Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 klobúk dole,schudla si úžasne.Tak určite sa do toho pustim:-) .V prvej fáze začnem asi 5dňami,keď chcem schudnúť takých 10kg.Dúfam,ze sa mi to podarí.Všetko si nastudujem,vlastne už to študujem pár mesiacov,určite medzery mám,len sa do toho pustiť.A začnem čítať od prvej stránky;-) .Ako dlho ti trvalo,kým si tak schudla?Pa
Odpovedať
@11xena11 a nejakú dobrú knihu o tomto stravovaní a receptami a jedalnickom nepoznas?Normalne som sa naštartovala:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 dakujem dakujem...ja uz som drzala skoro pred rokom a vtedy som dala dole desat kil ale som bola nedavno pn a podarilo sa mi nabrat naspat skoro vsetko...ach jaj...uz drzim druhy den :Dznova :)
Odpovedať
Profilova fotka
@layte existuje dukanova dieta-kniha, mam ju doma a v tychto dnoch ma vyjst dalsia dukanova kniha receptov, tiez sa na nu strojim :)
Odpovedať
@layte Drzala som Dukana od 05/2011 do 09/2011 a vtedy som isla z 67kg na 58,5 kg. Rok 2012 som mala zdravotne problemy a je to len dieta, a z mojej skusenosti sa treba zastavit v 3 faze, lebo 4 naozaj znamena, ze kila idu pomaly postupne, ale predsa len hore. Teraz po Vianociach mam vsetko naspat a este aj nieco navyse, tak bojujem znova. Najneskor v maji chcem mat 60kg a potom uvidim. Toto naozaj funguje, inak by som sa k tomu nevratila. Tak si drzme palce!
Odpovedať
Ahoj ja som drzala tuto dietu vlani od marca a shudla som 10kg potom v lete som to zacala porusovat a cuduj sa svete nepribrala som ani deko, az teraz na vianoce som pribrala asi 2-3kg.... je to uzasnea dieta aspon pre mna pretoze sa mi upravil metabolizmus ...no ale rozhodla som sa ist znova do toho takze, uz dnes je to treti den co som v prvej faze ....preco pisem ...preto ze ak niektora z vas zacina bola by som rada keby sme isli do toho spolu ; ve dvou se to lepe tahne
Odpovedať
@layte ahoj. Ja som to schudla za 5 mesiacov a krásne sa mi to už 4.mesiac darí udržať si. Ťahám vlastne 9.mesiac. Môžem ale povedať, že ja som skutočne poctivá dukanka(až na Vianoce), samochvála smrdí, viem, ale porušovanie nemá zmysel. Len si predĺžiš diétu. A to určite nechceš. Veľmi veľa pi, a nezabúdaj na vitamíny. Tie sú dôležité, hlavne v 1.F. Niektoré dukanky tie moje zhodené kilá zvládli aj za kratší čas. Najskôr ma to vytáčalo, zdalo sa mi to strašne nespravodlivé, ale vraj pomalejšie chudnutie je trvalejšie. Tak som sa tým ukludňovala. Ale to je asi tiež individuálne. Ale musela som sa niečim ukludniť. Haha. Na literatúru ti už odpovedala cukrík580. Tá kniha stojí za prečítanie. Ja som ju doslova zhltla.
Odpovedať
@11xena11 chystám sa ju objednať,dufam že na ňu nebudem dlho čakať.Zatiaľ dnes začínam podľa tychto stranok a časopisu.Ja som zvyknutá jesť málo,takže mne tá desiata a olovrant moc nechýbajú.Ale neviem ako vydržím tých pár dní bez mojej obľúbenej brokolicky a cukety;-)
Odpovedať
@layte dobré by bolo naučiť sa dobrým stravovacím návykom. Rozhodne nevynechávaj desiatu a olovrant. Stačí niečo málo. Napi sa mlieka, acidka, daj si jogurt. Ukáž svojmu telu, že si nemusí robiť zásoby na zlé časy. 1.F je krutá, ale zvládneš to. Nakúp si somariniek čo môžeš a ani nezbadáš a budeš v 2.F. Potom to už nebude také ťažké. Ja som mala v 1.F. trocha točáky, ale to bol deficit cukru. Dala som si tabličku 76%horkej čoko a prešlo to. Pila som sladké vody z Bolera. To kúpiš aj 10 príchutí.
Odpovedať
@layte neobjednávaj si ju. Zbytočne zaplatíš navyše poštovné. Majú ju v každom kníhkupectve a v Tescu.
Odpovedať
@11xena11 ďakujem,obliekam sa,idem pre deti do školy a hneď aj pre tú knihu.Je ťažké začať normálne jesť,keď doteraz som jedla raz,dvakrat za den.Bola to asi chyba,spomalila som si len metabolizmus.Keď ja som taká blba,že sa bojím začať jesť,hoc len trocha,ten jogurt.....myslím na tu desiatu,aby som nepribrala.Musím si to vybiť z hlavy;-)
Odpovedať
Cavko baby, vcerajsia ocistovacia kura dopadla hrozne...radsej sa nevyjadrujem dokedy som vydrzala...dnes 1 BD, zatial som jedla sunku a pecene kuracie stehno, pila som viac vody + 2 kavy. Este si dam asi vajicko a na vecer netusim...dnes pecieme poctivo toliare aby sme mali co zajtra papat
Odpovedať
Článok sa načítava...
