukcie, co mam robit, ked sa na nas vali velka vlna :-D niekto to berie sportovo, ja sa pri najlepsej voli neviem na tom zabavit...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@rospina My jsme jeste na dovolene nebyli :-) To jen tchanovci si pronajali byt u more na cely mesic a byli by nejradsi, kdybychom se k nim nastehovali ;-) Nastesti to jde jen o vikendech a Simo je v mori jako doma, vyradi se tam a odpocine si, tak nic nenamitam. Ale uz mi nase vikendy chybi, aspon jeden den.. Navic to je porad, vem si kloboucek, nechces jist, to pak ale nesmis 3h do vody, pojd do stinu, blabla.. :-. Tchanovci vstavaji strasne brzo a nejake ohledy na spici cast neberou, mluvi nahlas a porad nekam chodi, takze jsem pak po tom vikendu uplne vycucla. Navic, tento cervenec jich ma az moc :-p ;-) Dovolenou mame v srpnu: 2 tydny v Puglii + svatba v Tabore, tesim se jak na smilovani :-) Vcera jsme vyrazili do Decathlonu, jelikoz mame kazdy skromne jen 1 par plavek, coz neni zrovna optimalni. Jela jsem Simovi naproti, on me vyzvedl autem a na nakup nam zbyla pulhodina do zavirani :-o Musim nas pochvalit, my to vsechno stihli: 3 plavek + zabky :-D Holt nejsem typicka shoppingova zena :-D Pak jsme sli do kina na pasblint a videli tak definitivne posledniho H. Pottera a bylo to faj, nejvetsi TO sal narvany jak za starych casu, obcas nejake srandovni hlasky okolosedicich, no a 3 velke potlesky, mammamia.. :-o @salsiccia Presne to jsem mu rekla, ze mleko je lehci nez krem :-) A taky, at kouka na cenu za litr, ne za baleni, jemu prislo vsechno strasne drahe ;-) Most Chiappe jsem videla cestou do Janova a vzpomnela jsem si na tebe, jak jsi rikala, ze jste je na plazi vystavili, takove asociace :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina : K nam taky ochlazeni a nic podobneho nedorazilo. Dnes 37 stupnu. Ja jsem tez zila 26 let v zemi bez more,ale more a vubec jakoukoliv vodu miluji! A moje kamaradka z Hradce, ta by mohla u more lezet nonstop ;-) Takze tim to asi nebude ;-) @sisiko : Ja jsem to,ze se po jidle nesmis koupat, zjistila az ve 26 letech, kdyz jsem se prestehovala do Salerna. Ja se divim,ze jsem se vubec tech let dozila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jo a pro slovenske kolegyne;-) Vcera jsem koukala v STV Pasla kone na betone (myslim,ze to bylo nejake pokracovani) a obcas jsem jim nerozumela! Mluvili nejakym dialektem neco mezi sislanim a polstinou ;-), tak nevim,jaky to byl dialekt....
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko @ditakir jo, s tím odpočinkem po jídle to taky vždycky slyším, ale už jsem si zvykla. a nějaký smysl to určitě má, třeba jako naučit se chodit na zelenou. ale když nic nejede.. ale stejně je potřeba se rozhlídnout. to jen jako že asi není nutno brát doslova, ale používat mozek @sisiko ty jo, potlesk? no to je fakt zvláštní v kině. my v neděli koukli na jedničku, ať to má Simo v sobotu v paměti, já už do kina nee. a na sdvojku se těším, až bude k sehnání, ale včera se mi do ruky dostalo CD s českými filmy, tak asi bude v sobotu mejdan, já a já a DVD 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Ja to zjistila taky az tady, od tchanovcu :-D Po jidle fakt nemam chut plavat, ale ze by to musely byt 3 hodiny.. Neni to vychodnarske nareci? V praci byl odtamtud skolnik a opravdu jsme mu nekdy nerozumeli ;-) Jen kdyz sel v hodine po chodbe a v tom tichu nahlas zarval: Ku*va :-D Vite, jak se rekne polsky tchyne? :-D Baba przebyteczna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia Tri aplausy a ten posledni byl nakonec, bylo to jak v italskem letadle :-D My jsme jednicku nevideli, nepatrime mezi Potterofily, ale bylo to fajn, i kdyz jsme oba ve stejny okamzik asi na 1min usnuli :-D Coz je uspech, jine dily jsme totalne zaspali (u TV) :-D A co mas za filmy? Ja se naposled koukala na Upir z Feratu a na Macha s Sebestovou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina Vis, ze jsi vcera mela jubilejni prispevek? ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko Limonádový Joe, Adéla, Václav, Záskok, Kvaska a určitě další, tyhle jsou na těch CD napsaný. dám asi Adélu, do té jsem se posledně zamilovala. jinak Harryho jsem na začátku četla se zatajeným dechem, ale došla jsem jen do trojky, mám pocit, pak už jsem to vzdala spíš z časově organizačních důvodů, ale jako knížka se mi to líbilo, hodně otevřený vlastní fantazii, dokud teda nevidíš první film, pak už to máš všechno na lopatě, jak má co vypadat.. dneska podruhé na kurzu, je to docela fajn, takový info, co se dají zjistit i jinde, ale připadala jsem si tam jak na nějakým tajným kmenovým setkání, kde medicinmanka zasvěcuje do tajných tajů jen tu hrstku vyvolených :-) a slyšet ty informace naživo je přeci jen něco jinýho než je číst na netu, kde se neví, jestli je to pravda nebo ne.. jo a včera při přepínání byl najednou v TV vlasatec a zpíval: voglio andare in Puglia, Puglia, Puglia, tak jsem si zase vzpomněla já na vás 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir juu, holky, to se musim vmisit...vy byste jely nekam na vikend?? A nevzaly/i byste nas s sebou?? :-) Treba by nam to na vikend taky vyslo, teda pokud to neni nekde daleko...to by se jeste videlo ;-) Jinak Diti, ja se snazim taky dodrzovat rezim jako paesi dell´est, hehe...ale trosinku posunute to mame...Tonda veceri v sedm a mezi osmou a pul devatou jde do postele...usina kolem devate...je fakt, ze v It jsem za exota a Mickova sestrenice si mysli, ze se mu moc podrizujeme a proto si nic neuzijem...tak nevim, ale na vecere, ktere zacinaji o pul desate bych s rocnim ditetem stejne nesla, est neEst zitra letime domu :-( To jsem si nespletla smilik...tesim se na Micka a ze budem zas vsichni spolu, ale jinak se mi vubec nechce...tady jsem si zvykla na aktivni rezim a tam budu zase obrazet Rescaldinu, sama:-(
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir strasne velmi gratulujem k tvojim uspechom, premiam a usmievajucemu sa svetu.. asi by som sa mala nad sebou zamysliet... :-| Holky, mam za sebou 2 dni na plazi, uplna parada a strasne teplo.. a este samozrejme par rozhovorov so svokrom, typu: ci viem co su to kalamare, ze ci to u nas mame, dalej som nabalila bratovi citrony, take tie velke CEDRi, a svokor hovori uplne presvedcene, ze ano, vlastne hej, vy tam nemate citrony... Ze on ked bol v Mikulove ze tam ludia kukali ako zjara nanho, ze co je to citron, ze im to dal skusit a ze sa tvarili kyslo, lebo ze ved citron je kysly mi zacal vysvetlovat.. proste som sa citila ako debil... Seredova: Nata povera, poverissima... ako keby mne toto niekto povedal v TV pred celym narodom tak sa postavim vysvetlim im to, ze nech sa najskor pozru na seba ako zili pred 25 rokmi a odidem... je to mozne ze oni si myslia ze u nas proste sme za opicami? Tesim sa na september,ked pridu na SR a uvidia, ze mame cesty, dialnice, ovocie, ze nosime aj my Jeansy, ze mame kiwi a ze mame ovocne stromy.... idem vas docitat
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko ja som na teba strasne myslela ked som bola s tchanovcami vcera na plazi :-) :-) taky supe dochodcovsky spolok, ale bola sranda.. to naopak doma ked sme presli na temu kalamare a citrony ma presla chut na veskeru dalsiu konverzaciu... ale vidim ze si sa aj ty dobre vystavila :) jj, a digestione by som teda tiez rada pochopila, ze skade to maju, vam niekto nieco take hovoril, ked ste chodili k moru s rodinou? alebo vasi rodicia? ja som sa pytala aj maminy a tvarila sa dost nechapavo, ale mozno to je len moja rodina taka, ja som etda nemala nikdy zakazane ist do vody po jedle... lebo mi viene digestione a dodnes som teda nepochopila, ze co akoze ta digestione je, akoze nejake zazivacie problemy, alebo co? :-) a akoze preco? :-) @diti budem robit asi pondelok piatok 08-16 hod ;-) ocakavam ta :) a nie ze si zo mna vystelis ze budes na mna po taliansky a ja ta nespoznam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko Baba przebyteczna ma pobavilo @yellowbanna stastnu cestu! A s tou vecerou s tebou suhlasim, my sme boli minule na pizzu a okolo nas bolo plno deti, v kociari, za stolom, bolo snad 23 hod, deti spali na stole, na stolicke, v roznych polohach, bolo mi ich fakt luto... uplny hluk a male deti v kociariku este... ako beriem ze rodici si chcu vyjst vecer na veceru, ale aj skor sa da... my chodime tiez o 20hod - 21 na pizzu, hned ako pec zohreju, ako prvy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka Kdesi jsem vycetla, ze sportovci-plavci muzou trenovat hodinu po jidle, toz to je dost zasadni argument, ten vytasim :-D Kdyz oni jsou Italove takovi citlivi na jakekoliv prochladnuti, i zaludku, coz jsem v zivote neslysela.. :-S Mne osobne nasi nic nezakazovali, u more jsme nebyli, ale u jezera ci bazenu jo, a byla to pohoda :-) Tady se hodne prehani a stresuje, napr., kdyz pred tchyni nahodou kychnu, tak uz je to: Ty jsi nachlazena? Kdyz jsem nechtela ten jeji kloboucek, tak mi rekla, ze se na to teplo da i umrit.. :-p Je super, ze se budete brat u vas a ze Italove konecne uvidi, odkud to vlastne jsi a ze citrony se daji pestovat i doma na okne ;-) Ja jsem moc rada, ze mi nejblizsi Italove tady vedi, jak se jmenuje moje mesto a ze se jim tam libilo. Taky si porad pamatuji "Toma neperliva" :-D I jejich poznatky me bavi, napr., ze vsichni chlapi z me rodiny maji fakt velke ruce :-D Uvidis, co budou rikat ti tvi ;-) Pro me byl top silenosti videt miminko - fakt malinke, jeste takove trochu pomackane, na karaoke, kde nebylo slyset vlastniho slova, ani k hnuti :-. @hollky: Meli bychom jednou usporadat vikend hezky vsichni spolecne :-) @salsiccia Tak to mas super vyber :-) Stare ceske filmy jsou stejne nejlepsi, tehda meli filmari uplne genialni napady, viz Macourek+Vorlicek. Posledni film z nove doby, ktery miluju, jsou Pelisky, pak uz asi nic.. A jeste Bobule 1 :-D To je fajn, ze se ti ten kurz libi a ze je i uzitecny :-) Objevili jsme nejlepsi pizzu v TO: skromne prostredi, skvela obsluha i sef, dobre ceny (nejdrazsi pizza 6,50, pivo za 3 eura), meringata polita pravou cioccolata calda (mai visto a ze nesetrili x-) ), 7min autem od nas :-) Sedeli jsme na zahradce, zacalo lit, trosku to teklo, tak jsme se chteli premistit, ihned pribehla obsluha s destnikem, abych pry nezmokla, a to byl nezastreseny jen 1 metr. To se ceni :-) @yellowbanna Uzij si dnesni den a zitra hezkou cestu domu! A nebud smutna, vsak do CR zase pojedes a urcite brzy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko tak ta picoška zní dobře, dáš dohromady název/adresu? a dneska mám volno, práce odevzdané, tak si na youtube dookola pouštím písničky ze Zlatovlásky (se Štěpánkem). a skřítkovi se to líbí, teda on reaguje aj na Hanku Zagorovou, ale řekla jsem si, že dost bylo perverzní hudby... (mě se jako ty její některý písničky líbí, ale dle reakcí různých českých kamarádů asi nejsem úplně normální). @lejinka to je fakt hrozný, člověku je z toho smutno, přece tě nějakou dobu znají, tak vidí, že nejsi dylina zaostalá.. ale já se utěšuju tím, že oni se vrací do dětských let, tak s tebou mluví tak, jak by bylo třeba mluvit s nimi. no, jakmile dojde na téma tchánovců, tak jsem poněkud napružená, a @sisiko to má taky veselý. já si vždycky říkám, jestli jsou ty lidi vůbec schopný přijmout, že ostatní těla maj taky mozek v sobě a přemýšlí a jsou schopný se o sebe postarat. z jejich projevů to tak fakt nevypadá
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko a unikla mi poznámka o víkendu, to by bylo, hafo česky (snad) mluvících dětí a tet a spousta italsky mluvících strejdů :-D minimálně s @yellowbanna to máme my tři blízko, ale do počtu hafo se teda ještě musíme snažit.. ty jova, teď jsem našla na youtube tohle http://www.youtube.com/watch?v=0xNGwY... a zdá se, že tam je rozkouskovaná celá ta pohádka, jdu na ni, ale asi u toho budu brečet :)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia Tak ta pizzerie je: I Sapori della Costiera Corso Casale 428 My tam byli 2x, maji i vyborne ryby, proste vsechno je super :-D Jen to prostredi je velice skromne, ale komu to vadi, ze? ;-) Tak Zlatovlasku miluju, ja byla do Jirika uplne zamilovana, kdyz on na ni tak hezky koukal :-) A Hanka je taky super, kdyz se sejdu s holkami, Duhova vila je povinnost :-D A taky pisnicka ze Sanitky. Nedavno jsem poslouchala The best of Dalibor Janda, super to bylo :-D Dylina zaostala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko já jsem byla omezená na šíleně smutnou, ale jak stárnu, tak se mi líbí čím dál tím víc tyhle jinačejší. a s hudebním vkusem jsme na tom teda podobně. já jsem schopná sjíždět na tube hej pane zajíci, papoušek kakadu a podobný hity 8-) a duhová víla je moje zamilovaná a taky džbánek, ale ten je na brečení ;-) a Simo tvrdí, že místo zná, tak buď vyrazíme nebo ho snad přemluvím, ať jde s klukama, on je poslední dobou strašně hodnej, teda on je jako hodnej od přírody, ale je to pašák, že mě tak ve všem podporuje/toleruje a vůbec..
Odpovedať
Profilova fotka
a jedeme dál :-D http://www.youtube.com/watch?v=qj9f85... to už je teda moderna jak blázen, ale Dáda je Dáda
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?