@radushkaa Večer cajik a hotovo,zartujem.Ja sa chystám na tuniakovi šalát.Nedala by si recept na tie toliare;-) .Skúsila by som ich aj ja:-)
Odpovedať
@layte asi by som odpadla od hladu :-D Musim nieco vymysliet aby som nemyslela na cokoladu :-S Toliare: potrebujeme: 1 zltok 3 lyzice bieleho jogurtu 1/2 lyzice kukuricneho skrobu 4 lyzice ovsennych otrub 1 lyzicka kypriaceho prasku bylinky podla chuti - my sme davali vegetu ale uz nedavame nic sol - ak chces postup urobime si hustejsie cesto a kavovou lyzickou robime kopky na plech pecieme pri 200 stupnoch a 20 min ja davam na plech papier aby sa neprilepili... Skus neviem ci ti budu chutit pre mna su fajn...a hlavne aka taka nahrada chleba
Odpovedať
@teticka54 ahoj no super, ja som dnes tiez treti den 1.fazy, zatial mam dolu 1,50 kg, ale asi to je len voda, no uvidime dalej ako sa nam bude dariť... Plánujem 10dní prvej fázy, pretože mám z čoho dávať dole ;-) a je toho dosť... Babulky držim vam päste čitala som Vaše úspechy a to ma len utvrdilo v tom, ze som na spravnej ceste uz len zotrvat.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no stravila som dva dni čítaním tých 418 strán :) ma sme s maminou začali tiež a dnes držíme 6 deň ešte zajtra a ideme na druhú fázu pôvodná váha 74kg zatiaľ úbytok -2kg a plán je tak 15 kíl dolu čiže ešte dlhá cesta :)
Odpovedať
@radushkaa ďakujem,dovarim svojim trom chlapom;-) halušky a pustím sa do toho.
Odpovedať
@radushkaa kukuricny skrob,to je maizena že?:-D Kucharka jak vysita,čo?Nie nepouzivam to moc,tak...
Odpovedať
@radushkaa mne zas sladké vôbec nechýba,čokoládu som nemala v ústach ani nepamätám.Skôr mi chýba celoz.chlebík,k tomu syr a zeleninka.Ale veď aj toho sa dockam.A ozaj už idem o chvíľku skúsiť tie toliariky.Este nájsť dobrý a overený recept na chlieb a super.A to sa fakt ten dukanov chlieb z tých otrub môže jesť aj v 1.fáze?
Odpovedať
@layte ano ja som davala to...ja mam v tom tiez chaos takze pohoda :-D
Odpovedať
Už som asi otravna s toľkými otazkami,čo?Ale keď sa do niečoho pustím,tak chcem mať istotu,že to robím spravne;-) Kamoska uz dva roky neje chlieb,bojí sa aby nepribrala.Piatok má prísť na návštevu,tak jej pripravim nejaké to dukanovske pečivo:-) .
Odpovedať
@layte nooo, ja som uz v druhej ale podla tej stranky dukanova dieta to uvidis...tam su recepty na vsetky fazy...podla toho sa mozes kludne riadit...v robote mam nejake recepty od Zuzky tak ti ich mozem zajtra poslat ak mi napises tvoj mail. Ja mam problem s tym ze mi byva dost tazko, neviem co by som uz jedla - idem si kupit asi tu knihu a hadam tam budu nejake receptiky co som este neskusala.
Odpovedať
@radushkaa ale onedlho oslavujem okruhlu 30.,tak lyžičku torticky si dám;-) .Len zartujem...aj tak nebudem doma lebo budem odcestovana v robote.Tak to pecivko je super aj na dlhsie cesty...fakt sa teším,že som našla túto stranku a že ste baby také zlaté a ochotne poradiť.Dakujem Vám:-)
Odpovedať
@layte to je dobry napad...ja som sa tiez strasne bala aby som zas nepribrala cez vianoce...to som dietu uplne vypustila a musim povedat ze som nedietovala cca mesiac, teraz idem nato znova...ale drzala som sa pribrala som cca 1 kg, tak dufam ze nabehnem na stary system, jedine co som tlacila boli sladkosti a kolace...tie dukanovske recepty su chutne aj pre tych co nedietuju...veru u nas mali aj domaci chut na to co som jedla ja s mamou :-D
Odpovedať
Tak niekde sa píše napr.na veceru dukan.chlieb a niekde je.Fakt si musím kúpiť tú knihu,no v našom;-) tescu dnes nemali:-) .Možno zajtra v inom meste.
Odpovedať
@adinka24 ahoj aj ja som dnes 3tí den prvej fázy a zatial dole 0,8 kg..dost slabe oproti tebe...a to som bez absolutnych prehreškov...čo už..dufam,že zajtra to o niečo ešte klesne..dnes som dost vela cvičila..tak dufam, že to uvidím aj na váhe..ty ideš z akej váhy chudnuť?
Odpovedať
@11xena11 ahoj, v dukanke sa môžu celozrne cestoviny? a od ktorej fázy..to by bolo super..ja milujem cestoviny..to by ma uplne spasilo...aké si zvykneš dávať prilohy k tym špagetám?
Odpovedať
babyyy..ten tuniakový šalat ...to je koneeec..najvác najlepšie...díkes za radu..teraz na tom budem hoodne dlho fičať...
Odpovedať
Chcem sa spýtať keď budem piecť ten dukanovy chlieb a dám cesto do mafinovej formy,mám ho dávať len po troške?Ono este narastie v trube pri pečeni?
Odpovedať
@prezidentka Xena je uz v 3 faze, cestoviny sa v 2 faze nesmu. Mna dnes trochu pobolieva hlava, neviem ci tlak alebo z diety. Dufam, ze to prejde. Zajtra sa vazim, tak uvidim po troch dnoch, ci aspon nejake deko...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?